Neler Yeni

1.5 milyona SUV araç önerisi

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Furkan Demirtaş
Cherry Tiggo 8 Pro (sıfır)

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
Param olsa 3008’e binerdim
Hocam genel söylemler 3008'in ağır kaldığı ve gösterildiği gibi bir premium hissini tam verememesi austral bu konuda biraz daha öndeymiş sanırım o yüzden austral daha mantıklı olmaz mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cherry Tiggo 8 Pro (sıfır)
Evet önerdiler modeli biliyorum fakat babayı ikna edemiyorum türkiye pazarında bilindik model tercih etmek istedi bu yüzden bende çok karşı çıkamadım

akinuzgul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Akın
Hocam genel söylemler 3008'in ağır kaldığı ve gösterildiği gibi bir premium hissini tam verememesi austral bu konuda biraz daha öndeymiş sanırım o yüzden austral daha mantıklı olmaz mı?

Evet önerdiler modeli biliyorum fakat babayı ikna edemiyorum türkiye pazarında bilindik model tercih etmek istedi bu yüzden bende çok karşı çıkamadım
Qashqai de düşünebilirsiniz

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Furkan Demirtaş

Türkiye pazarına müthiş giriş yaptı piyasada çok fazla var, elektrikli araçlar da yaygınlaşıyor gün geçtikçe. Acayip dolu ve teknolojik araç.

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
Türkiye pazarına müthiş giriş yaptı piyasada çok fazla var, elektrikli araçlar da yaygınlaşıyor gün geçtikçe. Acayip dolu ve teknolojik araç.
Evet öyle aslında çok mantıklı ama işte ikna edemedim maalesef ve bir kaç arkadaşta yazdı tr facebook gruplarında 3-4 aydır parça bekleyen insanlar varmış tabi iyi yönleri de vardır da piyasada bilinen adı duyulmuş araçlar daha mantıklı olacak bizim için
Qashqai de düşünebilirsiniz
Teşekkürler hocam bakacağım

akinuzgul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Akın
Evet öyle aslında çok mantıklı ama işte ikna edemedim maalesef ve bir kaç arkadaşta yazdı tr facebook gruplarında 3-4 aydır parça bekleyen insanlar varmış tabi iyi yönleri de vardır da piyasada bilinen adı duyulmuş araçlar daha mantıklı olacak bizim için

Hocam volvo xc40 da düşünebilirsiniz sağlamlık açısından

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Furkan Demirtaş

Sanmıyorum fazla parça servis sıkıntısı vs. çekileceğini mercedes bayiliğini yapıyormuş

Top Bottom