Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
Anladım 3 adet lazım da bundan 3 adet alsam nasıl olur iyi midir? ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıldır performansı 3 adet lazım da
performansı konusunda bir şey söyleyemem daha ürün elime ulaşmadı ama acıklamada yazanlara kağıt üstünde fiyatına göre çok iyi performansı ama elimde olan ürüne göre konusacak olursam tabi farklı bir model ürün sadece L1 tuşu tam basmıyor onun dışında mükemmel çalışıyor kuzenimde aldı aynısından onda hiçbir problem yok mesela

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
Daha onceki konumda anlatmistim nasil jeton alindigini jeton ile birlikte daha ucuza getirilir bu urun

Uğur Karabulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Uğur Karabulut
Aliexpress'te ilk indirime özel gamepad vergilerle birlikte 125tlye geliyor
Jeton kısmından jeton alıp 2tl indirim alabiliyorsunuz

Ürünün pek yorumu yok ama açıklamalara bakınca ve mağazaya bakınca güzel gözüküyor daha önce farklı bir gamepad aldım aliexpressten şuan gayet iyi çalışıyor şarj konusunda da iyi aralıksız 5 saat gidiyor kablolu kollardan daha ucuz zaten kablolu şekilde de kullanabiliyorsun ama bu ürünü daha yeni sipariş verdim gelince bakıcam nasıl bir ürün olduğuna

konuyu güncelleyip verdi dahil fiyatı başlığa yazmak daha iyi olacaktır bende bir tane aldım gereksiz olsada

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici

bu tornavida setide cok iyi kullaniyorum gayet is goruyor

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,481
İsim
Mehmet Aslan
çok yorumu yok başka bir şey göndermesinler :D Fotoğrafta eklememişler yoruma

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,692
İsim
Bilal Tepe
performansı konusunda bir şey söyleyemem daha ürün elime ulaşmadı ama acıklamada yazanlara kağıt üstünde fiyatına göre çok iyi performansı ama elimde olan ürüne göre konusacak olursam tabi farklı bir model ürün sadece L1 tuşu tam basmıyor onun dışında mükemmel çalışıyor kuzenimde aldı aynısından onda hiçbir problem yok mesela
Acaba tuslarda takılma veya sertlik varmıdie 3 tane alcam şimdi boşuna gitmesin para 😃

Yani çok bir şey bekleme ama alınır bu fiyata. 3 tane almak istiyorsan 3 farklı hesap oluşturmak lazım.
Evet o şekilde anca alabilirim

kırmızışarapp

80+ Silver
çok yorumu yok başka bir şey göndermesinler :D Fotoğrafta eklememişler yoruma
Satıcı güvenilir gibi duruyor. Satıcının diğer benzer fiyattaki gamepadlerin yorumları iyi genelde. 1 döner parasını çok kafaya takmayın. En kötü hıyar gönderirler : P

Aykut D.

80+ Gold
Soru garip olabilir ama çok dandikmidir ?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,692
İsim
Bilal Tepe
Top Bottom