Neler Yeni

Evde ve parkta spor yaparak kas ve kilo verebilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Adnan Çelik
İyi geceler herkese 24 yaşında 163 boyunda 72 kiloya sahib birisiyim yakında kız istemeye gidecez o yüzden kendimi sıkılaştırmam lazım evde mekik ve sınav çekerek kol kası ve çok azda olsa karın kası yapabilir miyim ayriyeten parkta bisiklet pedalı oluyor ya onla spor yaparak kilo vermem mümkün mü?

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Samet Mustafa Aktaş
İyi geceler herkese 24 yaşında 163 boyunda 72 kiloya sahib birisiyim yakında kız istemeye gidecez o yüzden kendimi sıkılaştırmam lazım evde mekik ve sınav çekerek kol kası ve çok azda olsa karın kası yapabilir miyim ayriyeten parkta bisiklet pedalı oluyor ya onla spor yaparak kilo vermem mümkün mü?
Karın çalışmak karın kasınızı hemen göstermez. Karın kası büyük oranda yağ oranıyla alakalıdır. Düzenli kardiye ve yağsız/şekersiz beslenme ile yağ yakıp kilo verebilirsin. Onun dışında mekik şınavdan ziyade bolca barfiks çekmeye çalış, çekemiyorsan da asılı kal öyle bekle

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Adnan Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Karın çalışmak karın kasınızı hemen göstermez. Karın kası büyük oranda yağ oranıyla alakalıdır. Düzenli kardiye ve yağsız/şekersiz beslenme ile yağ yakıp kilo verebilirsin. Onun dışında mekik şınavdan ziyade bolca barfiks çekmeye çalış, çekemiyorsan da asılı kal öyle bekle
Kardiye nasıl yapılır cahilliğime ver

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Kardiye nasıl yapılır cahilliğime ver
Estağfurullah. Kardiyo bir nevi kısaca hareket ederek yağ kaybetmek. Yürümekten ziyade düz yolda koşma veya yokuş yukarı orta/hızlı tempoda yürüyerek dolaşabilirsin. Bol bol yeşillik tüket. Ekmek, yağ, şeker gibi türevleri mutlaka azalt hatta bitir. Bu şekilde verim alabilirsin, Allah mesut etsin.

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
ömer
chalisthenics parkı varsa güzel fit vücudun olabilir

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,225
İsim
Kürşat
az ye, şekeri kes, yürü ve kalori açığını arttırmaya çalış

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
oğuzhan ege
valla kısa ve öz spor salonu ve disiplin şart evde olacak iş deyil uzun sürer salon ve creatin alman şart.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
oğuzhan ege
Reis salatalık ve beyaz peynir yesem kahvaltıda kilo verir miyim?
kesin bir şey söyleyemem çünkü ben 2 aydır gidiyorum 94 den 87 düşebildim anca ama ben kaçamak fazla yapıyorum belirli bi saaten sonra yemiyorum sadece içeçek mesala dün 9 gibi tam pizza yedim üstüne kola içtim1 bardak felan kalktığımda direk gittim ama aç karnına kilo aynı bazen biraz daha düşük gelebiliyor.

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Bayram Fırat
Reis salatalık ve beyaz peynir yesem kahvaltıda kilo verir miyim?
çok fazla kilo vermene gerek yok
ama kilo verme olarak bitkisel çaylar var biraz tok tutar eğer çok acıkıyosan kullanabilisin
onun dışında sabah yumurta domates salatlaık
ara ögün elma falan
akşamda yağsız fasulye falan ye

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Adnan Çelik
çok fazla kilo vermene gerek yok
ama kilo verme olarak bitkisel çaylar var biraz tok tutar eğer çok acıkıyosan kullanabilisin
onun dışında sabah yumurta domates salatlaık
ara ögün elma falan
akşamda yağsız fasulye falan ye
Çay ve peynir yersem kilo mu alırım reis

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,861
Üyeler
143,035
Son üye