Neler Yeni

FENERBAHÇE ELENDİ! ŞİMDİ NE OLACAK?

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Merak etmeyin hiç bişey olmaz. Fenere Fetö operasyonuydu, Aziz Yıldırımın indirilmesi Ali Koç un getirilmesiydi falan bunlar boşuna değil. Bunlar sever Yunanları, ha Fener kazanmış ha Yunan kazanmış. Bunlara farketmez, sevinmişlerdir.
3 temmuzdan sonra fenere kurşun işlemez o hisseleri yediler 2 milyarlık hisseyi yediler bitirdiler en değerli kulüp olmuştuk ne güzel.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,330
İsim
Taha yücel
İsmail kartaldan hiç bir şey olmaz biz ligi de alamayız gene boş sezon o zaman napcaklar yönetim

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bounicci neden aldın krunici neden aldın zahjc neden oyunda dzeko yu neden çıkarttın bunları sormak lazım jeoloğumuza.

şahin doğan

80+ Platinum
1713477954189.png

Το βλέπω λάθος ή αυτός είναι ο μηχανικός θέρμανσης μας

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
Güzel kardeşim adamların yarı sahasında pas yapıyorsun hani sonuç nerde? Bak bu kendini avutma kafa yapısından dolayı olmuyor işte. Ya yok yok golden sonra kaç tane tehlikeli pozisyonun var? Adamların 1 pozisyonda 2 tehlikeli gol şansı oldu sen ne yaptın hiçbir şey
ikinci satırdaki cümleyi okuduğundan eminmisin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Το βλέπω λάθος ή αυτός είναι ο μηχανικός θέρμανσης μας
senin sıkıntıların var

İceWolf

80+ Silver
3 temmuzdan sonra fenere kurşun işlemez o hisseleri yediler 2 milyarlık hisseyi yediler bitirdiler en değerli kulüp olmuştuk ne güzel.
Eeeee çöktüler işte. Herkes biliyorda bi Fenerli taraftarlar anlamadı. 13 yıldır Fetöcülerin Kumpas kurduğu Aziz yıldırıma sövüyorlar, 7 yıldır Feneri bitirenlere şükrediyorlar :)

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bu yönetim gidene kadar fenerbahçeyi çok takmıyacağım yoksa dertden kanser olurum.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Sercan GÖKALP
Merak etmeyin hiç bişey olmaz. Fenere Fetö operasyonuydu, Aziz Yıldırımın indirilmesi Ali Koç un getirilmesiydi falan bunlar boşuna değil. Bunlar sever Yunanları, ha Fener kazanmış ha Yunan kazanmış. Bunlara farketmez, sevinmişlerdir.
Oooooo her başarısızlığa fetö diyen de gelmiş kadro tamam oldu şimdi

serwintes

80+ Gold
yav 3 tane kupadan elendik ligde gidecek ben artık takım tutmuyorum anasini belleyim böyle işin

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Sercan GÖKALP
ikinci satırdaki cümleyi okuduğundan eminmisin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

senin sıkıntıların var
Tamam işte ben de onu diyorum istiyorsan kaleye kamp kur tehlike yok yok yok. Topu bi sağ kanada bi sol kanada atıyorlar yav abi okadar yetenekli ayak var şut çekşn biraz deneyin bu İsmail hiç mi bir şey bilmiyor ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,708
Üyeler
141,877
Son üye
ünalbayram
Top Bottom