Neler Yeni

Discord'da bilgilerimi yayıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet
onu da ben söyledim hocam
1713723069909.jpeg

dayı niye söylüyon a-

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Arda Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Engelle geç diyenlere aldanma hocam oturduğun şehir ve adını soyadını biliyorlarsa tc , tel no , acik adres ,aile bilgileri herseyi bulabilirler soyad bilinmiyorsa zor olur ama biliyorlarsa şikayet etmeni tavsiye ederim ciddi sorun çıkartır kolay iş bunlar suan adını soyadini şehrini ogrenirsem ben bile tc ni bulabilirim mafya tipli adamların eline dusmemesi lazim bu bilgilerin
Ciddi hasım falan değilseniz tc ile kotu seyler yapmaya ugrascsklarini sanmam gerçi korkuturlar en fazla özel bir durum yoksa

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
hocam ilk başta arkadaş gibi yaklaştılar nere de oturuyorsun hangi semt falan dediler sonra oyun oynadık falan 4-5 gün sonra bugün çıktı olay yani ne bileyim baştan böyle yapacaklarını.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ciddi hasım falan değilseniz tc ile kotu seyler yapmaya ugrascsklarini sanmam gerçi korkuturlar en fazla özel bir durum yoksa
hasım değilim hocam zorbaladıklarını düşündüler söz de obezmişim haberim yok asosyal diye aşağıladılar öldürmekle falan tehdit ettiler dine sevdiklerime sövdüler öyle

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Arda Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
hocam ilk başta arkadaş gibi yaklaştılar nere de oturuyorsun hangi semt falan dediler sonra oyun oynadık falan 4-5 gün sonra bugün çıktı olay yani ne bileyim baştan böyle yapacaklarını.

hasım değilim hocam zorbaladıklarını düşündüler söz de obezmişim haberim yok asosyal diye aşağıladılar öldürmekle falan tehdit ettiler dine sevdiklerime sövdüler öyle
Şikayet et diyeceğim fakat bu tiplerle ilgilenceklerini sanmıyorum gecmis olsun ne diyeyim

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
Şikayet et diyeceğim fakat bu tiplerle ilgilenceklerini sanmıyorum gecmis olsun ne diyeyim
sağ olun, adresimi öğrenme şansları var mı tam açık adres çünkü bilmiyorlar örnek veriyorum adana da oturuyorum kurttepe ilçesin de yaşıyorum dedim bu ara da adana da falan oturmuyorum örnek verdim ismimi ve fotoğraflarımı biliyorlar bu kadar bilgileri var ellerin de

sağ olun, adresimi öğrenme şansları var mı tam açık adres çünkü bilmiyorlar örnek veriyorum adana da oturuyorum sarıçam ilçesin de yaşıyorum dedim bu ara da adana da falan oturmuyorum örnek verdim ismimi ve fotoğraflarımı biliyorlar bu kadar bilgileri var ellerin de
kendi adıma telefon hattım olmadığı için ve hikametgah adresim eski oturduğum şehire kayıtlı olduğu için zor diye düşünüyorum, ama ufak bir tedirgin sezdi beni.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,680
Üyeler
141,172
Son üye
ventulix
Top Bottom