Neler Yeni

10K bütçe ile 190 cm 120 kilo Oyuncu/Ofis koltuğu tavsiyesi

donanimci98

80+ Bronze
Hawk lar iyi falan değil. Ucuz diye alıyor millet.Sonra da övüyor. Önerdiğim koltuk en mantıklı seçeneklerden biri ama nedense araya kaynadı. Gidip denemelisin kesinlikle.

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erkan-Karacar
10k bütçe ile hawk almak, 3m bütçe ile peugeout almak gibi. O vücut hawkı darmaduman eder. Ben ve arkadaşımda sırt kısmı kırıldı yaslanınca. O yüzden direkt ele.
Onu bende çok düşündüm. Dış görünüşte baya kalıplıyım göbek dışarıda tombalak değilim. O yüzden sağlamlık ve dayanıklılık ön planda benim için. Bu yüzden de bütçeyi bu kadar yükselttim yoksa 2 yılda bir Hawk fab eskitmek de aklımın ucundan geçiyordu. Konu açıklamasındaki özelliklere uygun bir koltuk tavsiyesi bekliyorum halla...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hawk lar iyi falan değil. Ucuz diye alıyor millet.Sonra da övüyor. Önerdiğim koltuk en mantıklı seçeneklerden biri ama nedense araya kaynadı. Gidip denemelisin kesinlikle.
Araya kaynamadı. O koltuğu 3.sıraya koydum şuan daha araştırma sürecindeyim. Tahminen Black Friday zamanı indirim kovalayarak alacağım karar verdiğimi...

donanimci98

80+ Bronze
Onu bende çok düşündüm. Dış görünüşte baya kalıplıyım göbek dışarıda tombalak değilim. O yüzden sağlamlık ve dayanıklılık ön planda benim için. Bu yüzden de bütçeyi bu kadar yükselttim yoksa 2 yılda bir Hawk fab eskitmek de aklımın ucundan geçiyordu. Konu açıklamasındaki özelliklere uygun bir koltuk tavsiyesi bekliyorum halla...

Araya kaynamadı. O koltuğu 3.sıraya koydum şuan daha araştırma sürecindeyim. Tahminen Black Friday zamanı indirim kovalayarak alacağım karar verdiğimi...
Hawklarla falan arada ciddi kalite farkı var. Hawk da denedim açıkçası beğenmedim.

BabaVoss7

80+ Silver
Kilo sınırları genelde pek reel olmuyor. Yani on yirmi kiloya takılma bence. Benimde boyum 1.90 kilom 95. Normal bir oyuncu koktuğu rahat oluyor. Baş kısmı kişiye gçre değişir tabi benim için soeun olmuyor. Kedimde var koltuğum da deri. Şimdiye kadar hiç tıtmalamafı desem yeridir. Hatta üstüne çıkar yatar. Koltuk hariç heryeride tırmalamayı seven bi kedi yani. Karakterine göre değişir bence ona göre koşullama kendini. Daha önce varsa bi vukuatı bilrmrm tabi. Bel yastığı genelde çopunda yetersiz oluyor. Özellikle kiloya ve boya göre. Ek olarak ortopedik yastık almak daha mantıklı. Yada araçlardaki bel dayama gibi. Kiloda en büyük sıkıntı mekanizma sağlamlığı. 180 derece yatsa bilr emin ol neredeyse hiç kullanmayacaksın. 150.160 max film izlersen filan. Kol dayamalar çok önemli. Genelde süngerleri ilk yılda parçalanıyor. Ben 4 yıldır kullanıyorum. Markası arrocool şuan pek popüler değil aldığım zaman iyiydi. İç kısmındaki kaynağı kopmuştu kaynattırdım devamke. Oda kiloya ve mekanizmaya bağlıydı.
Bunlara göre beğenirsin artık kral. Orta bütçede pek sağlam bişry çıkmaz

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erkan-Karacar
Hawklarla falan arada ciddi kalite farkı var. Hawk da denedim açıkçası beğenmedim.
Kafamda kesinleştirirsem denemek için fırsat kollarım zaten... Amacım şuanlık kafamda kestirmek. Sonra en uygun zamanda fiziksel olarak test etmek.

Kilo sınırları genelde pek reel olmuyor. Yani on yirmi kiloya takılma bence. Benimde boyum 1.90 kilom 95. Normal bir oyuncu koktuğu rahat oluyor. Baş kısmı kişiye gçre değişir tabi benim için soeun olmuyor. Kedimde var koltuğum da deri. Şimdiye kadar hiç tıtmalamafı desem yeridir. Hatta üstüne çıkar yatar. Koltuk hariç heryeride tırmalamayı seven bi kedi yani. Karakterine göre değişir bence ona göre koşullama kendini. Daha önce varsa bi vukuatı bilrmrm tabi. Bel yastığı genelde çopunda yetersiz oluyor. Özellikle kiloya ve boya göre. Ek olarak ortopedik yastık almak daha mantıklı. Yada araçlardaki bel dayama gibi. Kiloda en büyük sıkıntı mekanizma sağlamlığı. 180 derece yatsa bilr emin ol neredeyse hiç kullanmayacaksın. 150.160 max film izlersen filan. Kol dayamalar çok önemli. Genelde süngerleri ilk yılda parçalanıyor. Ben 4 yıldır kullanıyorum. Markası arrocool şuan pek popüler değil aldığım zaman iyiydi. İç kısmındaki kaynağı kopmuştu kaynattırdım devamke. Oda kiloya ve mekanizmaya bağlıydı.
Bunlara göre beğenirsin artık kral. Orta bütçede pek sağlam bişry çıkmaz
Pek reel olmadıklarının bende farkındayım plastik sandalye ile yıllarımı geçirdiğim için sağlamlık konusunda iyi bir şey arıyorum. Yoksa şuan ki kullandığım kafe sandalyesi beni uzun bir süredir idare ediyor. Şuan ki önceliğim taşıyabilmesinden çok sağlamlık ve rahatlık. Kedi konusuna gelirsek vukuatı koltuklar için yok ama halılar için var. Birde 2-3 ay sonra yeni bir kedi sahiplenmeyi düşünüyorum. Bu koltuk seçimini ona göre değerlendiriyorum. Yoksa şuan ki kedimin koltuğa bir şey yapmayacağına eminim. Ek olarak deri koltuk istemiyorum. Terleme problemi oluşacağı için tercih etmiyorum. Önceliğim kumaş olacak.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Ikea markus öneririm, 10yıl garantisi var.

