Neler Yeni

100.000 TL Bütçe : [Boş] Kasa + Custom Sıvı Soğutma + Radyatör + Fan

SelfireSS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Arda Çakır
Bütçe
100000
Custom sıvı soğutma marka ve alacağım parçaları aşırı detaylı bir şekilde yazmanız önceliğimdir. Sistem elimde yok yeni toplayacağım , montaj işini itopya , vatan bilgisayar yada bildiğiniz başka bir yer var ise orda yaptırabilirim şu anlık bunlar var diye biliyorum . Bunun dışında detay olarak sadece 100.000 TL bunun için ayrılmıştır sistemin toplamı 300.000 TL'dır. Kasada 2 tane 480mm radyatör desteği bulunsun. Aynı zamanda custom sıvı soğutmada da 480mm radyatör olacak 2 tane(minumum). Olabildiğince radyatörlere takılan fanlar arkalı önlü olursa bide kasa geniş olursa iyi olur. Ekstra olarak parça lazım ise bütçeyi aşmayacak şekilde yazarsanız çok iyi olur.(Corsair Obsidian 1000D harici kasa söylerseniz sevinirim çünkü bu kasa dışında bir öneri gelmesi için yazmak istedim.) Başlıkta ve verdiğim detay dışında parça alınmayacaktır. ( Fiyatın içinde ekran kartı işlemci anakart ram vb. vb. yoktur. ) Yazacak olan herkese teşekkür ederim kasa önerisinde lütfen 2 adet 480mm radyatör desteği bulunan kasa dışında başka kasa atmayınız.

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Alkame
Custom sıvı soğutma marka ve alacağım parçaları aşırı detaylı bir şekilde yazmanız önceliğimdir. Sistem elimde yok yeni toplayacağım , montaj işini itopya , vatan bilgisayar yada bildiğiniz başka bir yer var ise orda yaptırabilirim şu anlık bunlar var diye biliyorum . Bunun dışında detay olarak sadece 100.000 TL bunun için ayrılmıştır sistemin toplamı 300.000 TL'dır. Kasada 2 tane 480mm radyatör desteği bulunsun. Aynı zamanda custom sıvı soğutmada da 480mm radyatör olacak 2 tane(minumum). Olabildiğince radyatörlere takılan fanlar arkalı önlü olursa bide kasa geniş olursa iyi olur. Ekstra olarak parça lazım ise bütçeyi aşmayacak şekilde yazarsanız çok iyi olur.(Corsair Obsidian 1000D harici kasa söylerseniz sevinirim çünkü bu kasa dışında bir öneri gelmesi için yazmak istedim.) Başlıkta ve verdiğim detay dışında parça alınmayacaktır. ( Fiyatın içinde ekran kartı işlemci anakart ram vb. vb. yoktur. ) Yazacak olan herkese teşekkür ederim kasa önerisinde lütfen 2 adet 480mm radyatör desteği bulunan kasa dışında başka kasa atmayınız.
Pc hocası ile iletişime geçip direk ordan destek alabilirsin belki

The Semih

80+ Silver
Hocam böyle bir bütçeli sistemi bu foruma danışma sana tavsiyem.

SelfireSS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Arda Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
Denedim cevap gelmesini bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece kaliteli bi custom sıvı soğutma ve kasa danışacağım bilen varsa mutlaka yardımcı olur diye yazmıştım.
Hocam Modart PC levon hocam ile de iletisime gecerseniz yardim edebilir

SelfireSS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Arda Çakır
Hocam Modart PC levon hocam ile de iletisime gecerseniz yardim edebilir
Aynı şekil ona da mail atmıştım cevap gelmesini bekliyorum daha bugün gönderdim gelişmeleri söylerim aynı zamanda 3 farklı forumda da konu açık 1 saat geçmeden uyuyacam uyandığımda cevap verenlere tek tek dönüş sağlayacam :D

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Hocam bu bütçeyi arkadaşların dediği gibi bu konuda tecrübesi olan birine danışmanız en iyisis olacaktır. Hatta duruma göre onlar için bile içerik çıkabilir. 300k az bir bütçe değil. Bu kadar güçlü bir sistem ile ne yapacaksınız onuda merak etmedim değil. Sunucu fln mı kuracaksınız

SelfireSS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Arda Çakır
Hocam bu bütçeyi arkadaşların dediği gibi bu konuda tecrübesi olan birine danışmanız en iyisis olacaktır. Hatta duruma göre onlar için bile içerik çıkabilir. 300k az bir bütçe değil. Bu kadar güçlü bir sistem ile ne yapacaksınız onuda merak etmedim değil. Sunucu fln mı kuracaksınız
Tek seferlik bi toplama imkanım oldu 7 yıldır aynı bilgisayarı kullanıyorum hem iş hem oyun için kullanacağım ( daha doğrusu öğrenmek için ) yani kısaca ileriye dönük bi sistem

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
biraz bütçe yüksek gibi forumda anlayanlar var ama herkesede inanmayın

SelfireSS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Arda Çakır
biraz bütçe yüksek gibi forumda anlayanlar var ama herkesede inanmayın
Umarım anlayanlardan birkaç'ı denk gelir çünkü şuanlık yalan doğru herhangi bir ne öneri ne de parça geldi.

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
Modart pc ye de yaz istersen

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Umarım anlayanlardan birkaç'ı denk gelir çünkü şuanlık yalan doğru herhangi bir ne öneri ne de parça geldi.
Biraz normal aslında .Türkiyede custom soğutmalı sistemler çok nadir oluyor. Özellikle bu bütçede yanlış bir öneri vermenin rsikini kimse almaz

SelfireSS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Arda Çakır
Modart pc ye de yaz istersen
image.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri