Neler Yeni

1000 Tl bütçeye bu kulaklık alınır mı ?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Bu marka bu iste cok iyidir kulak ustu modelini kullandim memnun kaldim bu kulakligi kullanmadim fakat markaya guvenim tam ben olsam alirdim fakat kullanmadigim icin kesin birsey diyemiyorum

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Bak şu 2 ilan iyi, param güvende ile alırsan kutudan bozuk çıkarsa iade edebiliyorsun. Süreç içerisinde bozulursa gg tabii.

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
KBEAR KS2 beğenilen bir model. Üzerine vergi eklenince epey tuzlu oluyor yalnız ona dikkat ettin mi? 150 küsür TL depozito ücreti diyor.

Fazla gibi ya. Aslında garanti olayını dert etmesen Sahibinden'e bazen çok güzel ürünler düşüyor. Sıfır kapalı kutu TRN MT1 vardı geçen gün, yanlış değilsem 140 TL falandı. Mis gibi mal o fiyata.
Hocam garanti ve iade konusu benim için çok onemli, ürün bozuk mu geldi iade edebilirim yada bozuldu mu ? garantisi var mesela sırf bu yüzden 200-300 tl fazla verip vg249q monitoru amazondan aldım, olu pixel vb çıkarsa aylarca sürünmemek için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak şu 2 ilan iyi, param güvende ile alırsan kutudan bozuk çıkarsa iade edebiliyorsun. Süreç içerisinde bozulursa gg tabii.

https://www.amazon.com.tr/Kulaklık-Yinyoo-Gürültü-Önleyici-Çıkarılabilir/dp/B089Y8B55J/ref=sr_1_7?crid=UO19RF9MWJQ5&keywords=kablolu+kulaklık+kulakiçi+kz&qid=1656250015&refinements=p_36:13758222031&rnid=12466496031&s=electronics&sprefix=,electronics,169&sr=1-7&th=1

herhalde iade/garanti konusunda sıkıntı yaşama ihtimalim 0 olan bu model en iyi seçenek gibi duruyor şuan

Bu marka bu iste cok iyidir kulak ustu modelini kullandim memnun kaldim bu kulakligi kullanmadim fakat markaya guvenim tam ben olsam alirdim fakat kullanmadigim icin kesin birsey diyemiyorum
Geçen sene 300 tl olduğunu oğrenince moralim bozulmadı değil, https://www.amazon.com.tr/Kulaklık-Yinyoo-Gürültü-Önleyici-Çıkarılabilir/dp/B089Y8B55J/ref=sr_1_7?crid=UO19RF9MWJQ5&keywords=kablolu+kulaklık+kulakiçi+kz&qid=1656250015&refinements=p_36:13758222031&rnid=12466496031&s=electronics&sprefix=,electronics,169&sr=1-7&th=1

Şunu buldum fiyatı daha düşük olsa da, daha iyiymiş galiba

Son düzenleme:

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam garanti ve iade konusu benim için çok onemli, ürün bozuk mu geldi iade edebilirim yada bozuldu mu ? garantisi var mesela sırf bu yüzden 200-300 TL fazla verip vg249q monitoru amazondan aldım, olu pixel vb çıkarsa aylarca sürünmemek için

https://www.amazon.com.tr/Kulaklık-Yinyoo-Gürültü-Önleyici-Çıkarılabilir/dp/B089Y8B55J/ref=sr_1_7?crid=UO19RF9MWJQ5&keywords=kablolu+kulaklık+kulakiçi+kz&qid=1656250015&refinements=p_36:13758222031&rnid=12466496031&s=electronics&sprefix=,electronics,169&sr=1-7&th=1

herhalde iade/garanti konusunda sıkıntı yaşama ihtimalim 0 olan bu model en iyi seçenek gibi duruyor şuan

Geçen sene 300 TL olduğunu oğrenince moralim bozulmadı değil, https://www.amazon.com.tr/Kulaklık-Yinyoo-Gürültü-Önleyici-Çıkarılabilir/dp/B089Y8B55J/ref=sr_1_7?crid=UO19RF9MWJQ5&keywords=kablolu+kulaklık+kulakiçi+kz&qid=1656250015&refinements=p_36:13758222031&rnid=12466496031&s=electronics&sprefix=,electronics,169&sr=1-7&th=1

Şunu buldum fiyatı daha düşük olsa da, daha iyiymiş
Dışardayım linkleri düzgün inceleyemiyorum tablette, attığın model KS1 mi? Belirgin şekilde daha ucuzsa KS1 al gitsin, oyun açısından fark olmaz. KS2'de BA sürücü kullanmışlar, müzikte özellikle tiz tonlaması için önemli bir sürücü, oyunda farkı anlamazsın. Single DD yeter de artar.

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
Dışardayım linkleri düzgün inceleyemiyorum tablette, attığın model KS1 mi? Belirgin şekilde daha ucuzsa KS1 al gitsin, oyun açısından fark olmaz. KS2'de BA sürücü kullanmışlar, müzikte özellikle tiz tonlaması için önemli bir sürücü, oyunda farkı anlamazsın. Single DD yeter de artar.

KBEAR KS2 Kulaklık, Stereo Ses Kulak İçi Kulaklık, Yinyoo HiFi Kulak Üstü Kulaklık Gürültü Önleyici Hibrit 1BA 1DD Kulaklık, Koşmak için Çıkarılabilir Kablolu (Mikrofon, Siyah KS2) Model bu hocam​

Vallah dışarda olduğun halde gelip bana yardımcı oluyorsun ya, ne kadar teşekkür etsem azdır

KS1 ve ks2 arasında 20-30 tl fark var hocam :D şaka gibi ama o şekilde şuan, KS2nin yeşili indirimdeymiş herhalde ozel bir renk, siyah olan ile aynı fiyatta gidip onu alıcam o zaman

2 haftaya amazon prime day olucakmış, 2 hafta bekleyeyim belki iyi bir şey yada bu kulaklığı daha indirimli bulurum

Son düzenleme:

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10

KBEAR KS2 Kulaklık, Stereo Ses Kulak İçi Kulaklık, Yinyoo HiFi Kulak Üstü Kulaklık Gürültü Önleyici Hibrit 1BA 1DD Kulaklık, Koşmak için Çıkarılabilir Kablolu (Mikrofon, Siyah KS2) Model bu hocam​

Vallah dışarda olduğun halde gelip bana yardımcı oluyorsun ya, ne kadar teşekkür etsem azdır

KS1 ve ks2 arasında 20-30 TL fark var hocam :D şaka gibi ama o şekilde şuan, KS2nin yeşili indirimdeymiş herhalde ozel bir renk, siyah olan ile aynı fiyatta gidip onu alıcam o zaman

2 haftaya amazon prime day olucakmış, 2 hafta bekleyeyim belki iyi bir şey yada bu kulaklığı daha indirimli bulurum
Fiyatlar dengesizmiş :D
Aynen biraz daha araştırıp fiyatlara öyle karar verirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,363
Üyeler
150,261
Son üye
tufn7
Top Bottom