Neler Yeni

1000 TL bütçe Bluetooth kulaklık onerisi

Conican

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf
Alacaktim ama şu patlama olayı kafamı kurcalıyor çünkü internetten haberleri okuyunca biraz içim karardı şuan çok kararsızım
Şikayetvar gibi sitelerde her ürünün kötü yorumları var , insanlar zaten güzel olunca değil kötü çıkınca yorum yapıyor . Huaweiyi de alabilirsiniz tabi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bir konu da buldum

Son düzenleme:

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Spray6565
Şikayetvar gibi sitelerde her ürünün kötü yorumları var , insanlar zaten güzel olunca değil kötü çıkınca yorum yapıyor . Huaweiyi de alabilirsiniz tabi.

Şöyle bir konu da buldum

Alıyorum kulağım patlarsa seni bulacağım ve bu konuşmaları gösterip dava açacağım:)

Palo DAYI

80+ Gold
Galaxy Buds f oneririm anc oldukca başarılı hafta sonu bursa antalya yolculuğu yaptim otobus ile sıfıra yakın bir şekilde azaltıyor sesi

Conican

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf
Alıyorum kulağım patlarsa seni bulacağım ve bu konuşmaları gösterip dava açacağım:)
Güvenebilirsin bana . Aldınız mı . Ne kadar beyefendice konuşmuşsunuz . Keşke önermeseydim dedirttiniz.

Galaxy Buds f oneririm anc oldukca başarılı hafta sonu bursa antalya yolculuğu yaptim otobus ile sıfıra yakın bir şekilde azaltıyor sesi
Evet , bende buds 2 var ses gelmiyor neredeyse dışarıdan.

Palo DAYI

80+ Gold
Güvenebilirsin bana . Aldınız mı . Ne kadar beyefendice konuşmuşsunuz . Keşke önermeseydim dedirttiniz.

Otobüsteki sesi bilen bilir bende kulaklığı yeni aldım burdan indırım görerek hazır denk gelmişken test edeyim dedim gerçekten muazzam bu fiyat icin

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Spray6565

Sonuna gülücük koymuştum şaka olduğunu anla diye alacağım siparişi bir iki güne veririm

Galaxy wearable uygulamasını indirmeyi unutmayın.
Uygulama ne işe yarıyor

Conican

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf
Sonuna gülücük koymuştum şaka olduğunu anla diye alacağım siparişi bir iki güne veririm

Uygulama ne işe yarıyor
Yanlış anlamışım özür dilerim . Bazı manyaklar böyle şeylere bile gülücük atıyor . Uygulamadan ekolayzer ayarini , gürültü engellemeyi falan ayarlıyorsunuz. Kulaklığ ilk aldığında uygulamadan bağlarsın sonra direk Bluetooth tan bağla.

Top Bottom