Neler Yeni

Çözüldü✓ 1000-2000 TL Gaming Kulaklık Önerisi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
merhabalar yeni kulaklık alacağım bütçem başlıkta yazdığı gibi 1000-2000 TL arası ama 2000 e çıkamayabilirim ama hiç güzel kulaklık yoksa 2000 zorlarım belki neyse dediğim gibi bütçe belli kulaklık önerilerinizi bekliyorum
şuan hali hazırda bildiğim cloud 2 var ama cloud 2 de seveni çok var sevmeyeni de var, cloud 2 de çok arada kaldım uzun süredir kullanıcısı varsa deneyimlerini anlatırsa sevinirim
istediğim özellikler
-kablolu kablosuz fark etmez
- ses kalitesi düzgün olsun discord da yankı yapmasın
- kulak pedleri deri olmazsa güzel olur deri terletiyor diye biliyorum
- ve en önemlisi kronik sorunlu olmasın
önerileriniz bekliyorum
Cloud 2 yi gözün kapalı alabilirsin. Mikrofonu olsun ses kalitesi olsun ses kasma olsun çok iyi kulaklıktır. İçinden 2 tane ped de çıkıyor. Hem deri hem kadife. Almanı öneririm.
Not: 1 aydır kullanıyorum herhangi bir problemi yok.

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Mustafa Çelikörs
Cloud 2 yi gözün kapalı alabilirsin. Mikrofonu olsun ses kalitesi olsun ses kasma olsun çok iyi kulaklıktır. İçinden 2 tane ped de çıkıyor. Hem deri hem kadife. Almanı öneririm.
Not: 1 aydır kullanıyorum herhangi bir problemi yok.
Sağolun hocam cloud alpha aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
Keşke corsair void elite baksaydiniz. Cloud alphadan daha iyi

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Mustafa Çelikörs
Keşke corsair void elite baksaydiniz. Cloud alphadan daha iyi
Hocam ona da baktım da sanırım elite değil tam hatirlamiyorum ama kafa bandı ağrıtıyor falan diye olumsuz yorumlar vardı, yani emin olun çok araştırdım ve void modelinde veya elite hatırlamıyorum ama olumsuz yorumlar vardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
Hocam ona da baktım da sanırım elite değil tam hatirlamiyorum ama kafa bandı ağrıtıyor falan diye olumsuz yorumlar vardı, yani emin olun çok araştırdım ve void modelinde veya elite hatırlamıyorum ama olumsuz yorumlar vardı
Void elite ben kendim kullanıyorum. Ben şimdiye kadar kafa bandı ağrıtıyor diye bir yorum görmedim görsem yalan söylüyor derdim. Şimdiye kadar kullandığım en rahat kulaklık çünkü 4 farklı kulaklık değiştirdim. Hepsinde kafa bandı ve pedleri deriydi. Bu kullandığım kumaş simdiye kadar neden kullanmamışim dedim kendi kendime. Boş vakitlerimde uzun süre oyun oynarim 12 15 saati bulur kulağım hiç ağrımiyor hissetmiyorum bile. Tavsiye ederim

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Mustafa Çelikörs
Void elite ben kendim kullanıyorum. Ben şimdiye kadar kafa bandı ağrıtıyor diye bir yorum görmedim görsem yalan söylüyor derdim. Şimdiye kadar kullandığım en rahat kulaklık çünkü 4 farklı kulaklık değiştirdim. Hepsinde kafa bandı ve pedleri deriydi. Bu kullandığım kumaş simdiye kadar neden kullanmamışim dedim kendi kendime. Boş vakitlerimde uzun süre oyun oynarim 12 15 saati bulur kulağım hiç ağrımiyor hissetmiyorum bile. Tavsiye ederim
Valla ben gördüm diye hatırlıyorum hocam ama bilemem artik, iş işten geçti bende memnunum bakalım şuanlık sağolun yinede

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0