Neler Yeni

1155 soket anakarta 775 pin fan takılır mı

Sedrik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Özkabak
Bilgisayarcıya 1155 pin anakarta uygun fan istedim 775 pin vermiş 2 ayağını taktım çıkaramıyorum nasıl çıkarırım

Son düzenleme:

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Bilgisayarcıya 1155 pin anakarta uygun fan istedim 775 pin vermiş 2 ayağını taktım çıkaramıyorum
Bilgisayardan anlamıyor olsan bile mantıken düşününce cevaba ulaşman lazım.

Sedrik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Özkabak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bura.K

80+ Silver
Kardeşim üstünde yazıyor mu 775 pin diye boş yapma yardım istedik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar zekisin pc dahisi stok intel fanların üstünde yazıyo mu öğrende gel
O zaman çok zeki kardeşim konuda "stok fan" diye belirteceksin. Belirtmediysen bu senin suçun :)

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Kardeşim üstünde yazıyor mu 775 pin diye boş yapma yardım istedik

Ne kadar zekisin pc dahisi stok intel fanların üstünde yazıyo mu öğrende gel
Böyle davranmanın da mantıklı düşünürsen yanlış olduğunu anlarsın :D Tabi yazı olarak yazdığım için büyük ihtimal kötü anlamda yazdığımı sandın.

Stok fansa zaten stok fan yazman lazım ve ek olarak işlemcine göre stok fan çıktığı için, bilgisayarcıya giderken benim işlemcim şu, şuna göre bir stok fan verir misin diyecektin. 755 pin yazmıyorsa nasıl öğrendin o pinde olduğunu onu da bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Takılmaz kısacası.

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Kısa Ve Net Takılmaz Düşüncesi Bile Yanlış.

Sedrik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Özkabak
Böyle davranmanın da mantıklı düşünürsen yanlış olduğunu anlarsın :D Tabi yazı olarak yazdığım için büyük ihtimal kötü anlamda yazdığımı sandın.

Stok fansa zaten stok fan yazman lazım ve ek olarak işlemcine göre stok fan çıktığı için, bilgisayarcıya giderken benim işlemcim şu, şuna göre bir stok fan verir misin diyecektin. 755 pin yazmıyorsa nasıl öğrendin o pinde olduğunu onu da bilmiyorum.
Üstünde barkod var onu arattım konuyu nerden nereye çekiyorsun nasıl çıkarırım diyorum ne anlatıyorsun pini sağ çevirip yukarı çek yazsan yeticekti

O zaman çok zeki kardeşim konuda "stok fan" diye belirteceksin. Belirtmediysen bu senin suçun :)
Ne boş yaptın

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
775pin Fanı 1366 pine takanlar var . Videoları dahi var .Eğer o arkadaş İşsiz ise takar.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Üstünde barkod var onu arattım konuyu nerden nereye çekiyorsun nasıl çıkarırım diyorum ne anlatıyorsun pini sağ çevirip yukarı çek yazsan yeticekti

Ne boş yaptın
Madem biliyorsun neden konu açtın?

Top Bottom