Neler Yeni

1000 TL Kablosuz Mouse Önerisi

PGE-Burak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Burak
Bütçe
1000
Merhaba arkadaşlar steelseries rival 710 mousemin hız ayarının bozulmasının ardından mouse arayışına girdim. Kablosuz valorant gibi fps oyunlarında gecikme yapmıcak servis tarafında üzmicek mouse arıyorum marka farketmez sağlam ürün olsun servisi iyi olsun kafidir. ( steelseries rival 710 içinse yeniden başlattım bilgisayarı ve fare hızı mevlana oldu format attım başka pc den denedim düzelmedi Windows fare ayarlarından hızını düşürdüm oldu fakat steelseries gg yi açınca tekrarla bozuluyor) bu arada garantisi yok maalesef

Juiclair0

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar steelseries rival 710 mousemin hız ayarının bozulmasının ardından mouse arayışına girdim. Kablosuz valorant gibi fps oyunlarında gecikme yapmıcak servis tarafında üzmicek mouse arıyorum marka farketmez sağlam ürün olsun servisi iyi olsun kafidir. ( steelseries rival 710 içinse yeniden başlattım bilgisayarı ve fare hızı mevlana oldu format attım başka pc den denedim düzelmedi Windows fare ayarlarından hızını düşürdüm oldu fakat steelseries gg yi açınca tekrarla bozuluyor) bu arada garantisi yok maalesef
100 TL'ye kablosuz mouse zor dostum. Logitechin şu dandik pilli olanları var sadece.

PGE-Burak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aklımda msi model vardı kablosuz ama dandik dedikleri için tereddüt ettim sanırım gm41 modeli olması lazımdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

100 TL'ye kablosuz mouse zor dostum. Logitechin şu dandik pilli olanları var sadece.
yalnız 1000 tl diye belirttim ama postta mı sorun var

Juiclair0

80+ Silver
Aklımda msi model vardı kablosuz ama dandik dedikleri için tereddüt ettim sanırım gm41 modeli olması lazımdı

yalnız 1000 TL diye belirttim ama postta mı sorun var
100 tl olarak gördüm dostum galiba uykusuzluktan kb. O bütçede bu mouseye bakabilirsin.

PGE-Burak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Burak
100 TL olarak gördüm dostum galiba uykusuzluktan kb. O bütçede bu mouseye bakabilirsin.
Steelseries almam hocam klavye apex 7 onda servis çektirdi ayrıca rival 710 için araştırdım bi bende olmamış başka steelseries mouse ile deneyenler de devam etmiş sorun o topa girmek istemiyorum

Juiclair0

80+ Silver
Steelseries almam hocam klavye apex 7 onda servis çektirdi ayrıca rival 710 için araştırdım bi bende olmamış başka steelseries mouse ile deneyenler de devam etmiş sorun o topa girmek istemiyorum
imzamda kullandığım ekipmanlar yazıyor steeleries tarafında hiç sıkıntı yaşamadım ve itopya müşteri memnuniyeti açısındanda üzmüyor sıfır ürün yolluyor siz bilirsiniz yinede.

PGE-Burak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Burak
imzamda kullandığım ekipmanlar yazıyor steeleries tarafında hiç sıkıntı yaşamadım ve itopya müşteri memnuniyeti açısındanda üzmüyor sıfır ürün yolluyor siz bilirsiniz yinede.
Şöyle diyim valorant da net gitti yeniden başlattım oyun takılıyor cünkü mouse hızı bozuldu araştırdım bu sorunu reddit vb forumda bi bende olmamış başka steelseries mouse aldık onda da devam etti başka marka mouse alın diye dönüşler vardı param yok askere de gitcem o topa girmek istemiyorum 7 ay kullanıcam ondam dolayı yoksa steelseries aşığıyım ama baya sıkıntı çektim

Juiclair0

80+ Silver
Şöyle diyim valorant da net gitti yeniden başlattım oyun takılıyor cünkü mouse hızı bozuldu araştırdım bu sorunu reddit vb forumda bi bende olmamış başka steelseries mouse aldık onda da devam etti başka marka mouse alın diye dönüşler vardı param yok askere de gitcem o topa girmek istemiyorum 7 ay kullanıcam ondam dolayı yoksa steelseries aşığıyım ama baya sıkıntı çektim
Teknoloji şans işidir dostum sen bilirsin.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Üstte attığım ikiside bundan daha iyi ama yinede ekleyeyim.

PGE-Burak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Burak
Teknoloji şans işidir dostum sen bilirsin.
teşekkürler önerilere bakmaya devam edeyim bu akşam cuma indirimi olucak deniyordu onada bakacağım

Üstte attığım ikiside bundan daha iyi ama yinede ekleyeyim.
teşekkürler

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
teşekkürler önerilere bakmaya devam edeyim bu akşam cuma indirimi olucak deniyordu onada bakacağım

teşekkürler

Pulsefire Dart amazonda satılıyor kuponla ucuza gelebilir. Attığım mouselar arasında en ağır olanı o ama. 111gr gibi bir şey. Fury Z modelini öneririm. Baya hafif.

yalnız 1000 TL diye belirttim ama postta mı sorun var
Mouseuma dandik mi dediniz? Ben memnunum. Msi Clutch GM41 Lightweight wireless. Uzun uğraşlar sonunda THH kararıyla Mart'ta 371 TL civarına gelmişti bana. Msi GE76 Raider'imi tamamlayan en beğendiğim aksesuar Msi GD70 mousepadi ile birlikte.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,631
Üyeler
158,634
Son üye
radjanainggolan
Top Bottom