Neler Yeni

Rehber 🎧100-1000 TL kulaklık önerisi [GÜNCELLENDİ]

Squex

80+ Silver
Öncelikle teşekkürler, evet çok az geliyor çözümü şu şekilde ;
Windows sesini %100 yapın ve sesi kulaklığın sol tarafındaki sürücü tekerleğinden ayarlayın.
Zaten öyle ama bende aşırı az da olsa bir ses geliyor bazen düşünüyorum ses kulaklıkta mı yoksa benim kulağımda mı diye ama kablolu kullanırken gelmiyor. Rahatsız edebilecek düzeyde değil ama gece vakti daha belirgin oluyor pencereyi kapattığım için.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Zaten öyle ama bende aşırı az da olsa bir ses geliyor bazen düşünüyorum ses kulaklıkta mı yoksa benim kulağımda mı diye ama kablolu kullanırken gelmiyor. Rahatsız edebilecek düzeyde değil ama gece vakti daha belirgin oluyor pencereyi kapattığım için.
Anladım, dediğin gibi çok az geliyor zaten o sesi dinlersen ve odaklanırsan belirgin gelir.
+olarak kulaklığın şarjı azalınca o ses biraz daha artıyor.

İsimyok08

80+ Bronze
Hepiniz Rehberime hoşgeldiniz <3
Bugün slime ee pardon 100-1000 TL arası kendiminde kullanmış olduğum iyi kulaklıkları derledim ve sizlere sunacağım :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100 TL

X JAMMER ara sıra şoka geliyor, kullandım öneririm
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

POLOSMART PHOENİX

Kuzenim aldı, bir kere kullanma şansım oldu. 7.1'i iğrenç ama hiç kulaklık bulamadıysanız 100 TL'ye alınabilir. Bu kulaklıkta aynı şekilde. Bim'e bir kere geldi.
Alıntıyı görüntüle
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

150 TL

Frisby PARS

7.1 Surround özelliğine sahip bir kulaklık. Tasarımı ve özellikleri Rampage Zengibar ile aynı.

Alıntıyı görüntüle

Rampage Rm-X5 Aırs

Aynı şekilde bu kulaklıkta 7.1 özelliğine sahip bir kulaklık yakında bana da gelecek incelemesi gelecek :)
Alıntıyı görüntüle

Deiog 8350

Bu kulaklığı ilk defa gördüm, alınabilirliğini bilmiyorum şans verilebilir.
Alıntıyı görüntüle

200 TL

Rampage Prestige, kullandım ve deneyimledim. Rahatlık, ses performansı ve mikrofon bakımıından fiyatıına göre çok başarılı bir ürün.
Gamenote H2016D gibi sırf mikrofonu iyi diye onu önermedim. Gidin paranızı bu kulaklığa verin daha iyi.

Alıntıyı görüntüle

GamePower Jin

Kullanıp deneyimleme şansım olmadı. Fakat incelemelerine baktığımda sevilen bir ürün olduğunu anladım.

Alıntıyı görüntüle

Stalker Warrior Scorpion 7.1 Surround

Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum ve çok rahat bir kulaklık üstelik driveri da var. Öneririm.
Alıntıyı görüntüle

Şimdi bütçeyi biraz arttırıyoruz :D

300 TL

Şimdi bu önereceklerim arasından hiçbirini kullanım ve deneyimleme şansım olmadı yapılan yorumlara göre iyi olduğunu düşünerek öneri yapıyorum.

