Neler Yeni

11bin TL'ye xbox series s alınır mı

Jacket

80+ Silver
O kadar da gömülmez be usta konsolları kötü değil, gamepass sistemi gayet güzel. Ps5'i donanımıyla övmüşsün de oyunlarını almaya güç yetiyor mu ki ps daha iyi bi konsol olsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bi oyuna 700-1000 TL vereceksem ps almam ki maaşım 14k paraya yazık
GamePass için Xbox neden öveyim GamePass PC de var zaten ayrıca yazdığım her şey doğru istiyorsan hepsinin kaynağını atarım ben bir cihaz gömmedim o cihazın ne sunduğunu yazdım ayrıca PS tarafına GamePass gibi üyelik sistemi çoktan geldi nerdeyse 1 yıl olacak ve içerik ve kütüphane olarak GamePass i gömer sizin bundan haberiniz olmaması çok garip çoğu oyun PS de daha ucuz 700 1000 TL yazmışsın ama Steam de oyun fiyatlarına bir göz gezdir bence PC de oyunlar zamlandı artık.
Daha bu ay gelen oyunları buradan inceleyebilirsin benim de ayrıca konum var forumda her ay gelen oyunlar hakkında bilgi veriyorum.
Ayrıca bu üyelik sistemi sadece PS5 de yok PS4 kullanıcıları da yararlanabiliyor.

Steam en son zamlanan oyunlar bu listede gördüğün oyunların çoğu PS Plus Deluxe de var bu arada
Steam zamlanan oyunlar.png

Son düzenleme:

Allmuted

80+ Bronze
Alınmaz, ihtiyaç kredisi çekip ithalatçı garantili alabilirsin daha ucuza, dolaptan zorlarsan belki series x bulursun uyguna, 13-14k kredi çekersen ps5 bulursun bol şans

grkn_yt1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
gürkan

Bor4

80+ Bronze
Bende vardı hiç beğenmedim yeni nesil diye çıkan alet 1080 p çoğunlukla 900 p upscale yoluyla çalıştırıyor oyunları fifa 23 gibi oyunlar dahi çamur gibi ilk defa bir konsolu 1 yıldan az sürede sattım ben küçüklüğümden beri Playstation ile büyüdüm series s param yoktu aldım siz almayın birkaç aya series x yada ps5 almayı düşünüyorum pc yanına 11 k series s için çok fazla 1-2 k daha verseniz dolap sahibindende açılmamış yada kullanılmış series x ps5 ler var boşverin s i

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet
merhaba series s almak istiyorum biliyorum fiyat fazla ama vatan üzerinden almayı düşünüyorum çünkü nakit yok ve kredi çekemiyorum ama vatan üzerinden 29bin TL olarak kredi çıktı sizce alınır mı
Bende özlemiştim Xbox olan zamanı mı baktım fiyatlar uçuk Almanya'dan ikinci el baktım 5000₺ civarına satılıyor kardeşim gelecekti alsam mı diye düşündüm. Sonra baktım ne oynuyorum diye forza FIFA falan bende onun yerine 44€ya gamepad aldım 9. Nesil pcde de oynayabiliyorum nasılsa istersem pcyi televizyona bağlayabiliyorum monitörüm 32 inç zaten bağlamadanda oynarım saldım şuan konsolu geçen hafta sıfır 200 euroydu almadım şimdi 280-270 Euro bandına çıktı. En iyisi gamepad

Musat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Musa
11k ya vatanda rx6600 sistem var bakabilirsiniz 11k series s e verilmex
Katılıyorum arkadaşa bilgisayar fiyatları ülkemizde gerçekten düşük biz fakiriz o ayrı konu.😊 Xbox a özel herhangi bir oyun oynamıyorsan kesinlikle aynılarını pc den oynamak daha mantıklı daha yüksek görsel ve özellikle ücretsiz alternatifler var. Ayrıca bilgisayarda klavye mouse ile oynayabileceğim fps oyunlarda var istediginde te ye bağlar oyun koluyla oynarsin istemediğinden klavye mouse. 😊 Bilgisayara bin şükür. 🤲

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
Katılıyorum arkadaşa bilgisayar fiyatları ülkemizde gerçekten düşük biz fakiriz o ayrı konu.😊 Xbox a özel herhangi bir oyun oynamıyorsan kesinlikle aynılarını pc den oynamak daha mantıklı daha yüksek görsel ve özellikle ücretsiz alternatifler var. Ayrıca bilgisayarda klavye mouse ile oynayabileceğim fps oyunlarda var istediginde te ye bağlar oyun koluyla oynarsin istemediğinden klavye mouse. 😊 Bilgisayara bin şükür. 🤲
Xbox'da olup PC'de olmayan oyun yok hocam

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Nail
merhaba series s almak istiyorum biliyorum fiyat fazla ama vatan üzerinden almayı düşünüyorum çünkü nakit yok ve kredi çekemiyorum ama vatan üzerinden 29bin TL olarak kredi çıktı sizce alınır mı
Dostum uzun vade de düşünürsek Xbox daha mantıklı.
Şundan 10 yıl sonra belki dengi sistemlere zamanının oyunlarını 20 30 fps açarken xbox eğer destek vermeye devam ederse optimize bir şekilde series s oynatmaya devam edecek.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,727
İsim
Gtx 1090Tİ
O paraya RX 6600 sistem alınır hocam Xbox almak çok mantıksız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,240
Üyeler
151,194
Son üye
MentorS
Top Bottom