Neler Yeni

Çözüldü✓ Pc topladim priz lazim

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
yahya batu bakaray
Bütçe
1000
Yeni topladim buna korumali priz almak istiyorum voltaj cok yukselip dusuyor dairemde bu nasildir onerilerinizi bekliyorum
Screenshot_20240415_021950_Amazon Shopping.jpg

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Kürşat
Tunçmatik, viko, schneider falan 200-300'e bulabilirsin bence 5-6'lı

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,631
İsim
Orkun
Yeni topladim buna korumali priz almak istiyorum voltaj cok yukselip dusuyor dairemde bu nasildir onerilerinizi bekliyorum
Alıntıyı görüntüle
Brennenstuhl iyi markadır. Bende 6 soketli Premium Line kullanıyorum. Şuan 3K fiyatı var. Bütçen ne kadar?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu öneririm, yalnız alacaksan sağdan diğer satıcılara tıkla, Prime yazandan al Amazon.com.tr satıcısı.
1713138963801.png

Ortadaki 739,90TL olan gönderen yazmayan.

Son düzenleme:

yusakaraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yuşa Kara
Instagram
creepersia
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198301028968/
Discord
yusakaraa
Hazır konusu geçmişken soru eklemek istiyorum. Şebekeye tekli koruyucu taksak, ona normal bir çoklayıcı takınca da aynı işlevi görüyor mu?
Yoksa illede çoklu akım koruyucu mu almak lazım ?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,631
İsim
Orkun
Hazır konusu geçmişken soru eklemek istiyorum. Şebekeye tekli koruyucu taksak, ona normal bir çoklayıcı takınca da aynı işlevi görüyor mu?
Yoksa illede çoklu akım koruyucu mu almak lazım ?
O önerilmiyor ya. Çoklu şekilde kullanacaksan bu tarz uzatmalar alman lazım. Tekli olanlar direkt prize takılıyor. Ona da mesela buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyonu takıyorsun o şekilde işlev görüyor.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
yahya batu bakaray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Brennenstuhl iyi markadır. Bende 6 soketli Premium Line kullanıyorum. Şuan 3K fiyatı var. Bütçen ne kadar?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu öneririm, yalnız alacaksan sağdan diğer satıcılara tıkla, Prime yazandan al Amazon.com.tr satıcısı.
Alıntıyı görüntüle
Ortadaki 739,90TL olan gönderen yazmayan.
Aldim sag olun

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet

Alıntıyı görüntüle
Dostum bu linkteki priz philips akım korumalı prizi üstelik philips prizden kaynaklı bir sorun olursa 50000 euro ya kadar zarari karşılama garantisi verdikleri iddia ediyor ama bir bozulma durumunda dengesiz akımdan priz koruyamadigini nasıl kanıtlarsin bilemiyorum ama ben evde bu prizi kullanıyorum oldukça memnunum evde aynı anda tek prizde 4 kasa bilgisayar ve 3 tane monitor çalışıyor hiç sorun yasamadim

Son düzenleme:

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,631
İsim
Orkun

Dostum bu linkteki priz philips akım korumalı prizi üstelik philips prizden kaynaklı bir sorun olursa 50000 euro ya kadar zarari karşılama garantisi verdikleri iddia ediyor ama bir bozulma durumunda dengesiz aklımdan priz koruyamadigini nasıl kanıtlarsin bilemiyorum ama ben evde bu prizi kullanıyorum oldukça memnunum evde aynı anda tek prizde 4 kasa bilgisayar ve 3 tane monitor çalışıyor hiç sorun yasamadim
Brennenstuhl markasında da Eco Line serisinde 13.500A koruma mevcut, Premium Line serisinde de 26.000A koruma mevcut. Dediğin gibi üründen kaynaklı bir sorun olduğunda 2M $ a kadar karşılama yapıyor.

Top Bottom