Rampage RGW9 Comfort​

Gerçekten ismi gibi kulaklık. Konforlu ve bir o kadar da kaliteli.
Alıntıyı görüntüle

Gamebooster H8 GHOST SHARK​

Alıntıyı görüntüle
@Marshal Kullanıyor, herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.
İncelemesi

Rampage RM-33 Falcon-X

Tanıdığım bir yayın açan kişi kullanıyor, mikrofon ve ses bakımından iyi olduğunu söyledi.
Alıntıyı görüntüle

400 TL

DROP PLUS

Rampage'nin göz bebeklerinden biri. İsterseniz bu ürünü Çin'den alabilirsiniz EKSA E900 PRO modelini alabilirsiniz. Hatta kupon kampanyası ile 230'a falan geliyordu sanırım. @revanier anlatmıştı. https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/

Drop Plus EKSA E900 PRO

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

HS50 PRO
Alıntıyı görüntüle
İndirimde şu an 400'e düşmüş. link

500 TL

RAMPAGE DELUXE
@ArdaM Kullanıyor, performansını ona sorabilirsiniz.
Bu bütçede kablosuz olarak bu var.
Alıntıyı görüntüle

Corsair Hs60 Pro
HS35'i bilerek eklemedim, fakat HS60 PRO alınır.
Alıntıyı görüntüle

Şu an indirimde link

Ve geldik listenin krallarına

600 TL+

Razer'in bu modeline de bakabilirsiniz :
Alıntıyı görüntüle link

Void Elite fiyatı 700 olmuş

Alıntıyı görüntüle link

KRAKEN T.E
*Kullanıcı yorumu 800 üstü verilmez.

Alıntıyı görüntüle link

FURY X
Kullanıyorum ve memnunum, şu anda indirimde 685 TL almanızı öneririm.
Ses ve mikrofon anlamında Cloud 2'den daha iyi. Üstelik kablosuz bir kulaklık incelemesini yakında forumda paylaşacağım.

Alıntıyı görüntüle

Cloud 2 wireless

Güzel bir kulaklık, üst segmentde önerimdir.
*Büyük ihtimal Abdullah Abi yakında incelemesini yapar.

Konu bu kadar olsun, bu bütçe üstünde kulaklık alacak olan kişiler varsa beni etiketleyebilir.
Bugün ki yazım bu kadardı umarım beğenmişsinizdir.

Alıntıyı görüntüle
X Jammer hakkında bi bilgi vereyim.

Kesinlikle almayın, çok kötü bir kulaklık. 6 Ay kullandım, sağ taraftan ses gelmemeye başladı. Mikrofon demirinin sütündeki plastik açıldı. Ve çok terletiyor. Almayın, aldırmayın.

Onun dışında eline sağlık.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
X Jammer hakkında bi bilgi vereyim.

Kesinlikle almayın, çok kötü bir kulaklık. 6 Ay kullandım, sağ taraftan ses gelmemeye başladı. Mikrofon demirinin sütündeki plastik açıldı. Ve çok terletiyor. Almayın, aldırmayın.

Onun dışında eline sağlık.
Teşekkürler, o kulaklığı bende kullanıyorum fakat sıkıntısı yok. Bazen bu sorunlar kullanıcıya da bağlı oluyor

İsimyok08

80+ Bronze
Teşekkürler, o kulaklığı bende kullanıyorum fakat sıkıntısı yok. Bazen bu sorunlar kullanıcıya da bağlı oluyor
Çoğunlukla masanın üstünde duran bir kulaklıktı. Arada oyun oynarken kullanıyordum.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Konu güncellendi dostlar 💚

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Hepiniz Rehberime hoşgeldiniz <3
Bugün slime ee pardon 100-1000 TL arası kendiminde kullanmış olduğum iyi kulaklıkları derledim ve sizlere sunacağım :)

100 TL

X JAMMER ara sıra şoka geliyor, kullandım öneririm
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

POLOSMART PHOENİX

Kuzenim aldı, bir kere kullanma şansım oldu. 7.1'i iğrenç ama hiç kulaklık bulamadıysanız 100 TL'ye alınabilir. Bu kulaklıkta aynı şekilde. Bim'e bir kere geldi.
Alıntıyı görüntüle

150 TL

Frisby PARS

7.1 Surround özelliğine sahip bir kulaklık. Tasarımı ve özellikleri Rampage Zengibar ile aynı.

Alıntıyı görüntüle

Rampage Rm-X5 Aırs

Aynı şekilde bu kulaklıkta 7.1 özelliğine sahip bir kulaklık yakında bana da gelecek incelemesi gelecek :)
Alıntıyı görüntüle

Deiog 8350

Bu kulaklığı ilk defa gördüm, alınabilirliğini bilmiyorum şans verilebilir.
Alıntıyı görüntüle

200 TL

Rampage Prestige, kullandım ve deneyimledim. Rahatlık, ses performansı ve mikrofon bakımıından fiyatıına göre çok başarılı bir ürün.
Gamenote H2016D gibi sırf mikrofonu iyi diye onu önermedim. Gidin paranızı bu kulaklığa verin daha iyi.

