Neler Yeni

Çözüldü✓ 1000-2000 TL Gaming Kulaklık Önerisi

Krm01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Kerem
merhabalar yeni kulaklık alacağım bütçem başlıkta yazdığı gibi 1000-2000 TL arası ama 2000 e çıkamayabilirim ama hiç güzel kulaklık yoksa 2000 zorlarım belki neyse dediğim gibi bütçe belli kulaklık önerilerinizi bekliyorum
şuan hali hazırda bildiğim cloud 2 var ama cloud 2 de seveni çok var sevmeyeni de var, cloud 2 de çok arada kaldım uzun süredir kullanıcısı varsa deneyimlerini anlatırsa sevinirim
istediğim özellikler
-kablolu kablosuz fark etmez
- ses kalitesi düzgün olsun discord da yankı yapmasın
- kulak pedleri deri olmazsa güzel olur deri terletiyor diye biliyorum
- ve en önemlisi kronik sorunlu olmasın
önerileriniz bekliyorum
Uzun süredir cloud 2 kullanıyorum.
Hiç sıkıntı yaşatmadı.
Kadife ve deri ped ile geliyor isteğe bağlı olarak değişebilirsin.

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Mustafa Çelikörs
Uzun süredir cloud 2 kullanıyorum.
Hiç sıkıntı yaşatmadı.
Kadife ve deri ped ile geliyor isteğe bağlı olarak değişebilirsin.
İyimiş hocam teşekkürler bilgilendirme için

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Mustafa Çelikörs
Herkese önerileri için çok teşekkür ederim.
Cloud alpha sipariş ettim 🙂

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Mustafa Çelikörs
Evet hocam gayet güzel kulaklık mikrofonu olsun konforu olsun sadece sol tarafı bazen baskı yapıyor ağrıtıyor ama oda benim kulak yapımdan falandır muhtemelen ama belli bir süredir ağrıtmıyor. Bana göre eksisi ses kartı yok eğer anakartının ses kartı kötüyse memnun kalmaya bilirsin onun dışinda kulaklığın kablosu yapısından dolayı çok kıvrılıyor ama onu da düzeltebiliyorsun, onun dışında gayet memnunum. Son olarak ekliyim kulaklık her yerde 1700 e satılırken ben 1110 tl ye aldım yani 1700 tl civarında daha iyi bir kulaklik olabilir araştırmanızı tavsiye ederim.

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
Hocam 1000TL geçmesin işimi görsün güzel olsun derseniz black shark v2 x öneririm yoksa biraz daha veririm derseniz cloud core veya g435 olabilir.
merhabalar yeni kulaklık alacağım bütçem başlıkta yazdığı gibi 1000-2000 TL arası ama 2000 e çıkamayabilirim ama hiç güzel kulaklık yoksa 2000 zorlarım belki neyse dediğim gibi bütçe belli kulaklık önerilerinizi bekliyorum
şuan hali hazırda bildiğim cloud 2 var ama cloud 2 de seveni çok var sevmeyeni de var, cloud 2 de çok arada kaldım uzun süredir kullanıcısı varsa deneyimlerini anlatırsa sevinirim
istediğim özellikler
-kablolu kablosuz fark etmez
- ses kalitesi düzgün olsun discord da yankı yapmasın
- kulak pedleri deri olmazsa güzel olur deri terletiyor diye biliyorum
- ve en önemlisi kronik sorunlu olmasın
önerileriniz bekliyorum
Hocam g435 i önermiyorum. Malzeme kalitesi çöp gibi. Şunları öneririm: HyperX Cloud 2 (hem deri hem kadife ped veriyorlar) , Corsair Void RGB Elite, Razer Blackshark v2, Steelseries Arctis 1 olabilir

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Mustafa Çelikörs
Hocam g435 i önermiyorum. Malzeme kalitesi çöp gibi. Şunları öneririm: HyperX Cloud 2 (hem deri hem kadife ped veriyorlar) , Corsair Void RGB Elite, Razer Blackshark v2, Steelseries Arctis 1 olabilir
Arctis 1 önermem ben bimden 250 tl ye almiştım ama şuan ki fiyatları kesinlikle hak etmiyor ve cloud 2 konusuna gelirsek evet fps oyunlarında cloud 2 çok iyi ama cloud alpha diğer konularda cloud 2 den daha iyi bende zaten o yuzden cloud alpha aldım (cloud 2 nin artısı yedek ped vermesi de var) ama bütçe varsa kesinlikle cloud alpha s alın bakın rahatınıza

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Arctis 1 önermem ben bimden 250 TL ye almiştım ama şuan ki fiyatları kesinlikle hak etmiyor ve cloud 2 konusuna gelirsek evet fps oyunlarında cloud 2 çok iyi ama cloud alpha diğer konularda cloud 2 den daha iyi bende zaten o yuzden cloud alpha aldım (cloud 2 nin artısı yedek ped vermesi de var) ama bütçe varsa kesinlikle cloud alpha s alın bakın rahatınıza
Cloud alpha s pahalı hocam o fiyata cloud 2 wireless alıyorsun. O kadar verip kablolu kullanmak bence mantıksız. Bende almayı düşünüyorum ama cloud 2 wireless modelini. Alpha s in wireless o fiyata olsa okeyde o kadar verip kablolu kullanmak iyi değil bence

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Mustafa Çelikörs
Cloud alpha s pahalı hocam o fiyata cloud 2 wireless alıyorsun. O kadar verip kablolu kullanmak bence mantıksız. Bende almayı düşünüyorum ama cloud 2 wireless modelini. Alpha s in wireless o fiyata olsa okeyde o kadar verip kablolu kullanmak iyi değil bence
Hocam kablo konusunda haklısınız ama bildigim kadadıyla alpha s de ses kartı var ve tabii ki de daha iyileştirilmiştir yani bende araştırdığım sıralarda alpha s hakkinda baya olumlu yorum vardı. (Ama gercekten cloud alphanın kablosu çok dolanıyor ama hallettim, ilk aldığım zamanlarda kablodan dolayı iade bile edesim gelmişti yani

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Hocam kablo konusunda haklısınız ama bildigim kadadıyla alpha s de ses kartı var ve tabii ki de daha iyileştirilmiştir yani bende araştırdığım sıralarda alpha s hakkinda baya olumlu yorum vardı. (Ama gercekten cloud alphanın kablosu çok dolanıyor ama hallettim, ilk aldığım zamanlarda kablodan dolayı iade bile edesim gelmişti yani
Bende şuan hs50 pro var cloud 2 wireless geçmeyi düşünüyorum. Hem kablosuz hemde güzel rahat dediler

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Mustafa Çelikörs
Bende şuan hs50 pro var cloud 2 wireless geçmeyi düşünüyorum. Hem kablosuz hemde güzel rahat dediler
Evet hocam muhtemelen guzeldir , yinede siz detaylı araştırın belki daha iyi modeller vardır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,126
Üyeler
155,519
Son üye
gelmisbulundum
Top Bottom