Neler Yeni

Çözüldü✓ 1 TB NVMe M.2 SSD Önerisi

Hangi SSD

• Oy kullanan toplam üye
    28

AuroraVI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ömer Tokat
1 TB SSD lerden hangisi sizce daha iyi? linkleriyle birlikte koyuyorum anket açacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Halil Kahraman
az bütçen varsa samsung m2 çok iyi üretmekte ama soğutuculu olsun dersen msi alabilirsin msi nin performansını biliyorum ama samsung çok iyi ve tam değerleri verebiliyor bir çok kanalda samsung ssd lerini önermekte.

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Msi soğutucu bloğu da var

AuroraVI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ömer Tokat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
az bütçen varsa samsung m2 çok iyi üretmekte ama soğutuculu olsun dersen msi alabilirsin msi nin performansını biliyorum ama samsung çok iyi ve tam değerleri verebiliyor bir çok kanalda samsung ssd lerini önermekte.

peki bu nasıl ? fiyatına oranla iyi midir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Msi soğutucu bloğu da var
samsung alsam ekstra soğutucu almama gerek var mı peki ? ve şu gözüme iyi geldi fiyatıda uygun ne dersiniz?

HyperChief

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
.
1 TB SSD lerden hangisi sizce daha iyi? linkleriyle birlikte koyuyorum anket açacağım

https://www.amazon.com.tr/dp/B09J159SWL?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&th=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1 soğutuculu alabilirsin bunu.

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş
Anakartında soğutucu bloğu varsa gerekli değil. Samsung 980 pro 1tb versiyonu kullanıcısıyım. Bu zamana kadar elimden pek çok ssd geçti ama bu kadar stabil çalışan ve vadettiği değerleri veren pek az ssd'den biri. Fakat çok yüklü video programlama, yükleme-boşaltma,4k render, sıkıştırma gibi işlemler yapmacaksanız 970 evo plus işinizi hayli hayli görür.

Ayrıca unutma bunlar 4.nesil yani PCle 4.0 arayüzü ile tam verimde çalışan ssdler. Eğer anakartında PCle 3.0 slotu varsa yaklaşık yarı yarıya okuma yazma değerlerin düşecektir.

VuVuzela

80+
Tam da açmayı düşündüğüm konuyu açmışsınız hocam. Bende linkteki cihazı almayı planlıyorum. Anakartımda tek slot soğutuculu olduğu için mevcut olanı 2.slota kaydırmayı düşünüyorum.

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş

HyperChief

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
.

HyperChief

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
.
Ekran Alıntısı.PNG

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Halil Kahraman

peki bu nasıl ? fiyatına oranla iyi midir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

samsung alsam ekstra soğutucu almama gerek var mı peki ? ve şu gözüme iyi geldi fiyatıda uygun ne dersiniz?

fiyatına göre en iyilerinden

AuroraVI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ömer Tokat
Anakartında soğutucu bloğu varsa gerekli değil. Samsung 980 pro 1tb versiyonu kullanıcısıyım. Bu zamana kadar elimden pek çok ssd geçti ama bu kadar stabil çalışan ve vadettiği değerleri veren pek az ssd'den biri. Fakat çok yüklü video programlama, yükleme-boşaltma,4k render, sıkıştırma gibi işlemler yapmacaksanız 970 evo plus işinizi hayli hayli görür.

Ayrıca unutma bunlar 4.nesil yani PCle 4.0 arayüzü ile tam verimde çalışan ssdler. Eğer anakartında PCle 3.0 slotu varsa yaklaşık yarı yarıya okuma yazma değerlerin düşecektir.
anakartım bu ve sadece oyun oynayacağım.. o zaan evo plus işimi muazzam fazla göreblilir anladığım kadarıyla

Top Bottom