Neler Yeni

Rehber 🎧100-1000 TL kulaklık önerisi [GÜNCELLENDİ]

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Konu yeni bir kulaklık ile güncellendi.

TRONSMART SHADOW

Arkadaşlar yeni çıkan bir ürün kendisi, inceleme videolarına baktım, kablosuz olarak güzel bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.
Sadece ses tekerleği olması yerine tuşların olması hoşuma gitmedi, onun dışında güzel bir kulaklığa benziyor.
Ürün linki : https://www.hepsiburada.com/tronsma...u-kulakligi-p-HBCV0000044EWC?magaza=MAXİTEKNO

Danieluiz

80+
Hepiniz Rehberime hoşgeldiniz <3
Bugün slime ee pardon 100-1000 TL arası kendiminde kullanmış olduğum iyi kulaklıkları derledim ve sizlere sunacağım :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100 TL

X JAMMER ara sıra şoka geliyor, kullandım öneririm
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

POLOSMART PHOENİX

Kuzenim aldı, bir kere kullanma şansım oldu. 7.1'i iğrenç ama hiç kulaklık bulamadıysanız 100 TL'ye alınabilir. Bu kulaklıkta aynı şekilde. Bim'e bir kere geldi.
Alıntıyı görüntüle
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

150 TL

Frisby PARS

7.1 Surround özelliğine sahip bir kulaklık. Tasarımı ve özellikleri Rampage Zengibar ile aynı.

Alıntıyı görüntüle

Rampage Rm-X5 Aırs

Aynı şekilde bu kulaklıkta 7.1 özelliğine sahip bir kulaklık yakında bana da gelecek incelemesi gelecek :)
Alıntıyı görüntüle

Deiog 8350

Bu kulaklığı ilk defa gördüm, alınabilirliğini bilmiyorum şans verilebilir.
Alıntıyı görüntüle

200 TL

Rampage Prestige, kullandım ve deneyimledim. Rahatlık, ses performansı ve mikrofon bakımıından fiyatıına göre çok başarılı bir ürün.
Gamenote H2016D gibi sırf mikrofonu iyi diye onu önermedim. Gidin paranızı bu kulaklığa verin daha iyi.

Alıntıyı görüntüle

GamePower Jin

Kullanıp deneyimleme şansım olmadı. Fakat incelemelerine baktığımda sevilen bir ürün olduğunu anladım.

Alıntıyı görüntüle

Stalker Warrior Scorpion 7.1 Surround

Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum ve çok rahat bir kulaklık üstelik driveri da var. Öneririm.
Alıntıyı görüntüle

Şimdi bütçeyi biraz arttırıyoruz :D

300 TL

Şimdi bu önereceklerim arasından hiçbirini kullanım ve deneyimleme şansım olmadı yapılan yorumlara göre iyi olduğunu düşünerek öneri yapıyorum.

Tronsmart Sono​

Alıntıyı görüntüle
Fiyatı 260 ile 280 arasında değişiyor.

Rampage RGW9 Comfort​

Gerçekten ismi gibi kulaklık. Konforlu ve bir o kadar da kaliteli.
Alıntıyı görüntüle

Gamebooster H8 GHOST SHARK​

Alıntıyı görüntüle
@Marshal Kullanıyor, herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.
İncelemesi

Rampage RM-33 Falcon-X

Tanıdığım bir yayın açan kişi kullanıyor, mikrofon ve ses bakımından iyi olduğunu söyledi.
Alıntıyı görüntüle

400 TL

DROP PLUS

Rampage'nin göz bebeklerinden biri. İsterseniz bu ürünü Çin'den alabilirsiniz EKSA E900 PRO modelini alabilirsiniz. Hatta kupon kampanyası ile 230'a falan geliyordu sanırım. @revanier anlatmıştı. https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/

Drop Plus EKSA E900 PRO

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Önemli bir not*
Eksa'nın pedleri Drop Plus'tan kötü.

Drop plus ped EKSA E900 PRO PED
Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

HS50 PRO

Alıntıyı görüntüle
İndirimde şu an 400'e düşmüş.

