Neler Yeni

Rehber 🎧100-1000 TL kulaklık önerisi [GÜNCELLENDİ]

Sensei123

80+ Bronze

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Umarım prestige'nin tasarımı bir tek bana kötü gelmemiştir.

vortex'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Arda
Hepiniz Rehberime hoşgeldiniz <3
Bugün slime ee pardon 100-1000 TL arası kendiminde kullanmış olduğum iyi kulaklıkları derledim ve sizlere sunacağım :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100 TL

X JAMMER ara sıra şoka geliyor, kullandım öneririm
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

POLOSMART PHOENİX

Kuzenim aldı, bir kere kullanma şansım oldu. 7.1'i iğrenç ama hiç kulaklık bulamadıysanız 100 TL'ye alınabilir. Bu kulaklıkta aynı şekilde. Bim'e bir kere geldi.
Alıntıyı görüntüle
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

150 TL

Frisby PARS

7.1 Surround özelliğine sahip bir kulaklık. Tasarımı ve özellikleri Rampage Zengibar ile aynı.

Alıntıyı görüntüle

Rampage Rm-X5 Aırs

Aynı şekilde bu kulaklıkta 7.1 özelliğine sahip bir kulaklık yakında bana da gelecek incelemesi gelecek :)
Alıntıyı görüntüle

Deiog 8350

Bu kulaklığı ilk defa gördüm, alınabilirliğini bilmiyorum şans verilebilir.
Alıntıyı görüntüle

200 TL

Rampage Prestige, kullandım ve deneyimledim. Rahatlık, ses performansı ve mikrofon bakımıından fiyatıına göre çok başarılı bir ürün.
Gamenote H2016D gibi sırf mikrofonu iyi diye onu önermedim. Gidin paranızı bu kulaklığa verin daha iyi.

Alıntıyı görüntüle

GamePower Jin

Kullanıp deneyimleme şansım olmadı. Fakat incelemelerine baktığımda sevilen bir ürün olduğunu anladım.

Alıntıyı görüntüle

Stalker Warrior Scorpion 7.1 Surround

Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum ve çok rahat bir kulaklık üstelik driveri da var. Öneririm.
Alıntıyı görüntüle

Şimdi bütçeyi biraz arttırıyoruz :D

300 TL

Şimdi bu önereceklerim arasından hiçbirini kullanım ve deneyimleme şansım olmadı yapılan yorumlara göre iyi olduğunu düşünerek öneri yapıyorum.

Rampage RGW9 Comfort​

Gerçekten ismi gibi kulaklık. Konforlu ve bir o kadar da kaliteli.
Alıntıyı görüntüle

Gamebooster H8 GHOST SHARK​

Alıntıyı görüntüle
@Marshal Kullanıyor, herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.
İncelemesi

Rampage RM-33 Falcon-X

Tanıdığım bir yayın açan kişi kullanıyor, mikrofon ve ses bakımından iyi olduğunu söyledi.
Alıntıyı görüntüle

400 TL

DROP PLUS

Rampage'nin göz bebeklerinden biri. İsterseniz bu ürünü Çin'den alabilirsiniz EKSA E900 PRO modelini alabilirsiniz. Hatta kupon kampanyası ile 230'a falan geliyordu sanırım. @revanier anlatmıştı. https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/

Drop Plus EKSA E900 PRO

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

HS50 PRO
Alıntıyı görüntüle
İndirimde şu an 400'e düşmüş. link

500 TL

RAMPAGE DELUXE
@ArdaM Kullanıyor, performansını ona sorabilirsiniz.
Bu bütçede kablosuz olarak bu var.
Alıntıyı görüntüle

Corsair Hs60 Pro
HS35'i bilerek eklemedim, fakat HS60 PRO alınır.
Alıntıyı görüntüle

Şu an indirimde link

Ve geldik listenin krallarına

600 TL +

Void Elite Surround Premium Carbon
Şu an fiyatı baya düşmüş bakabilirsiniz

Alıntıyı görüntüle link

CLOUD CORE 7.1 : https://www.teknosa.com/hyperx-cloud-core-71-oyuncu-kulakligi-p-125085161
Buna da bakabilirsiniz.

