Neler Yeni

Yaş 26 hiç sevgilim olmadı

Rulep

80+ Gold
Lisede ve üniversitede girişimlerim oldu zaten lisede 1 kere kandırıldım 1 kerede tipim değilsin dedi üniversitede ilişki düşünmüyorum dedikten 1 ay sonra başka biriyle gördüm onu
İlişki düşünmüyorum lafı hikaye tanımak istememiş de yılmak yok hocam devam

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ali
İlişki düşünmüyorum lafı hikaye tanımak istememiş de yılmak yok hocam devam
Onun nedeni yakışıklı olmamam,şu anda çalışıyorum zaten bi kızla tanışacak ortamım yokki

Rulep

80+ Gold
Onun nedeni yakışıklı olmamam,şu anda çalışıyorum zaten bi kızla tanışacak ortamım yokki
Saçına sakalına önem vermelisin kıy paraya kaliteli birine tıraş ol farkı göreceksin arkadaş ortamını olması lazım işin zor mu kendine ayırabileceğin vaktin oluyor mu en son çare ailen bulur

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ali
Saçına sakalına önem vermelisin kıy paraya kaliteli birine tıraş ol farkı göreceksin arkadaş ortamını olması lazım işin zor mu kendine artırabileceğin vaktin oluyor mu en son çare ailen bulur
Hocam arkadaşlarımda benim gibi zaten 26-27 yaşında hayatlarında eline kız eli değmemiş,ailem benle dalga geçiyor annem bi insana bi kız bile aşık olmazmı diye küçümsedi :(

Rulep

80+ Gold
Hocam arkadaşlarımda benim gibi zaten 26-27 yaşında hayatlarında eline kız eli değmemiş,ailem benle dalga geçiyor annem bi insana bi kız bile aşık olmazmı diye küçümsedi :(
Aşık olan illaki vardır da cesaret bulamamıştır. Üniversitede halledilmesi en iyisi de olmayınca olmuyor akışına da bırakmak lazım.yakışlıklı değilimi bırakın lütfen. öz güven düşürür saçınıza giyiminize gerekli önemi verin olacaktır nasip bu işler

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ali
Aşık olan illaki vardır da cesaret bulamamıştır. Üniversitede halledilmesi en iyisi de olmayınca olmuyor akışına da bırakmak lazım.yakışlıklı değilimi bırakın lütfen. öz güven düşürür saçınıza giyiminize gerekli önemi verin olacaktır nasip bu işler
Orası öylede internette gerçek hayatta dalga geçenler falan sinirimi bozuyor

Rulep

80+ Gold
Orası öylede internette gerçek hayatta dalga geçenler falan sinirimi bozuyor
Hayatta her daim moral bozucu insanlar olacaktır. kimisi iyiliğimizi ister ama dediği şey bizi inciteceğini anlayamabilir ayırt etmek lazım diğerleri için direkt kaçmak daha çok saldırmalarına sebep olabilir gerekli şekilde yavaş yavaş mesafeyi koyarak uzaklaşmak en iyisi.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,254
İsim
C Ş
Kızlarla çok konuşmak istiyorsan rasgele eşleşme yapan uygulamalardan indir biraz para verip cinsiyeti kızlardan seç öyle öyle konuşursun.

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ali
Kızlarla çok konuşmak istiyorsan rasgele eşleşme yapan uygulamalardan indir biraz para verip cinsiyeti kızlardan seç öyle öyle konuşursun.
O uygulamaların hepsini denedim hocam hiç bi kızla eşleşmedim :)

Top Bottom