Neler Yeni

🔥İndirim 100 TL Playstore kodu, Hediye Twitch Aboneliği, Getir'de 75 TL İndirim!

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Cenk
Bende bugün 6262 ye PLAYSTORE TCKN ile mesaj yolladigimda bu kampanyaya uygun olmadığımi söyledi ama 24 Mbps fiber İnternet kullanıcısiyim
mesaj attığımda aynı hatayı ben de aldım 100 mbps kullanıyorum kimseye vermemişler anlaşılan

Baphomet

80+
"Kampanyanın aylık kotası bulunmaktadır. Kampanya kotası bittiğinde bir sonraki ay tekrar şansını deneyebilirsin."

Önceki 50 TL kampanyasında kota yoktu hatırladığım kadarıyla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murat
"Kampanyanın aylık kotası bulunmaktadır. Kampanya kotası bittiğinde bir sonraki ay tekrar şansını deneyebilirsin."

Önceki 50 TL kampanyasında kota yoktu hatırladığım kadarıyla.
Kampanya kotası derken ne demek istiyor? Zaten ayda 1 defa alabiliyorduk kotaliydı yani önceki 50 TLde de böyleydi. Asıl mesele kimsenin alamaması

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,342
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bende de tarifen uygun değil diyor ama 500 MBPS paket var :D

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Varol Can
Discord kanalında ayın 1 'inde yenilendiği ve ilk 500 kişiye kod verildiği söyleniyor ama sitesinde herhangi bir kota yok .

• Beğen
Reaksiyonlar: Arif

Arif

80+ Bronze
Konu güncellendi.
+Sorun yaşayan arkadaşların sebebini bilmiyorum, şuan deneme imkanım yok, Getir kampanyası dışında bir sınırlama yok. Her kullanıcı bir ay içerisinde bir kez hakkı var.

Discord'da Gameon Yetkilisinin yazdığı bilgi: Merhaba, GAMEON Playstore Kampanyamız aylık 500 cüzdan kodu ile sınırlıdır.

Keşke koşullarda belirteselerdi, eskiden sıkıntı çıkmıyordu ama kampanya artık çoğu insan tarafından bilindiği için sıkıntılar başladı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom