Neler Yeni

115 Kiloyum Hangi Kaykayı Alabilirim

sefavarol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
sefa
Merhaba benim kilo vermem çok zor kemiklerim iri ve kas oranı yüksek biriyim kaykaya merak saldım hangi kaykayı alabilirim.

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
can
Merhaba benim kilo vermem çok zor kemiklerim iri ve kas oranı yüksek biriyim kaykaya merak saldım hangi kaykayı alabilirim.
uzun ve profesyonel kaykaylara bakmanı tavsiye ederim bende var yıllardır evde duruyo 100kg iken çok kullanırdım sonra her şeyi unuttum
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzun ve profesyonel kaykaylara bakmanı tavsiye ederim bende var yıllardır evde duruyo 100kg iken çok kullanırdım sonra her şeyi unuttum

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Kemal
Sormadan edemeyeceğim ama senin kilo ile düşme ihtimalinde vücudun hasar alma oranı zayıflara göre daha yüksek , başka spora yönelsen daha iyi olmaz mı .

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,093
İsim
Emir
o.O2Kemiklerim iri ve kas oranım yüksekte patladım.Kilo vermek çok zor değil.Sadece hazır şeylerden uzak dursan bile kilo verirsin.

sefavarol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
sefa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o.O2Kemiklerim iri ve kas oranım yüksekte patladım.Kilo vermek çok zor değil.Sadece hazır şeylerden uzak dursan bile kilo verirsin.
Knk 80 kg biriyle yan yana geldiğimde ara pek fark gözükmüyor ve boyum yúksek 182 boyum

Knk 80 kg biriyle yan yana geldiğimde ara pek fark gözükmüyor ve boyum yúksek 182 boyum
Ve hergün gym e gidiyorum

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,093
İsim
Emir

Ve hergün gym e gidiyorum
Tabi ki gözükmez sadece arada ki fark 35kg.Kendini kandırma gözünü seveyım.182 boya 115kg obez diye geçiyorsun.Sağlıklı şekilde kilo verip kaykaya öylebaşlamnı tavsiye ederim.

sefavarol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
sefa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Knk bu hareket yapılan kaykay lar hoşuma gidiyor ve belki 1 2 hareket yaparım

Tabi ki gözükmez sadece arada ki fark 35kg.Kendini kandırma gözünü seveyım.182 boya 115kg obez diye geçiyorsun.Sağlıklı şekilde kilo verip kaykaya öylebaşlamnı tavsiye ederim.
Bide özellikle ben sana kilo vereyimmi demedim veyatta kilom la ilgili tavsiye de istemedim ben kaykay önerisi istrdim sadece seninda burda işin yok madem anlamıyosun kalabalık yapma kardeş

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
can
Sormadan edemeyeceğim ama senin kilo ile düşme ihtimalinde vücudun hasar alma oranı zayıflara göre daha yüksek , başka spora yönelsen daha iyi olmaz mı .
hasar kısmı yanlış ya 120 kilo 2.10 boyum var çoğu insana göre çok çok daha az hasar alıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eren n
Beyler sizene adamın kilo verip vermemesinden gelip kilo ver yazmışsınız bunun katkısı var mı şimdi konuyu açana adam kaykay önerisi istemiş

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
can

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
hasar kısmı yanlış ya 120 kilo 2.10 boyum var çoğu insana göre çok çok daha az hasar alıyorum
Kral sen düşene kadar zaten 2 saat geçer yavaşlarsın o arada 2.10 ne

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Kemal
Beyler sizene adamın kilo verip vermemesinden gelip kilo ver yazmışsınız bunun katkısı var mı şimdi konuyu açana adam kaykay önerisi istemiş
Sen niye geriyorsun ki ortalığı , adamın kilo verip vermesinden bahsetmedik önce okuduğun şeyi anla sonra yorum yap . O kilo ile yarısı arasında çarpışma düşme hasarı çok çok farklı olur kol bacak kırıldıktan sonra sakat kalmaya kadar önü açık bir spor . Her bir sporun kendi içinde dinamikleri vardır o kiloyla jokerlik yapabilirmisin imkansız çünkü joker olabilmek için maximum yaşayabileceğin kiloya düşmek zorunda kalıyorsun . Dümdüz şunu yapıcam deyip olabilse herkes herşeyi yapardı .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,379
Üyeler
150,667
Son üye
frkkaratas06
Top Bottom