Neler Yeni

Yardım 3 Pin Uçlu Kablo Lazım Adını Bilmiyorum

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
ahmet saplı
Soğutucu bloğumun LEDinin çalışması için 3 girişli ucu var ve fotoğraftaki gibi Fanımın ARGB kablosunun ortasından 2'ye ayrılan bu 3 pinli uç var, bu ucu soğutucu bloğuna takıyorum led çalışıyor. Fakat FAN cızırtı yaptığından fanımı değiştirdim ve bunda sadece anakarta takılan ARGB kablosu ve fan çalışma kablosu var. Yani soğutucu bloğumun LEDini çalıştırmam lazım ve bana kablo lazım. Dediğim gibi bloğun led ucu fotodakinin 3 pin girişi olan hali.
Bir arkadaşımız bunu attı ama bunu takarsam argb çalışacak mı? tüm kasamı morda ayarladım MSİ Dragon Centerdan. Bloğu yine ayarlayabilcek miyim?

Ekler

• IMG_20230408_220648.jpg
    IMG_20230408_220648.jpg
    553.1 KB · Hit: 41
Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,475
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Soğutucu bloğumun LEDinin çalışması için 3 girişli ucu var ve fotoğraftaki gibi Fanımın ARGB kablosunun ortasından 2'ye ayrılan bu 3 pinli uç var, bu ucu soğutucu bloğuna takıyorum led çalışıyor. Fakat FAN cızırtı yaptığından fanımı değiştirdim ve bunda sadece anakarta takılan ARGB kablosu ve fan çalışma kablosu var. Yani soğutucu bloğumun LEDini çalıştırmam lazım ve bana kablo lazım. Dediğim gibi bloğun led ucu fotodakinin 3 pin girişi olan hali.
Bir arkadaşımız bunu attı ama bunu takarsam argb çalışacak mı? tüm kasamı morda ayarladım MSİ Dragon Centerdan. Bloğu yine ayarlayabilcek miyim?
Attığı linkin hiçbir alakası yok bu arada. Bu kablo anakartların içinden falan çıkıyordu eskiden. Genellikle standart dışı bazı ARGB ekipmanlarda kullanılıyor TR'de bulma olasılığın çok düşük.

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
ahmet saplı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ŞUNUN 3 PİN GİRİŞİ OLAN HALİ TAM ORTADA YANYANA 3 PİN
1681487217798.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığı linkin hiçbir alakası yok bu arada. Bu kablo anakartların içinden falan çıkıyordu eskiden. Genellikle standart dışı bazı ARGB ekipmanlarda kullanılıyor TR'de bulma olasılığın çok düşük.
yani o linkteki 3 pin girişini takabiliyorum soğutucu bloğuna ve öbürünüde psu ya bağlayabiliyorum ama argb çalışmaz mı hocam?
birde istediğim fotoyu da attım bir üstteki yorumda ona da bakabilirsen

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,475
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
ŞUNUN 3 PİN GİRİŞİ OLAN HALİ TAM ORTADA YANYANA 3 PİN
Alıntıyı görüntüle

yani o linkteki 3 pin girişini takabiliyorum soğutucu bloğuna ve öbürünüde psu ya bağlayabiliyorum ama argb çalışmaz mı hocam?
birde istediğim fotoyu da attım bir üstteki yorumda ona da bakabilirsen
O fan güç kablosu RGB ile alakası yok.

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
ahmet saplı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin Attığın Ürün Fan Çoklayıcı , Senin Aradığın Ürün İse Şu Tarz bir şey https://www.teknobiyotik.com/donani...lir-3pin-rgb-3-pin-fan-rgb-fan-coklayici.html
kasamda var zaten bundan ama tüm girişleri dolu galiba

Senin Attığın Ürün Fan Çoklayıcı , Senin Aradığın Ürün İse Şu Tarz bir şey https://www.teknobiyotik.com/donani...lir-3pin-rgb-3-pin-fan-rgb-fan-coklayici.html
bunun bana 1 tane olan hali lazım

O fan güç kablosu RGB ile alakası yok.
Burada yazan şey galiba sağdaki oluyor değil mi? 5V 3pin ARGB dediği bloğun led'i değil mi arkadaşlar?

Ekler

• IMG_20230408_220753.jpg
    IMG_20230408_220753.jpg
    171.4 KB · Hit: 21
  • 1681487703207.png
    1681487703207.png
    43.4 KB · Hit: 22

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,475
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
O görseli attığın standart dışı bir ARGB konnektörü, onun dönüştürücüsü TR'de var mı bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,420
Üyeler
141,443
Son üye
jailbreek
Top Bottom