Neler Yeni

10000 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

Palo DAYI

80+ Gold
bende bu urunu sıperıs gectım persembe gecesı exstra ozellık ekleyeker 9.4k ya aldım cuma gunu kargolandı suanda beklemedeyım

Palo DAYI

80+ Gold

emoji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vısco sunger ve kol pedı
yalnız benım aldıgım premıum kumas modelı olan zaten yorumlarada bakarsan genelde onu almıs ınsanlar yanı su model

Visco sünger çok büyük bir fark yaratıyor mu? Daha önce gamer koltuğu hiç kullanmadım da.

Palo DAYI

80+ Gold
Visco sünger çok büyük bir fark yaratıyor mu? Daha önce gamer koltuğu hiç kullanmadım da.
bende kullanmadım benımde ılk koltugum olucak kendısı ama konfor acısından elbette farkı olucaktır butcenız varsa ve almak ıstersenız almak daha ıyı olur dıye dusunuyorum omru ıcınde guzel olur

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Alican ekinci
Zio bunu kullanan arkadaşım var memnun kendisi hawk ın koltuklarıda iyi medley m4 var bende bir sorunu yok 1.5 yıldır kullanıyorum

Palo DAYI

80+ Gold
ek olarak soyle bır bılgıde ekleyeyeım ıstedım

Visco yataklar soft sünger ve üzerine yerleştirilen Visco katmanından oluşur. Ya da piyasada standart yaylı yatakların üzerine ped yerleştirilerek üretilen yay üstü visco yataklar da vardır. Visco, dokunduğumuzda ya da yattığımızda vücudumuzun şeklini alan süngerin ismidir.

emoji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ek olarak soyle bır bılgıde ekleyeyeım ıstedım

Visco yataklar soft sünger ve üzerine yerleştirilen Visco katmanından oluşur. Ya da piyasada standart yaylı yatakların üzerine ped yerleştirilerek üretilen yay üstü visco yataklar da vardır. Visco, dokunduğumuzda ya da yattığımızda vücudumuzun şeklini alan süngerin ismidir.
Güzel bir özelliğe benziyor. Bütçem varken alayım.

Palo DAYI

80+ Gold
Top Bottom