Neler Yeni

Yardım 1.500TL bandında klavye tavsiyeselerinize ihtiyacım var!!

Shibou

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ali Efe
Bütçe
1500
XPG Summoner Cherry MX Speed Silver Switch 1.399TL
XPG Summoner Cherry MX Red Switch 1.399TL
Razer Blackwidow V3 Tenkeyless 1.498TL

Hangisini alacağım konusunda çok kararsızım XPG tarafında klavyenin %100 olması canımı sıkıyor ve bilek desteği hakkında rahat olmasının yanında hızlı eskidiğini söyleyenler de var...
Birde speed silver switch daha hızlı ve iyiymiş öğrendiğim kadarıyla ancak ben sessiz bir klavye arıyorum o yüzden red'e daha sıcaktım herhangi bir bilgim olmadıgından ötürü arada ciddi fark var mıdır hangisi daha sesli?
Razer'ı da TKL olmasından ve kalitesine güvendigimden ötürü düşünüyordum, sizce hangisin almalıyım?

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
xpg summoner silver sw al geç

Shibou

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ali Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xpg summoner silver sw al geç
Bu Speed Silver Switchler bahsedildiği kadar kaliteli mi? Outemu red switchli bir klavyeyi bile severek kullanan birisi olarak cherry mx red'i çok merak ediyor ve speed silver alarak riske atıyorum gibi geliyor :D

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
Bu Speed Silver Switchler bahsedildiği kadar kaliteli mi? Outemu red switchli bir klavyeyi bile severek kullanan birisi olarak cherry mx red'i çok merak ediyor ve speed silver alarak riske atıyorum gibi geliyor :D
Size kalmış
kalite zaten hepsinde red silver blueda aynı ama bu modelin silverı çok beğeniliyor
blue bana çok sesli geliyor ama red'den de his alamıyorum silver tam benlik gibi sanırım, senin kararın hangisini istiyorsan al ama xpg summoner al

Top Bottom