Neler Yeni

1000-1500 SUV Arac Önerisi

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ali sancak
Arkadaslar elimde iki tane biri 2021 digeri 2013 model sıkıntısız temiz dacia dokker var. Bu ikisini 1m civarına satıp üstüne koyarak SUV veya büyük geniş bir aile aracı düşünüyorum. Canlı olarak bakıp hoşuma gidenler
1- Peugeot 408
2- Kia Sportage
3- Togg
4- Hyundai Tucson
5- Chery Tiggo 8 Pro (Çin malı olduğu için biraz kafama yatmadı)
Sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum. Togg için apartmanda şarj istasyonu mevcut.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,610
İsim
uwu
1.5 tsı tiguan yada togg

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,118
İsim
Taha Efe
Arkadaslar elimde iki tane biri 2021 digeri 2013 model sıkıntısız temiz dacia dokker var. Bu ikisini 1m civarına satıp üstüne koyarak SUV veya büyük geniş bir aile aracı düşünüyorum. Canlı olarak bakıp hoşuma gidenler
1- Peugeot 408
2- Kia Sportage
3- Togg
4- Hyundai Tucson
5- Chery Tiggo 8 Pro (Çin malı olduğu için biraz kafama yatmadı)
Sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum. Togg için apartmanda şarj istasyonu mevcut.
1. Olarak Çin malı almayın. Babam 50 yıldır araba isinde 30 yıldır Otopark isindeyiz,
Çin malını asla almam diyor.

Bu Listeden ben olsam 408 veya TOGG düsünürdüm. Ama Togg Uzun menzil olmadıkca menzil sıkıntısı olabilir.

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ali sancak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1. Olarak Çin malı almayın. Babam 50 yıldır araba isinde 30 yıldır Otopark isindeyiz,
Çin malını asla almam diyor.

Bu Listeden ben olsam 408 veya TOGG düsünürdüm. Ama Togg Uzun menzil olmadıkca menzil sıkıntısı olabilir.
Togg Uzun menzil alacağım alırsam. Babam Togg'dan yana fakat benim elektrikli araca pek kafam yatmıyor. Peugeot 408 düşünüyorum açıkçası.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,610
İsim
uwu
Togg Uzun menzil alacağım alırsam. Babam Togg'dan yana fakat benim elektrikli araca pek kafam yatmıyor. Peugeot 408 düşünüyorum açıkçası.
Baban elektrikliye iyi bakıyor bence alın geçin çevremizde alanlar var bindimde araba mükemmel ama sürekli 160/180 basarsan malum batarya hızlı bitiyor 120 nin üstüne gerekmedikçe çıkmazsan 470/500km gidiyor şehir içi zaten agresif kullanmazsan 520 yi görüyor

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ali sancak
Baban elektrikliye iyi bakıyor bence alın geçin çevremizde alanlar var bindimde araba mükemmel ama sürekli 160/180 basarsan malum batarya hızlı bitiyor 120 nin üstüne gerekmedikçe çıkmazsan 470/500km gidiyor şehir içi zaten agresif kullanmazsan 520 yi görüyor
Teşkkür ederim bugün bakacağız beraber hala 408'den yanayım ama hayırlısı.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,118
İsim
Taha Efe
Hocam benimde Babam dediğim gibi elektrikli sevmiyor. 12 yasından 51 yasına kadar araba kullandı, İşimiz zaten araba (İstanbul Fatih'te Otoparkımız var, yer lazım olursa DM'den yazabilirsiniz :D)

TOGG Yapı olarak Allah için iyi araba ama Babam prensip olarak %100 Elektrikli arabalara karsı. Servis ağları ile alakalı bir durum sanırsam.

Bende 408'i tercih ederdim diye düşünürdüm. (Servis Ağından dolayı yolculukta riske almayım diye)

Burada son Karar servis ağlarına bakın, Sizin kullanım tarzınıza yeterli gelecekse TOGG alın derim. Zira TOGG 408'e nazaran daha teknolojik bir araba, Yazılım vb. bazen sorun cıkarıyor ama nadir durumlar bunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde Mild Hybrid/ Full Hybrid arabalarada bakın derim.

Misal olarak, -biraz konu dışı olarak- , Corollarda 1.8 Hybrid var, 1.5 var. 1.5 sanırsam 6 civarı yakıyordu, Mild Hybrid versiyonu 3.5.

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ali sancak
Hocam benimde Babam dediğim gibi elektrikli sevmiyor. 12 yasından 51 yasına kadar araba kullandı, İşimiz zaten araba (İstanbul Fatih'te Otoparkımız var, yer lazım olursa DM'den yazabilirsiniz :D)

TOGG Yapı olarak Allah için iyi araba ama Babam prensip olarak %100 Elektrikli arabalara karsı. Servis ağları ile alakalı bir durum sanırsam.

Bende 408'i tercih ederdim diye düşünürdüm. (Servis Ağından dolayı yolculukta riske almayım diye)

Burada son Karar servis ağlarına bakın, Sizin kullanım tarzınıza yeterli gelecekse TOGG alın derim. Zira TOGG 408'e nazaran daha teknolojik bir araba, Yazılım vb. bazen sorun cıkarıyor ama nadir durumlar bunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde Mild Hybrid/ Full Hybrid arabalarada bakın derim.

Misal olarak, -biraz konu dışı olarak- , Corollarda 1.8 Hybrid var, 1.5 var. 1.5 sanırsam 6 civarı yakıyordu, Mild Hybrid versiyonu 3.5.
Hocam corollayıda begeniyorum amcamda var hybrid. Ama bana gelmez boyum 190 küçük arabalarda taksi vesayre darlanıyorum.

xTURANN

80+ Bronze
Aralarından tasarım olarak en güzel duran 408, fakat motoru yetersiz gibi. O Kasaya yetse de, daha fazla performans istiyor insan.
Kia Sportage, Nissan Qashqai ve Hyundai Tucson, yapısı itibari ile benzer. Aralarından en güzel duranı yeni kasa tucson. Performans olarakta sanırım tucson. 1.6 Motoru o kasaya güzel. Performansı da yeter.

Kısacası ;
Benim önerim Yeni Kasa Tucson.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,118
İsim
Taha Efe
Hocam corollayıda begeniyorum amcamda var hybrid. Ama bana gelmez boyum 190 küçük arabalarda taksi vesayre darlanıyorum.
Tiguana baktınızmı? Bizim bir müsteride var Ferah bir araba.

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Tugay gedik
peugeout 408 çok hoş ve çok şık ben olsam onu alırım

Top Bottom