Alıntıyı görüntüle

GamePower Jin

Kullanıp deneyimleme şansım olmadı. Fakat incelemelerine baktığımda sevilen bir ürün olduğunu anladım.

Alıntıyı görüntüle

Stalker Warrior Scorpion 7.1 Surround

Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum ve çok rahat bir kulaklık üstelik driveri da var. Öneririm.
Alıntıyı görüntüle

Şimdi bütçeyi biraz arttırıyoruz :D

300 TL

Şimdi bu önereceklerim arasından hiçbirini kullanım ve deneyimleme şansım olmadı yapılan yorumlara göre iyi olduğunu düşünerek öneri yapıyorum.

Tronsmart Sono​

Alıntıyı görüntüle
Fiyatı 260 ile 280 arasında değişiyor.

Rampage RGW9 Comfort​

Gerçekten ismi gibi kulaklık. Konforlu ve bir o kadar da kaliteli.
Alıntıyı görüntüle

Gamebooster H8 GHOST SHARK​

Alıntıyı görüntüle
@Marshal Kullanıyor, herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.
İncelemesi

Rampage RM-33 Falcon-X

Tanıdığım bir yayın açan kişi kullanıyor, mikrofon ve ses bakımından iyi olduğunu söyledi.
Alıntıyı görüntüle

400 TL

DROP PLUS

Rampage'nin göz bebeklerinden biri. İsterseniz bu ürünü Çin'den alabilirsiniz EKSA E900 PRO modelini alabilirsiniz. Hatta kupon kampanyası ile 230'a falan geliyordu sanırım. @revanier anlatmıştı. https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/

Drop Plus EKSA E900 PRO

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Önemli bir not*
Eksa'nın pedleri Drop Plus'tan kötü.

Drop plus ped EKSA E900 PRO PED
Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

HS50 PRO

Alıntıyı görüntüle
İndirimde şu an 400'e düşmüş.

500 TL

Corsair Hs60 Pro
HS35'i bilerek eklemedim, fakat HS60 PRO alınır.
Alıntıyı görüntüle

Fiyatı 550'ye de düştüğü oluyor, genellikle 600-620 arası geziniyor.

Ve geldik listenin krallarına

600 TL+

Razer'in bu modeline de bakabilirsiniz :
Alıntıyı görüntüle link

Void Elite
600'e düşüyor genellikle.

Alıntıyı görüntüle

Cloud 2
Alıntıyı görüntüle

Fiyatı 750'ye falan düşüyor.

FURY X
Kullanıyorum ve memnunum, şu anda indirimde 685 TL almanızı öneririm.
Ses ve mikrofon anlamında Cloud 2'den daha iyi. Üstelik wireless bir kulaklık.

İnceleme rehberim:

Alıntıyı görüntüle link

Cloud 2 wireless
Alıntıyı görüntüle
Elime geçmedi fakat deneyimleyebilirsem Fury x ile karşılaştırmasını yaparım.

Güzel bir kulaklık, üst segmentde önerimdir.

Konu bu kadar olsun, bu bütçe üstünde kulaklık alacak olan kişiler varsa beni etiketleyebilir.
Bugün ki yazım bu kadardı umarım beğenmişsinizdir.

Alıntıyı görüntüle
Elinize sağlık
Tronsmart ne ara 300 TL sınıfına geldi ben aldığımda 200 TL'ydi o.O2

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Konu güncellendi.

Top Bottom