500 TL

Corsair Hs60 Pro
HS35'i bilerek eklemedim, fakat HS60 PRO alınır.
Alıntıyı görüntüle

Fiyatı 550'ye de düştüğü oluyor, genellikle 600-620 arası geziniyor.

Ve geldik listenin krallarına

600 TL+

RAZER BLACKSHARK V2X
Neredeyse HS60 PRO aynı özelliklere sahip.
Razer'in bu modeline de bakabilirsiniz :
Alıntıyı görüntüle link

TRONSMART SHADOW

Arkadaşlar yeni çıkan bir ürün kendisi, inceleme videolarına baktım, kablosuz olarak güzel bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.
Sadece ses tekerleği olması yerine tuşların olması hoşuma gitmedi, onun dışında güzel bir kulaklığa benziyor.
Ürün linki : https://www.hepsiburada.com/tronsma...u-kulakligi-p-HBCV0000044EWC?magaza=MAXİTEKNO

Void Elite
600'e düşüyor genellikle.

Alıntıyı görüntüle

Cloud 2
Alıntıyı görüntüle

Fiyatı 750'ye falan düşüyor.

FURY X
Kullanıyorum ve memnunum, şu anda indirimde 685 TL almanızı öneririm.
Ses ve mikrofon anlamında Cloud 2'den daha iyi. Üstelik wireless bir kulaklık.

İnceleme rehberim:

Alıntıyı görüntüle link

Cloud 2 wireless
Alıntıyı görüntüle
Elime geçmedi fakat deneyimleyebilirsem Fury x ile karşılaştırmasını yaparım.

Güzel bir kulaklık, üst segmentde önerimdir.

Konu bu kadar olsun, bu bütçe üstünde kulaklık alacak olan kişiler varsa beni etiketleyebilir.
Bugün ki yazım bu kadardı umarım beğenmişsinizdir.

Alıntıyı görüntüle
Hocam Rehber çok güzel bilgi yanlışlığı var hyperx cloud 2 ses ve mikrofon olara daha iyi rampage kulaklıktan haberiniz olsun birde tronsmart kablosuz kulaklığık hoşuma gitti deneme fırsatınız oldumu cloud 2 sesi verir mi

Thomas Angelo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam Rehber çok güzel bilgi yanlışlığı var hyperx cloud 2 ses ve mikrofon olara daha iyi rampage kulaklıktan haberiniz olsun birde tronsmart kablosuz kulaklığık hoşuma gitti deneme fırsatınız oldumu cloud 2 sesi verir mi
cloud 2 nin mikrofonu çok iyi değil fury xinki önde ama ses kalitesinde hyperx daha iyi

Son düzenleme:

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Rehberde yanlışlık yok, ses performansları neredeyse aynı, müzik ve mikrofon kısmında Fury X biraz daha önde ve kablosuz olduğu için ben şahsen Fury X alırım fakat KABLOSUZ olması bir şart değil ise Cloud 2 öneririm

Tronsmart Shadow'u deneyimleme şansım olmadı başarılı bir kulaklık gibi duruyor.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
emeğine sağlık hocam
güzel konu

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni Güncelleme
Listeye yeni bir kulaklık eklendi.
SHARKOON ER30

Sharkoon Yine bir canavar ortaya çıkartmış, ER30 modeli mikrofon konusunda gayet güzel.
H2016D gibi stereo bir kulaklığa bu kadar para basacağınıza ER30 modelini almanızı tavsiye ederim.

Alıntıyı görüntüle
İnceleme videosu :

Mikrofon Testi :
(Dakika Ayarlı)

+olarak Fury X'i alacaklar için 20 Haziran (Babalar gününde) kulaklık indirime gircek.
Almak isteyen varsa o günü bekleyebilir.

