Neler Yeni

1.600000 bütçe araba önerisi

Ogiii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Oğulcan
Sedan veya suv farketmez ama 0 olsun istiyorum araba almayı düşünüyorum önerileriniz ve fikirlerinizi bekliyorum

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Mert Ketenoğlu
Sedan veya suv farketmez ama 0 olsun istiyorum araba almayı düşünüyorum önerileriniz ve fikirlerinizi bekliyorum
Skoda Kamiq 1.5 tsi premium dsg öneririm. Konforu iyi motor zaten 1.5 tsi troc golf da kullandigi motor

Ogiii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Oğulcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ThE LoSt

80+ Silver

xTURANN

80+ Bronze
Aracın mekanik - elektrik aksamını bilmiyorum ama Focus SW. Paket Olarak Dolusunu Alabilirseniz Çok Daha İyi Olur. Tabii Fiyatları Bilmiyorum. Yol Tutuşu ve Ses Yalıtımında Üstüne Yok diye biliyorum bu paralarda..
Hyundai Tucson. 2023'leri, Özellikle N-Line Olanları Çok İyi. Aracın Duruşu bile Çok Güzel.
Peugeot 408. Bence 2023'te Çıkan En Heybetli Araba. 1.2 Motor Düşük Kalır Muhtemelen de Araç Gerçekten Çok İyi. Aşırı İyi. Bütçem ve Ehliyetim olsa alacağım ilk ve tek araç. Aldığım gibi dövmesini bile yaptırırım o derece beğeniyorum aracı.

Volkswagen Tarafında da Güzel Modeller var. Tiguan, T-Roc ( Tiguan Sanki Daha İyi Duruyor ). Beklerseniz Passat'ın yeni modeli geliyordu Hatchback'ti sanırım. Fakat ne zaman gelir bilmiyorum.

2.Elde BMW, Audi, Mercedes bulabilirsiniz. Onlarında piyasasını bilmiyorum ama.

Skoda'ya da bakabilirsiniz de Skoda'nın olayı superb ya da octavia. Çok iyi araçlar. SUV'ları da güzel..

Top Bottom