Neler Yeni

1 MS MPRT Nedir ? Sıkıntıya Sokar mı ?

adoxxl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mert Adem Özkan
Alacak olduğum monitör 1 MS (MPRT) Olarak gözükmektedir. Bu nedir, ne işe yara,r iyi midir, kötü müdür, almalı mıyım yoksa almamalı mıyım bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
Bütçenizi nedir?1ms gtg ve 1 ms mprt var.Gtg daha hızlı veriyor fakat ikiisde 1ms değil sadece kağıt üstünde.

adoxxl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mert Adem Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçem 7k 27 inç 2K IPS bi monitör buldum kullanılmamış satıyor bir arkadaş 7k fiyat çekti onu almak istiyorum sıfırları 8800 şuan en düşük 1 ms mprt yazıyor gtg kaç bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçenizi nedir?1ms gtg ve 1 ms mprt var.Gtg daha hızlı veriyor fakat ikiisde 1ms değil sadece kağıt üstünde.
.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
marka model verseniz daha iyi olmaz mıydı acab?

adoxxl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mert Adem Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
  1. Asus TUF Gaming VG27AQ1A 27" 1ms WQHD Marka model bu şekil hocam
2.el tanıdık harici almayın derim.Üründe sorun olur veyahut paramgüvende harici satış yapılan yerlerde sürekli bi dolandırma çabası var.Monitör yerine başka şey yollamak vs.
Bütçe artırıp 0 monitör almanızı tavsiye ederim.En kötü 2.elde satılan ilanda ki kişiyle yüz yüze konuşup monitörü test edip öyle alın derım

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
hocam eğer profesyonel e sporcu değilseniz yani küçümsemek için söylemiyorum ama ben şahsen 1ms ile 5 ms arasındaki farkı çok önemsemiyorum 1ms mprt genelde 4-5ms gtg'ye eşit oluyor. Ekran kaliteliyse renkler, parlaklık güzelse ekran kırılması gibi sorunlar da yaşanmıyorsa almanızı öneririm.

Top Bottom