Neler Yeni

10k ile ne yapabilirim

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Ali Mert Okuducu
Yaklaşık 10k param var ve bununla birşeyler al sat yaparak katlamayi düşünüyorum. PC parçaları olur farklı şeyler olur. Ne al sat yapabiirim nasil uyguna alabilirim ve kolayca satabilir miyim?

setxkbmap

80+
Eğer güvenli yol izlemek istiyorsan; Equityrt 'den Hafta başı çektiğim data aşağıda. İleri FD/FVAÖK Cari Yıl sıralamasına göre en düşükten yükseğe doğru farklı sektörlere ait 3-4 hisse seç. Midas uygulamasını indir ordan yatırımını yap. Ben Analist sayısı yüksek olanları tercih ettim.

04.24-n.png

Eğer güvenli yol yerine risk almayı daha kısa sürede katlama yolunu izlemek istiyorsan; Ninjanews 'den "News Trading" yap. Binance den Futures kullanabilirsin. ancak deneyimin yoksa kesinlikle tavsiye etmem.

Altın, dolar vs. alırsan enflasyonun altında kalırsın. yatırdığın 10k, 20k olana kadar yılın sonu gelir artı alacağın mal 25k olur.
YTD.​

Son düzenleme:

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Ali Mert Okuducu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer güvenli yol izlemek istiyorsan; Equityrt 'den Hafta başı çektiğim data aşağıda. İleri FD/FVAÖK Cari Yıl sıralamasına göre en düşükten yükseğe doğru farklı sektörlere ait 3-4 hisse seç. Midas uygulamasını indir ordan yatırımını yap. Ben Analist sayısı yüksek olanları tercih ettim.

Alıntıyı görüntüle

Eğer güvenli yol yerine risk almayı daha kısa sürede katlama yolunu izlemek istiyorsan; Ninjanews 'den "News Trading" yap. Binance den Futures kullanabilirsin. ancak deneyimin yoksa kesinlikle tavsiye etmem.

Altın alırsan enflasyonun altında kalırsın. yatırdığın 10k 20k olana kadar alacağın mal 25k olur.
YTD.​
Midasta 2 3klik hissem var zaten. Genelde büyük şirketlerin hisselerinden alıyorum yavaş yavaş THY koç holding tarzı. Bu listeye de bakacağım hocam sağolun

Top Bottom