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
ahmet alaca
1,86 boy - 97 kiloyum ben de araştırma yapmıştım. En önemli kriterim , geniş olması bağdaj bile kurabileceğim bir koltuk seçmekti.
Suni deri olabildiğince olmamasını istiyordum 3 4 yıl sonra çatlamaya ve dökülmeye başlıyordu.
Daha almadım belki güzel bir indirime girer diye model : xDrive ATAK Linki

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erkan-Karacar
1,86 boy - 97 kiloyum ben de araştırma yapmıştım. En önemli kriterim , geniş olması bağdaj bile kurabileceğim bir koltuk seçmekti.
Suni deri olabildiğince olmamasını istiyordum 3 4 yıl sonra çatlamaya ve dökülmeye başlıyordu.
Daha almadım belki güzel bir indirime girer diye model : xDrive ATAK Linki
Fiyat olarak diğerlerinden daha pahalı olsa da bunu da listeye ekleyeceğim. Şuanlık gördüğüm eksileri: Bel yastığı lastikli bir form'da değil. Kolçaklarda kumaş malzeme kullanılmamış bu yüzden dirseklerde ağrı yapabilir. Birde fiyatı.... Bu eksiler dahilinde Listede bulunabilir ama alamam zor. Bakalım Denemek için de fırsat kolayacağım.

Bunun namını bende duydum. Türkiye'de ne yazık ki garanti o kadar elle tutulur bir dolulukta değil. O yüzden garantiden çok istediklerimi verip verememesine bakıyorum. Bunu da yakın bir zamanda denemek için Ikea'ya gideceğim. Ama bunu da listede alt kısımlara koymam gerekiyor F/P olarak oranı çok düşük gibi....

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Fiyat olarak diğerlerinden daha pahalı olsa da bunu da listeye ekleyeceğim. Şuanlık gördüğüm eksileri: Bel yastığı lastikli bir form'da değil. Kolçaklarda kumaş malzeme kullanılmamış bu yüzden dirseklerde ağrı yapabilir. Birde fiyatı.... Bu eksiler dahilinde Listede bulunabilir ama alamam zor. Bakalım Denemek için de fırsat kolayacağım.

Bunun namını bende duydum. Türkiye'de ne yazık ki garanti o kadar elle tutulur bir dolulukta değil. O yüzden garantiden çok istediklerimi verip verememesine bakıyorum. Bunu da yakın bir zamanda denemek için Ikea'ya gideceğim. Ama bunu da listede alt kısımlara koymam gerekiyor F/P olarak oranı çok düşük gibi....
Fiyat/Performans olarak bir şey diyemiyorum malesef fakat İkea ve Amazon garanti konusunda yıllardır koşulsuz destek sağladı bana ve çevremdekilere, markus içinde tabii ki kumaş, deri gibi yerlerde garanti konusunda destek vermeleri zor fakat mekanik yerlerinde sorun çıkması durumunda garati konusunda içim rahat.

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erkan-Karacar
Fiyat/Performans olarak bir şey diyemiyorum malesef fakat İkea ve Amazon garanti konusunda yıllardır koşulsuz destek sağladı bana ve çevremdekilere, markus içinde tabii ki kumaş, deri gibi yerlerde garanti konusunda destek vermeleri zor fakat mekanik yerlerinde sorun çıkması durumunda garati konusunda içim rahat.
Galiba yanlış hatırlamıyorsam patronum'da bu koltuğu kullanıyordu ondan bir inceleme aliyim en iyisi... Bunu'da listeye ekledim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ

Chaospain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hakan Çağıl
HP Omen koltuk kullanıyorum öneririm, çok sağlam koltuk

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erkan-Karacar
Görünüş olarak tam patron koltuğu :)
Aklımda 2 soru var ama bunları deneyimleyecek ortam yok. Bayrampaşa Ikea şubesinde stok kalmamış. Bu yüzden ya satın alacağım sonra beğenmezsem iade edeceğim yada Black Friday'a kadar incelemeye ve beklemeye devam edeceğim.

HP Omen koltuk kullanıyorum öneririm, çok sağlam koltuk
Deri olmasından olayı direk elemesem düşünürdüm. Ama Hem deri olması hem de bütçe sınırında olması beni bu koltuktan uzaklaştırdı ne yazık ki.

Bu Ikea internet sitesinden sipariş vermeyi denedim lakin Nakliye bedeli olarak 650 TL gözüküyor. Eğer bu normal ise Stoklara girmesini beklemekten başka şansım yok. Hala Kararlaştırmadım Black Friday'i bekliyorum. O zamana kadar araştırmaya devam edeceğim.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,577
Üyeler
155,587
Son üye
captainmactavishh
Top Bottom