Neler Yeni

Discord'da bilgilerimi yayıyorlar.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Arda
Arkadaşlar selam bazı sanal mayfa olduklarını iddia eden şahıslar Discord platformu üzerinden profil fotoğrafımı profil fotoğrafı yapıyorlar ve dalga geçiyorlar, işin kötü tarafı ailem bu şeyleri öğrenirse bayağı aram bozulur adımı ve fotoğrafımı biliyorlar bir şey yapabilirler mi sizce ve nerede oturduğumu biliyorlar tam açık adres bilmiyorlar ama.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar selam bazı sanal mayfa olduklarını iddia eden şahıslar Discord platformu üzerinden profil fotoğrafımı profil fotoğrafı yapıyorlar ve dalga geçiyorlar, işin kötü tarafı ailem bu şeyleri öğrenirse bayağı aram bozulur adımı ve fotoğrafımı biliyorlar bir şey yapabilirler mi sizce ve nerede oturduğumu biliyorlar tam açık adres bilmiyorlar ama.
engelle geç bir şey olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Dogancan
Engelle geç . (Bildir de mesajları.)

Spacee

80+
Sen de onlarınkini yay(!)

Kanka milletin tc si patlıyor açık adresi tüm şahsi bilgileri ondan bile bişey olmuyo az buz uğraşır gider çok takmaya değmez ailene de bişey anlatmana gerek çok saçma sapan anlayabiliyorlar o yüzden salla geç

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne güzel chil chil takılıyordum denk geldiğim şahıslara bak ya, normal de böyle şeyleri kafaya takmam ama bomba ihbari falan gelirse yanarım ben bir de tehdit ediyorlar kapının önünü bulurum hapçıları dikerim diye vs vs

şahin doğan

80+ Platinum
Babanın ayakkabı numarasını bile biliyorlardır veya öğrenebilirler. Yapacak bir şey yok.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
engelle geç bir şey olmaz.
hocam adresimi öğrenirlerse ihbar yaparlarsa peki başım büyük derde girer mi tehdit ettiler çünkü kapına hapçıları dikerim bulurum çevrem çok vs vs diyerek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Dogancan
Emin ol yapamazlar. Anca sana bilgileri atarlar.

Rheasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Berke Arslan
ne güzel chil chil takılıyordum denk geldiğim şahıslara bak ya, normal de böyle şeyleri kafaya takmam ama bomba ihbari falan gelirse yanarım ben bir de tehdit ediyorlar kapının önünü bulurum hapçıları dikerim diye vs vs
Biliyorlardır harbiden de yapacağın bir şey yok takma kafana. G*tleri yiyorsa yapsınlar hocam.

sako.TPZ

80+
Büyük ihtimal liseli falansın karşındakiler de öyle muhattap olma engelle geç

M_Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Mustafa Eren
hocam adresimi öğrenirlerse ihbar yaparlarsa peki başım büyük derde girer mi tehdit ettiler çünkü kapına hapçıları dikerim bulurum çevrem çok vs vs diyerek.
Tam evinin adresini mi biliyorlar

Palo DAYI

80+ Silver
puhahahahh sana essek sakası yapmıslar
seyıne takma engelle gec

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
Mehmet Aslan
hiç bir şey yapamaz engelle.

Top Bottom