Neler Yeni

10K bütçe ile 190 cm 120 kilo Oyuncu/Ofis koltuğu tavsiyesi

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Metehan
Kendim hawk kullanıyorum ama o boy ve kilo verisine göre Hawk önermem

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erkan-Karacar
Uzun bir araştıma ve denemeler sonucu kendime Exvega Bussines Pro modelinde karar kıldım. Ürün hakkındaki yorumlarımı ve detaylı bilgi için yeni bir konu açacağım. Oradan ürünü merak eden yada benim gibi almak isteyenlere tavsiye verebilirim.

riza98

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıza Öztürk
hocam selamlar, memnun musunuz koltuktan, kilo sorunum yok ama boya takıyorum 190ım boynunu arkaya yaslanınca bir problem oluyor mu aldığınız koltukta, tavsiye eder misiniz?

edit : adoredekini aldım bende..

Son düzenleme:

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erkan-Karacar
Koltukla ilgili incelemeyi nasip olursa yapacağım :D. Bende konuda belirttiğim boylarda biri olarak boyun yastığının bulunduğu konum boynuma değil de kafamın arkasına geliyor. Bu yüzden tahminen sizde de boy konusunda hiçbir sıkıntı çıkarmayacaktır. Onun dışında Malzeme kalitesi güzel. Koltuk Visco süngerle birlikte birazcık ağırlaşıyor. Rahatlık anlamında güzel ve rahat. Oturanı nispeten kavradığı için rahat oturabiliyorsun. Ben özel olarak dikişlerini siyah olarak aldım. Şekli çok güzel durduğunu ve ağırlığıyla sağlamlığını hissettirdiğini söyleyebilirim. Ağırlığı yaklaşık olarak 20 kilo bu yüzden taşırken yada başka bir yere götürürken dikkatli olunması gerekiyor. onun dışında kedim malzeme yapısına şimdiye kadar zarar vermedi. Oturma şeklinize bağlı olarak kadife kısımlarının esnemeden kaynaklı buruşuk durması söz konusu olabilir ama sağlamlık konusunda hiçbir problemi yok. Koltuğun yanında verilen boyun yastığı acayip güzel Mıknatıslı olarak geldiği için istediğin zaman rahatlıkla yerini oynatabiliyorsun. Malzeme yapısı visco sünger gibi bir şey bu yüzden şekli kolay kolay bozulmaz. Kadife kumaşla kaplı olduğu için temizlemesi kolay. Bazen keşke bel desteği için de verilen yastık bu şekilde olsa diyorum(Bel desteği Elyaf). Kolçakların üstü için sert süngerden yapılma lastikli süngerlerden veriyorlar. Vidalarını iyi ve doğru sıktığınız müddetçe vidalardan gıcırdı duymazsınız. Kolçaklarda ise kilitler arasında 1 cm'den kısa mesafe olduğu için hareket ettirirken gıcırdıyormuş hissi verebilir. Ben böyle şeylere takılmadığım için sorun olarak görmüyorum. Ben Kasım ayında indirimle 6.000 tl ye almıştım. Şuanda da hiç bakım gerçekleştirmememe rağmen hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tahminim ise bu koltuk rahat 3 yıl daha gider. Alınır mı sorusunun cevabı eğer denemişsen ve aklın bunda kalmışsa evet alınır. Eğer denememişsen yada imkanın yoksa bu koltuğu denemeden anlayamazsın demekten başka şansım yok. Bu koltuğu Hawk'ın koltukları ile karşılaştırmamanızı arada kalite ve ağırlık olarak dağlar kadar fark olduğunu belirtmek isterim.

Top Bottom