Neler Yeni

Yeni pc aldim masa onerisi lazim

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Draq123
Koçtaşa bakabilirsin bu arada dün bir göz attım güzel uygun şeyler vardı oralarda kampanyalar falan da oluyor 9 taksit peşin fiyatına falan koçtaşa bakmanı öneririm oradan hawk sandalye aldım ben de kendime masa arayışı içindeyim bakınıyorum tkasit kampanyası ve çok çeşitliliği var bakın bulursun kendine uygun bir şey
Çeşitlilik varmı koçtaşta

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Emre Turan
Çeşitlilik varmı koçtaşta
internet sitesinde sadece kendi sattıkları yok farklı satıcıların sattıkları da olduğu için var sadece koçtaş satıcılı şeyleri seçince az masa çıkıyor ama bir sürü satıcı olduğu için çeşitlilik sorunu yok mağazasını bilemem mağazada yoktur belki

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
Gaming masalar kalitesiz oluyor zangır zangır sallanır sırf ışıklı mışıklı diye düşünme bile
Isikli oldugunu sen soyleyene fark etmemistim 27 yasindayim bu yastan sonra zaten isikli diye bir sey alicagimi sanmiyorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.hepsiburada.com/ceramic...i-ofis-masasi-sakremento-mese-p-HBV00000Q7F82 1600 TL 100 TL kupon var %10 indirim var 1340 a gelir bide nays çak 1200 e gelir
60x120 cok mu kisa olur

Son düzenleme:

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
gökhan tahsin
BU mi

Marangoz yakin cevremde yok onlarinda evime kadar getireceklerini pek sanmiyorum
Hepsi getirir. Adamların işi bu yapıp adrese teslim ederler. Ben marangoza yaptırdım kafama göre tasarladım çok güzel oldu. Ayrıca çok sağlam oluyor hazırda satılan masalar halt yemiş

oEnesQlf

80+ Silver
Isikli oldugunu sen soyleyene fark etmemistim 27 yasindayim bu yastan sonra zaten isikli diye bir sey alicagimi sanmiyorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

60x120 cok mu kisa olur
160 al bence bende 140 var anca yetiyor

Top Bottom