Neler Yeni

125 CC Otomatik Motor önerisi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ömer Umut Mermer
Arkadaşlar selam 125 cc otomatik motor almak istiyorum, benim istediğim motor modelleri Yuki hammer tarzında ancak biraz daha boyutu büyük olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Önerilerinize açığım cevaplarsanız sevinirim.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Muhammed emin efe
Arkadaşlar selam 125 cc otomatik motor almak istiyorum, benim istediğim motor modelleri Yuki hammer tarzında ancak biraz daha boyutu büyük olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Önerilerinize açığım cevaplarsanız sevinirim.
Arora cappucıno alabilirsin.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,762
İsim
ege erdem demirelli

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,706
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
dostum daha büyük otomatik hammer tarzda motor yok. ya scooter alacaksın ya da yuki hammer alacaksın. benim sana önerim ise otomatik sevdasını bir kenara bırakıp manuel öğrenmek ve kullanmak.

GirayHan

80+ Gold
kymco ve sym markalarına bak.

GirayHan

80+ Gold

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,657
İsim
Deniz Efe
125cc otomatik naked tarzı motor yok diye biliyorum ya manuel öğreneceksin ya da scooter alacaksın
manuel öğrenirim dersen uygun fiyatli benelli 125s, bajaj pulsar ns125 bakabilirsin scooter olur dersen fiyat arttırıp pcx alabilrsin üzmez

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,706
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
onun yerine scooter markası önerdim. yuki'den iğne alınmaz.
hocam konu ile bağımsız bir şey sormak istiyorum. bir naked motorsever olarak ktm duke 390 hakkında düşünceleriniz nelerdir?

GirayHan

80+ Gold
hocam konu ile bağımsız bir şey sormak istiyorum. bir naked motorsever olarak ktm duke 390 hakkında düşünceleriniz nelerdir?
2024 versiyonu net alınır. yeni generation harika olmuş. geçen gün deneme fırsatı buldum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende parayı denkleştirebilirsem 1390 super duke almayı düşünüyorum 2024.

KTM'den uzun bir süre uzak kaldım. tekrar japonu satıp geçebilirim bu aralar kafamı kurcalıyor. parayı halledemezsem de benim japonu satıp duke 790'a da geçebilirim.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,706
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
2024 versiyonu net alınır. yeni generation harika olmuş. geçen gün deneme fırsatı buldum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende parayı denkleştirebilirsem 1390 super duke almayı düşünüyorum 2024.

KTM'den uzun bir süre uzak kaldım. tekrar japonu satıp geçebilirim bu aralar kafamı kurcalıyor. parayı halledemezsem de benim japonu satıp duke 790'a da geçebilirim.
hocam benim şu hayalimdeki motosiklet bu. hem yeni başlamak için çok extreme değil hem de biraz alışınca kolay kolay yükseltme ihtiyacı duyabileceğim bir motor değil. ktm kalitesi ve yakışıklı turuncudan bahsetmek gerekmiyor zaten. :)) bir sualim daha olacak. fiyatını hakediyor değil mi? çok bilgili değilim ama duke 250 ve mt25 fiyatlarına bakınca bana çok ideal geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,969
Üyeler
146,371
Son üye
trgx
Top Bottom