FURY X
Kullanıyorum ve memnunum, şu anda indirimde 685 TL almanızı öneririm.
Ses ve mikrofon anlamında Cloud 2'den daha iyi. Üstelik kablosuz bir kulaklık incelemesini yakında forumda paylaşacağım.

Alıntıyı görüntüle

Konu bu kadar olsun, bu bütçe üstünde kulaklık alacak olan kişiler varsa beni etiketleyebilir.
Bugün ki yazım bu kadardı umarım beğenmişsinizdir.

Alıntıyı görüntüle
Eline sağlık

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Fury X Silerek HyperX Cloud Serisi Ve SteelSeries Kulaklıkları Eklenebilir Onun Dışında Bütçesi Sınırlı Olan Kişiler İçin Güzel Bir Rehber

Kweelp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kenan Kaya
bir şey demek istemiyorum gayet iyi kulaklıg
Hocam dün drop plus aldım. CS:GO'da silah sesleri çok , tok ve biraz basslı geliyo. sizde de böyle mi? ya da ayarınız varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fury X Silerek HyperX Cloud Serisi Ve SteelSeries Kulaklıkları Eklenebilir Onun Dışında Bütçesi Sınırlı Olan Kişiler İçin Güzel Bir Rehber
SteelSeries Arctis 3 var o fiyata Fury X'le kapışamaz bile. Cloud 2 var Fury X'de Cloud 2'den daha iyi hem ses hem de mikrofon performansında Fury X hepsini ezer.

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Yani Rampage Gibi Bir Markanın Hepsini Ezeceğine Hiç İnanasım Gelmiyor Fakat Rehber Sizin İstediğinizi Yazarsınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses Kalitesinin vb İyi Olmasıda Tasarımda Cloud Serisinden Çaldığını Değiştirmez Bence

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ses Kalitesinin vb İyi Olmasıda Tasarımda Cloud Serisinden Çaldığını Değiştirmez Bence
Çalma değil kalıp alıntı. Çalıntı demek yalan olur üstelik sizin o çok sevdiğiniz Cloud serisi hiç çalmadı mı sanıyorsunuz?

Yani Rampage Gibi Bir Markanın Hepsini Ezeceğine Hiç İnanasım Gelmiyor Fakat Rehber Sizin İstediğinizi Yazarsınız
Fury X ses kalitesi olarak gerçekten çok başarılı araştırmadan yorum yapmamanızı öneririm.

ARDAER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Ardaer alkan
Instagram
@ardaer_allkn
Twitter
ArdaerAlkan
Hepiniz Rehberime hoşgeldiniz <3
Bugün slime ee pardon 100-1000 TL arası kendiminde kullanmış olduğum iyi kulaklıkları derledim ve sizlere sunacağım :)

100 TL

X JAMMER ara sıra şoka geliyor, kullandım öneririm
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

POLOSMART PHOENİX

Kuzenim aldı, bir kere kullanma şansım oldu. 7.1'i iğrenç ama hiç kulaklık bulamadıysanız 100 TL'ye alınabilir. Bu kulaklıkta aynı şekilde. Bim'e bir kere geldi.
Alıntıyı görüntüle

150 TL

Frisby PARS

7.1 Surround özelliğine sahip bir kulaklık. Tasarımı ve özellikleri Rampage Zengibar ile aynı.

Alıntıyı görüntüle

Rampage Rm-X5 Aırs

Aynı şekilde bu kulaklıkta 7.1 özelliğine sahip bir kulaklık yakında bana da gelecek incelemesi gelecek :)
Alıntıyı görüntüle

Deiog 8350

Bu kulaklığı ilk defa gördüm, alınabilirliğini bilmiyorum şans verilebilir.
Alıntıyı görüntüle

200 TL

Rampage Prestige, kullandım ve deneyimledim. Rahatlık, ses performansı ve mikrofon bakımıından fiyatıına göre çok başarılı bir ürün.
Gamenote H2016D gibi sırf mikrofonu iyi diye onu önermedim. Gidin paranızı bu kulaklığa verin daha iyi.

