Neler Yeni

🔥Steam Bedava 3 Dolar Kazanma Taktiği KONU GÜNCELLENDİ!🔥

Palo DAYI

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazonun son dropu bu ay alabilirsiniz bir de 7.yıl kutlaması dolayısıyla günlük giriş ödülü olarakta g coin verecek başka yok. Yani amazondan ayda 2$kazanma işi bitti
ıyıde konu sahıbı neden her zaman demı s ben onu anlamadım sımıdı

Baphomet

80+

Amazonun son dropu bu ay alabilirsiniz bir de 7.yıl kutlaması dolayısıyla günlük giriş ödülü olarakta g coin verecek başka yok. Yani amazondan ayda 2$kazanma işi bitti
Şu görseli bulamadım bir türlü. Prime ödülleri için iptal haberini de bulamadım.

Palo DAYI

80+ Silver

Checkmate

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mustafa Akıncı
O resmi bulamadım işte. Duyuru nerede onu arıyorum.
Steam topluluk duyurusundan ekran görüntüsü attım pubgnin kendi sayfasında etkinlikler kısmında da var aynı duyuru

Steam topluluk duyurusundan ekran görüntüsü attım pubgnin kendi sayfasında etkinlikler kısmında da var aynı duyuru
https://PUBG.com/tr/events/notice/7103?category=event&period=PROGRESS
Bu linkten bakabilirsiniz

Ali Kutay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Kutay AKINCI
Hocam ben yanlış anladım gittim 2 tane anahtar 2 tane kasayı da steam pazardan aldım :D şimdi tekrardan 2 tane daha kasa aldım dediğin PUBG içindeki mağzadan 2 tane anahtarı aldım sıkıntı olurmu şimdi 4 tane anahtar 4 tane kasa var satarım bunları haftaya.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Hocam ben yanlış anladım gittim 2 tane anahtar 2 tane kasayı da steam pazardan aldım :D şimdi tekrardan 2 tane daha kasa aldım dediğin PUBG içindeki mağzadan 2 tane anahtarı aldım sıkıntı olurmu şimdi 4 tane anahtar 4 tane kasa var satarım bunları haftaya.
Pazardan satın aldığın anahtarlar zarar ettirecek. Herkes satış yapacağı için o zamana anahtarların fiyatı bir hayli düşecek. Anahtarların fiyatının düşeceğini göz önünde bulundurmasak bile Steam pazar satışlarından %13 komisyon kesiyor. Yani 0.50 dolara aldığın bir anahtarı 0.50 dolardan satsan bile senin hesabına 0.43 dolar civarı para geçecek. Ancak serbest piyasa tabi ki, bence imkanı yok ancak bakarsın anahtarların fiyatı artar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
Amazon kasasını aldıktan sonra amazon primeı geri iade edin. 40 TL boşa gitmesin. ben bunu her ay yapıyorum herhangi bir sıkıntı olmuyor.
40 lirayı geri iade ediyorlat

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Anex
Oyunun yüklü olması gerekiyor mu bunun için?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
samsung kullanana amazon prime 6 ay bedava oluyor o taktik ile bedava kullanıyom ben
ama amazonda g coin kutusu vermiyor bana. mor bi kutu veriyo avci sandigi kacak mal falan veriyor. size veriyor mu altin g coin kutusunu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
915,583
Üyeler
141,991
Son üye
DrDarknighT0