Neler Yeni

1.5 milyona SUV araç önerisi

hsby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Bayrak
Bu fiyata MG HS Luxury derim ben yeni bir marka babanızda pek sıcak bakmıyor anladığım kadarıyla ama en azından bir bakmakta fayda var diye düşünüyorum. Deneyimleme şansım oldu gerçekten premium his veren bir araba tek sıkıntısı yakıtı ama bu boyuttaki araçlarda genel sorun bu zaten.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Tiggo 8 pro alırdım

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Berkecan Ergin
tonale
tuscon
sportage
austral
bunlar en mantıklılarıi chery almayın aldırmayın. TR pazarında bir dursun 4-5 sene. Yedek parçalarını getirsinler bi sonra düşünün. Çünkü daha önce eski araçlarıda o zamanın şartlarına göre iyidi. Millet aldı sonra piyasadan çekildiler. Şuan bile yeni araçlarda 5-6 aydır parça bekleyenler var facebook gruplarına girip bakabilirsiniz.

polatz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih öz
Dizel veya hibrit

Peugeot 5008 her zaman favorimdir.
Honda HR-v
Skoda Karoq

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
tonale
tuscon
sportage
austral
bunlar en mantıklılarıi chery almayın aldırmayın. TR pazarında bir dursun 4-5 sene. Yedek parçalarını getirsinler bi sonra düşünün. Çünkü daha önce eski araçlarıda o zamanın şartlarına göre iyidi. Millet aldı sonra piyasadan çekildiler. Şuan bile yeni araçlarda 5-6 aydır parça bekleyenler var facebook gruplarına girip bakabilirsiniz.
aynen 5 milyona çıkınca fiyatı alırsın

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Berkecan Ergin

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bilgehan
Bu fiyata MG HS Luxury derim ben yeni bir marka babanızda pek sıcak bakmıyor anladığım kadarıyla ama en azından bir bakmakta fayda var diye düşünüyorum. Deneyimleme şansım oldu gerçekten premium his veren bir araba tek sıkıntısı yakıtı ama bu boyuttaki araçlarda genel sorun bu zaten.
Böyle araçlar hoşuma gidiyor da işte babayı ikna edemiyorum maalesef daha çok kendini kanıtlamış tanınan bir araç istiyor bu yüzden seçeneklerim arasında yok olsa büyük ihtimalle cherry alırdım fakat mg'de güzelmiş :D

hsby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Bayrak
Reel bir öneri istiyorsan bende şu an 2012 tiguan var bence suv olarak orta üst seviyelerde gayet güzel hissettiren bir araç. Yenileri çok daha iyi tabi. Peugeot ve Renault'a göre daha premium bir deneyim alırsın. Ama benim felsefem şu ki sıfır araba her zaman iyidir. Austral al gitsin :)

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bilgehan
Reel bir öneri istiyorsan bende şu an 2012 tiguan var bence suv olarak orta üst seviyelerde gayet güzel hissettiren bir araç. Yenileri çok daha iyi tabi. Peugeot ve Renault'a göre daha premium bir deneyim alırsın. Ama benim felsefem şu ki sıfır araba her zaman iyidir. Austral al gitsin :)
Teşekkürler hocam pejonun australin altında kaldığını düşünüyorum bende o yüzden austral alacak gibiyiz umarım bizi üzmez

akinuzgul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Akın
Herkese selamlar SUV araç almaya karar verdik 1.5m bütçemiz var bu bütçeye göre 2.el olarak şu modeller var;
-Peugeot 3008
-Peugeot 2008 GT
-Renault Austral

2021-2023 model arası otomatik önerebileceğiniz araç tavsiyelerinizi bekliyorum benim aklımda olan modeller bunlar kullanan ya da kullanmış olan kişilerin yorumları benim için çok önemli şimdiden çok teşekkür ederim
Param olsa 3008’e binerdim

Top Bottom