Neler Yeni

1.5aylık Acer Nitro 5 Donma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aykut Şimşek
Merhaba arkadaşlar. 1.5 ay önce Acer Nitro 5 (ryzen5 4600h/1650ti/8/128) satın aldım derslerim için.
Her şey çok iyiydi bir sıkıntı yoktu fakat son 1 haftadır donuyor. Yani kilitleniyor bilgisayar fare, touchpad vs çalışmıyor. Kulaklığa da takılma sesi geliyor. Ama bu oyunlarda vs değil sadece video izlerken oluyor bana mı denk geldi anlamadım ama hiçbir oyunda donmadı. Udemy olsun youtube olsun video izlerken duruyor bilgisayar tuşuyla kapatıp açmam gerekiyor ki garip bir şekilde donduktan sonra mouse kablosunu çıkarıp takınca mouse ışıkları dahi yanmıyor.
Not olarak cihazda 21gb alan kaldı bunla ilgili mi bilemiyorum. Ram mi yetmiyor hiç bir fikrim yok yardımcı olur musunuz?

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Depolama yetersizliğinden dolayı kaynaklanabilir fakat malwarebytes ile güvenli mod taraması yapın il önce. Virüs varsa çıkartır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aykut Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Depolama yetersizliğinden dolayı kaynaklanabilir fakat malwarebytes ile güvenli mod taraması yapın il önce. Virüs varsa çıka
Herhangi bir sıkıntı çıkmadı programla tarattığımda. Birkaç oyundan feragat edeceğiz mecbur silip test edip dönerim size teşekkür ediyorum.

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
Merhaba arkadaşlar. 1.5 ay önce Acer Nitro 5 (ryzen5 4600h/1650ti/8/128) satın aldım derslerim için.
Her şey çok iyiydi bir sıkıntı yoktu fakat son 1 haftadır donuyor. Yani kilitleniyor bilgisayar fare, touchpad vs çalışmıyor. Kulaklığa da takılma sesi geliyor. Ama bu oyunlarda vs değil sadece video izlerken oluyor bana mı denk geldi anlamadım ama hiçbir oyunda donmadı. Udemy olsun youtube olsun video izlerken duruyor bilgisayar tuşuyla kapatıp açmam gerekiyor ki garip bir şekilde donduktan sonra mouse kablosunu çıkarıp takınca mouse ışıkları dahi yanmıyor.
Not olarak cihazda 21gb alan kaldı bunla ilgili mi bilemiyorum. Ram mi yetmiyor hiç bir fikrim yok yardımcı olur musunuz?
Bence riske atmayın servise gönderin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,320
Üyeler
151,881
Son üye
BluntLofty
Top Bottom