Neler Yeni

12.sınıfta devamsızlıktan kalma var mı?

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Arkadaşlar 12.sınıfta devamsızlıktan kalma var mı? Benim 8 gün özürsüz 12 gün de özürlü devamsızlığım var, dilekçe verip 8 gün özürsüz devamsızlığımı özürlü devamsızlığa geçirebilirim, yani özürlü devamsızlığım 20 gün oluyor, eğer 21 gün olursa sınıfta kalır mıyım?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Okuldan okula değişir. Müdür ile aran iyiyse siler. Bizim okulda genel olarak oluyor o. Fen liselerinde yaygın.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,691
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar 12.sınıfta devamsızlıktan kalma var mı? Benim 8 gün özürsüz 12 gün de özürlü devamsızlığım var, dilekçe verip 8 gün özürsüz devamsızlığımı özürlü devamsızlığa geçirebilirim, yani özürlü devamsızlığım 20 gün oluyor, eğer 21 gün olursa sınıfta kalır mıyım?
sisteme girerlerse kalırsın tabi ama sonradan silerlerse kalmazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Mert Soytürk
Tabii ki var krta okul değil

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
Var, genellikle kurtarıyor müdür falan ama aran kötüyse kurtarmayabilir.

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
Knk af çıkıyor diyordu biizm hocalar ama her yıl çıkmıyormuş

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sisteme girerlerse kalırsın tabi ama sonradan silerlerse kalmazsın.
Hocam silme derken anlamadım bizim okulda silme diye bir şey yok, mazeretsiz okula gelmediysen veline dilekçe yazdırıp müdür yardımcısına veriyorsun onlarda özürlü devamsızlığa izinli olarak geçiriyorlar.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,691
İsim
Oğuz Oğuz
Hocam silme derken anlamadım bizim okulda silme diye bir şey yok, mazeretsiz okula gelmediysen veline dilekçe yazdırıp müdür yardımcısına veriyorsun onlarda özürlü devamsızlığa izinli olarak geçiriyorlar.
ben eskinde lisedeyken velisinin rica edip devamsızlık sildirdiğini gördüm.

• Beğen
Reaksiyonlar: K709

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence de af çıksın yeni kimlik çıkartma, covid testi, hasta falan olduk derken 12 gün özürlü devamsızlık olmuş ondan sordum ve geç kalmalarım yüzünden de 8 gün özürsüz devamsızlık olmuş.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Ben müdürle konuştum, her yıl 12'lere af çıkıyor, ortalama üzerinden geçiyosun demişti. Adamın sözüne güvenerek aylardır gitmiyorum okula :D Gelmezse komik olur.

• Beğen
Reaksiyonlar: K709

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Ben müdürle konuştum, her yıl 12'lere af çıkıyor, ortalama üzerinden geçiyosun demişti. Adamın sözüne güvenerek aylardır gitmiyorum okula :D Gelmezse komik olur.
Umarım gelir

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Normalde var ama bazı okullar mezun olurken rahat olması için siliyor diye biliyorum. Lakin tam emin değilim.

Parlak

80+
Bende lisedeyken velimle birlikte sildirdim devamsızlığımı. müdür , müdür yardımcısı katıysa dilekçeyle halledersin diye düşünüyorum çoğu okul bırakmak istemez

Top Bottom