Neler Yeni

Çözüldü✓ 1080P Gaming Monitör önerisi

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Eray Fındık
24'' istiyorsanız tek seçenek olan AOC, Gigabyte ile MSI arasından MSI.

Benim tercihim MSI olurdu.

Monitörle aranızdaki mesafeye de bağlı ama 24'' kadar rahat değil, FPS oyunları için 24'' daha mantıklı.
Genellikle FPS ama elden ring rdr2 forza gibi oyunlarida oynayacagim hangisi sizce bu oyunlara göre bide boş vaktimse youtubede takılıyorum video izliyorum buna göre 27 mi 24 inç mi daha iyi gider

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Genellikle FPS ama elden ring rdr2 forza gibi oyunlarida oynayacagim hangisi sizce bu oyunlara göre bide boş vaktimse youtubede takılıyorum video izliyorum buna göre 27 mi 24 inç mi daha iyi gider
MSI modelini tercih edebilirsiniz, 27'' daha uygun olur ve MSI FRC ile 10-Bit desteklemekte. AOC'un resmi olarak 10-Bit desteği yok.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Eray Fındık
MSI modelini tercih edebilirsiniz, 27'' daha uygun olur ve MSI FRC ile 10-Bit desteklemekte. AOC'un resmi olarak 10-Bit desteği yok.
Yani daha akıcı mi olur diyosunuz renk konusunda nasıl msi

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Yani daha akıcı mi olur diyosunuz renk konusunda nasıl msi
Monitör 10-Bit olursa daha smooth, akıcı bir renk geçişi elde edersiniz. Kare kare bantlanmalar olmaz.

Örnek:
8 Bit vs.10 Bit Video - What's the Difference?

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Eray Fındık
Monitör 10-Bit olursa renk konusunda daha smooth, akıcı bir görüntü elde edersiniz. Kare kare bantlanmalar olmaz.

Örnek:
8 Bit vs.10 Bit Video - What's the Difference?'s the Difference?
Hocam bu aradaki fark halis mi?bide kendiliğinden 10 bit olarak geliyor dimi ekstra ayara gerek yok.Şimdi tek yapmam gereken babamı ikna etmek 😁😁

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Eray Fındık
İlk geldiğinde Nvidia ayarlarından ayarlamak gerekebilir.
Beni o kısım korkutuyo reis ilk kez kasa kurucagim için laptopta böyle bişey olmuyordu her şey hazır widnowsda kurulu geliyodu masaüstünde biosundan tut ramine kadar sen ayarlıyosun nasıl yapicagimi bilmiyom halledicez bı şekil

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Beni o kısım korkutuyo reis ilk kez kasa kurucagim için laptopta böyle bişey olmuyordu her şey hazır widnowsda kurulu geliyodu masaüstünde biosundan tut ramine kadar sen ayarlıyosun nasıl yapicagimi bilmiyom halledicez bı şekil
Halledersin, zor bir işlem değil. Monitörü 10-Bit'e ayarlamak da 1 dakikalık iş.

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Eray Fındık
Halledersin, zor bir işlem değil. Monitörü 10-Bit ayarlamak da 1 dakikalık iş.
Doğrudur ama sanki bı şeyi yanlış yapsam bütün sistem çöp olucak gibi hissediyorum o yüzden bilen bı arkadaşıma yaptiricam kurulumu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşın önerdiği MSI modeli alicam gibi hocam ne düşünüyorsun

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Doğrudur ama sanki bı şeyi yanlış yapsam bütün sistem çöp olucak gibi hissediyorum o yüzden bilen bı arkadaşıma yaptiricam kurulumu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşın önerdiği MSI modeli alicam gibi hocam ne düşünüyorsun
1080p 144-165 hz bir monitöre 9k vermem.Tercih meselesi.Comp. FPS oyuncusuysan benq rakipsiz.

Top Bottom