Neler Yeni

sennhesier hd 569 kulaklık 3100TL

pegasus_2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
hüseyin doğan
başlığa fiyat yazarsan iyi olur hocam

Harika fiyat paylaşım için teşekkürler. Kulaklığı alacaklar bunu otobüste, cafe vs gibi yerlerde kullanmanın iyi olmayacağını bilsinler. Açık sürücü bunlar dışarıya çok ses verir.
Düzenleme: Ürün açıklamasında kapalı sürücü olduğu yazıyor. Bir yorumda açık sürücü olduğundan bahsedilmiş. Benim de kafam karıştı bilginiz olsun kimseyi yanlış yönlendirmeyeyim.

Son düzenleme:

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
John Smith
Bu model open back değil diye biliyorum, olsaydı alırdım. Uzun süredir 518 modelini kullanıyorum, o kadar alıştım ki kapalı tip kullanınca kulağımı boğuyormuş hissine kapılıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada 9 taksitmiş, ihtiyacı olan kaçırmasın.

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Sayar
Harika fiyat paylaşım için teşekkürler. Kulaklığı alacaklar bunu otobüste, cafe vs gibi yerlerde kullanmanın iyi olmayacağını bilsinler. Açık sürücü bunlar dışarıya çok ses verir.
Düzenleme: Ürün açıklamasında kapalı sürücü olduğu yazıyor. Bir yorumda açık sürücü olduğundan bahsedilmiş. Benim de kafam karıştı bilginiz olsun kimseyi yanlış yönlendirmeyeyim.
stüdyo kulaklığı olarak kullanabilir miyim?

mt-rex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Metehan
Kablosuz telefondan dinlenebiliyor mu?

stüdyo kulaklığı olarak kullanabilir miyim?
Bence kullanabilirsin. Mixing için kullanan birkaç kişi okudum. Tabi genel olarak hangi müzik türleri için kullandığın önemli. Eksik yönlerini incelemelerden okumanı tavsiye ederim. 9 taksitle bu fiyata çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Erman
Aliexpress'ten Philips shp9500 alın 60 dolar altına düşünce vergisiyle 88 dolara falan gelir. Dolar olarak ödemeyi yapın yoksa kendi kur hesabı yüksek çıkıyor. Kısaca 2700 liraya geliyor ve arkası açık efsane bir kulaklık. Zamanında almadım gittim Logitech sevdasını g633 almıştım. Ses kalitesi fersah fersah önde ve bu kulaklıktan da daha iyi. 3 haftadır kullanıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,101
Üyeler
140,768
Son üye
BJKLİ TARİHÇİ
Top Bottom