Neler Yeni

Çözüldü✓ 1080P Gaming Monitör önerisi

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Eray Fındık
MSI modelini tercih edebilirsiniz, 27'' daha uygun olur ve MSI FRC ile 10-Bit desteklemekte. AOC'un resmi olarak 10-Bit desteği yok.
Hocam bu monitörde dahili hoparlör yok ya ses nereden gelecek ekstra hoparlör mu almam lazım

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Eray Fındık
Kulaklık ya da hoparlör almanız lazım, zaten kulaklık illaki almanız lazım oyunlar için.
Kulaklık almayı düşünüyordum zaten kulaklıkla devam edicez o zaman hoparlörler pahalıdır şimdi sen ne onerirsin ustam

eyupscftc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
eyo cft
Bütçe daha yukarı çıkmıyorsa iyidir, çıkarsa 4999TL'ye Amazon'dan 24G2SP öneririm.
hocam bunun hakkinda ne dusunuyosunuz, buyuk ihtimal onerdiginiz monitoru alicam ama bunun fiyati baya iyi
Monster Aryond A24 V1.1 24" 144 Hz 1 Ms Hoparlörlü Full Hd Fast IPS Oyuncu Monitörü

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
hocam bunun hakkinda ne dusunuyosunuz, buyuk ihtimal onerdiginiz monitoru alicam ama bunun fiyati baya iyi
Monster Aryond A24 V1.1 24" 144 Hz 1 Ms Hoparlörlü Full Hd Fast IPS Oyuncu Monitörü
Dün yazdığım mesajı alıntılıyorum:
O monitör ilk çıktığında Monster'ın resmi Web sitesine monitörün 5.6ms GTG tepki süresi olduğu görünüyordu, daha sonra onu 1ms GTG ile değiştirdiler.

Dediğim durum Waybackmachine'de de görünüyor. Monster başta neye dayanarak 5.6ms yazdı, daha sonradan neye dayanarak 1ms GTG olarak değiştirdi bilgim yok. @Abdullah Hacıgül

Diyelim ki "katalog hatası" yaptılar, reklamını yaptıkları 1ms GTG'nin de gerçeği yansıtmadığını biliyoruz.

Monster'ın mağazasında monitörü çok kısa bir süreliğine görmüştüm, test etme imkanı bulamadım ama standın malzeme kalitesi güzel duruyordu. Bütçe daha fazla çıkmıyorsa bu fiyata sadece VG249QGR modeli olduğunu düşünürsek alınır. Bütçe artabilir ise İtopya'dan G2412, biraz daha artarsa Amazon'dan 24G2SP modelini tavsiye ederim.

Top Bottom