Neler Yeni

12k bandı öneri GT2 mi Honor 70 mi yoksa başka modeller mi

Ömerfk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ömer Faruk Kılıç
Bütçe
12500
Selamlar dostlar şimdi aklımda birkaç model var sizce hangisini almak daha mantıklı olur?

İlk olarak Realme GT2 var 12000 lira fiyat bandı

İkinci olarak Honor 70 var

Üçüncü olarak A54 var bütçeyi zorluyor biraz ama diğerlerinden açıkça daha iyi derseniz düşünülebilir.

Dördüncü olarak Poco X5 Pro var 256GB'ının bu fiyatta olması cazip geldi siz ne düşünüyorsunuz.

Varsa başka öneriniz belirtirseniz sevinirim.
Telefondan beklentilerimi de söyleyeyim öyle çok kamera kullanan biri değilim yani kamerasından ziyade işlemcisinin ön planda olduğu bir telefonu tercih ederim. Batarya olarak ne kadar iyi olursa o kadar iyi olur tabi ki en azından günü çok rahat geçirebilmesini beklerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Poco F4'ü de eklemek istedim bu da olabilir belki

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
YILDIRIM
İşlemci ön plandaysa gt2 yi yapıştır geç hocam.

Zzqie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Tuna İpekçi
Selamlar dostlar şimdi aklımda birkaç model var sizce hangisini almak daha mantıklı olur?

İlk olarak Realme GT2 var 12000 lira fiyat bandı

İkinci olarak Honor 70 var

Üçüncü olarak A54 var bütçeyi zorluyor biraz ama diğerlerinden açıkça daha iyi derseniz düşünülebilir.

Dördüncü olarak Poco X5 Pro var 256GB'ının bu fiyatta olması cazip geldi siz ne düşünüyorsunuz.

Varsa başka öneriniz belirtirseniz sevinirim.
Telefondan beklentilerimi de söyleyeyim öyle çok kamera kullanan biri değilim yani kamerasından ziyade işlemcisinin ön planda olduğu bir telefonu tercih ederim. Batarya olarak ne kadar iyi olursa o kadar iyi olur tabi ki en azından günü çok rahat geçirebilmesini beklerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Poco F4'ü de eklemek istedim bu da olabilir belki
işlemci önemliyse kamera önemli değilse gt2 kamera daha önemliyse s20fe

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
YILDIRIM
Honor 70 kullanıyormuşsun sanırım hocam biraz tecrübelerinden bahsedebilir misin Honor 70 hakkında
Benim için tasarım ve kamera önemliydi o yüzden tercih ettim telefondan oyun oynamıyorum ancak mevcut olarak baya bir uygulama yüklü hiç bir uygulamada kasma donma gibi sorunlarla karşılaşmadım çok memnunum.

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Hamza Ziya Üstün
Gt2 al geç hocam. İşlemcisi kamerası iyi. Gt2 pro kullanıyorum kamera sensörleri aynı ve fotoğraf kalitesinden gayet memnunum.

Ömerfk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ömer Faruk Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim için tasarım ve kamera önemliydi o yüzden tercih ettim telefondan oyun oynamıyorum ancak mevcut olarak baya bir uygulama yüklü hiç bir uygulamada kasma donma gibi sorunlarla karşılaşmadım çok memnunum.
Anladım teşekkürler

Top Bottom