Alıntıyı görüntüle

GamePower Jin

Kullanıp deneyimleme şansım olmadı. Fakat incelemelerine baktığımda sevilen bir ürün olduğunu anladım.

Alıntıyı görüntüle

Stalker Warrior Scorpion 7.1 Surround

Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum ve çok rahat bir kulaklık üstelik driveri da var. Öneririm.
Alıntıyı görüntüle

Şimdi bütçeyi biraz arttırıyoruz :D

300 TL

Şimdi bu önereceklerim arasından hiçbirini kullanım ve deneyimleme şansım olmadı yapılan yorumlara göre iyi olduğunu düşünerek öneri yapıyorum.

Rampage RGW9 Comfort​

Gerçekten ismi gibi kulaklık. Konforlu ve bir o kadar da kaliteli.
Alıntıyı görüntüle

Gamebooster H8 GHOST SHARK​

Alıntıyı görüntüle
@Marshal Kullanıyor, herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.
İncelemesi

Rampage RM-33 Falcon-X

Tanıdığım bir yayın açan kişi kullanıyor, mikrofon ve ses bakımından iyi olduğunu söyledi.
Alıntıyı görüntüle

400 TL

DROP PLUS

Rampage'nin göz bebeklerinden biri. İsterseniz bu ürünü Çin'den alabilirsiniz EKSA E900 PRO modelini alabilirsiniz. Hatta kupon kampanyası ile 230'a falan geliyordu sanırım. @revanier anlatmıştı. https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/

Drop Plus EKSA E900 PRO

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

HS50 PRO
Alıntıyı görüntüle
İndirimde şu an 400'e düşmüş. link

500 TL

RAMPAGE DELUXE
@ArdaM Kullanıyor, performansını ona sorabilirsiniz.
Bu bütçede kablosuz olarak bu var.
Alıntıyı görüntüle

Corsair Hs60 Pro
HS35'i bilerek eklemedim, fakat HS60 PRO alınır.
Alıntıyı görüntüle

Şu an indirimde link

Ve geldik listenin krallarına

600 TL +

Void Elite Surround Premium Carbon
Şu an fiyatı baya düşmüş bakabilirsiniz

Alıntıyı görüntüle link

Razer'in bu modeline de bakabilirsiniz :

Alıntıyı görüntüle link

KRAKEN T.E
*Kullanıcı yorumu 800 üstü verilmez.

Alıntıyı görüntüle link

FURY X
Kullanıyorum ve memnunum, şu anda indirimde 685 TL almanızı öneririm.
Ses ve mikrofon anlamında Cloud 2'den daha iyi. Üstelik kablosuz bir kulaklık incelemesini yakında forumda paylaşacağım.

Alıntıyı görüntüle

Konu bu kadar olsun, bu bütçe üstünde kulaklık alacak olan kişiler varsa beni etiketleyebilir.
Bugün ki yazım bu kadardı umarım beğenmişsinizdir.

Alıntıyı görüntüle
Eline sağlık ben de yakın zamanda G 733 alıcam üst seviye olarak ekleyebilirsin

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Eline sağlık ben de yakın zamanda G 733 alıcam üst seviye olarak ekleyebilirsin
Teşekkürler. Ekleyeyim, ekleyeceğim birkaç kulaklık daha var :D

@Mert Özkaya Hocam biraz güncelleme yaptım, öneriniz var mıdır? :)

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Teşekkürler. Ekleyeyim, ekleyeceğim birkaç kulaklık daha var :D

@Mert Özkaya Hocam biraz güncelleme yaptım, öneriniz var mıdır? :)
Gamenote H2002D ve Cooler Master CH321 modelleri de eklenebilir.
Fiyatları bandında oldukça kaliteli kulaklıklar.
Ellerine sağlık

Top Bottom