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Hepiniz Rehberime hoşgeldiniz <3
Bugün slime ee pardon 100-1000 TL arası kendiminde kullanmış olduğum iyi kulaklıkları derledim ve sizlere sunacağım :)

100 TL

X JAMMER ara sıra şoka geliyor, kullandım öneririm
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

POLOSMART PHOENİX

Kuzenim aldı, bir kere kullanma şansım oldu. 7.1'i iğrenç ama hiç kulaklık bulamadıysanız 100 TL'ye alınabilir. Bu kulaklıkta aynı şekilde. Bim'e bir kere geldi.
Alıntıyı görüntüle

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

200 TL

SHARKOON ER30

Sharkoon Yine bir canavar ortaya çıkartmış, ER30 modeli mikrofon konusunda gayet güzel.
H2016D gibi stereo bir kulaklığa bu kadar para basacağınıza ER30 modelini almanızı tavsiye ederim.

Alıntıyı görüntüle
İnceleme videosu :

Mikrofon Testi :
(Dakika Ayarlı)

Rampage Prestige, kullandım ve deneyimledim. Rahatlık, ses performansı ve mikrofon bakımıından fiyatıına göre çok başarılı bir ürün.
Gamenote H2016D gibi sırf mikrofonu iyi diye onu önermedim. Gidin paranızı bu kulaklığa verin daha iyi.

Alıntıyı görüntüle

GamePower Jin

Kullanıp deneyimleme şansım olmadı. Fakat incelemelerine baktığımda sevilen bir ürün olduğunu anladım.

Alıntıyı görüntüle

Stalker Warrior Scorpion 7.1 Surround

Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum ve çok rahat bir kulaklık üstelik driveri da var. Öneririm.
Alıntıyı görüntüle

Şimdi bütçeyi biraz arttırıyoruz :D

300 TL

Şimdi bu önereceklerim arasından hiçbirini kullanım ve deneyimleme şansım olmadı yapılan yorumlara göre iyi olduğunu düşünerek öneri yapıyorum.

Tronsmart Sono​

Alıntıyı görüntüle
Fiyatı 260 ile 280 arasında değişiyor.

Rampage RGW9 Comfort​

Gerçekten ismi gibi kulaklık. Konforlu ve bir o kadar da kaliteli.
Alıntıyı görüntüle

Gamebooster H8 GHOST SHARK​

Alıntıyı görüntüle
@Marshal Kullanıyor, herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.
İncelemesi

Rampage RM-33 Falcon-X

Tanıdığım bir yayın açan kişi kullanıyor, mikrofon ve ses bakımından iyi olduğunu söyledi.
Alıntıyı görüntüle

400 TL

DROP PLUS

Rampage'nin göz bebeklerinden biri. İsterseniz bu ürünü Çin'den alabilirsiniz EKSA E900 PRO modelini alabilirsiniz. Hatta kupon kampanyası ile 230'a falan geliyordu sanırım. @revanier anlatmıştı. https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/

Drop Plus EKSA E900 PRO

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Önemli bir not*
Eksa'nın pedleri Drop Plus'tan kötü.

Drop plus ped EKSA E900 PRO PED
Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

HS50 PRO

Alıntıyı görüntüle
İndirimde şu an 400'e düşmüş.

500 TL

Corsair Hs60 Pro
HS35'i bilerek eklemedim, fakat HS60 PRO alınır.
Alıntıyı görüntüle

Fiyatı 550'ye de düştüğü oluyor, genellikle 600-620 arası geziniyor.

Ve geldik listenin krallarına

600 TL+

RAZER BLACKSHARK V2X
Neredeyse HS60 PRO aynı özelliklere sahip.
Razer'in bu modeline de bakabilirsiniz :
Alıntıyı görüntüle link

TRONSMART SHADOW

Void Elite
600'e düşüyor genellikle.

Alıntıyı görüntüle

Cloud 2
Alıntıyı görüntüle

Fiyatı 750'ye falan düşüyor.

FURY X
Kullanıyorum ve memnunum, şu anda indirimde 685 TL almanızı öneririm.
Ses ve mikrofon anlamında Cloud 2'den daha iyi. Üstelik wireless bir kulaklık.

İnceleme rehberim:

Alıntıyı görüntüle link

Cloud 2 wireless
Alıntıyı görüntüle
Elime geçmedi fakat deneyimleyebilirsem Fury x ile karşılaştırmasını yaparım.

Güzel bir kulaklık, üst segmentde önerimdir.
Aydın Bey video çekin, video bekliyoruz.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Top Bottom