Neler Yeni

130 GÜNDE SAYISAL 240 BİN HEDEFİ YAPILABİLİR Mİ ?

greedo

80+

Öncelikle herkese esenlikler dostlarım hedefim sayısalda 240 bin bu kalan 130 günde sayısaldan 240 bin mümkün mü? Daha önce YKS girmiş ya da bilgisi olan dostlarım yardımcı olursanız sevinirim.​

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Keke içinden bile geçersin. Ben 5 ayda 560k olan sıralamayı 230k ya çektim. Sen de benden ***** olmadığın için her şekilde yaparsın. Ama çalışacaksın köpek gibi. Ben sabah 8 akşam 5 iş mesaisi gibi çalıştım. Şu an elektrik-elektronik mühendisliği hazırlık öğrencisiyim. Gerçekten emek verince karşılığını alıyorsun. Ne kadar ekmek, o kadar köfte hesabı. Sen elinden geleni yap. Sınava da bu bilinç ile gir. Ve bu arada, sakın şundan şu kadar net yaparsam şu sıralamaya girerim hesapları yapma!

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,334
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ve bu arada, sakın şundan şu kadar net yaparsam şu sıralamaya girerim hesapları yapma!
Yanlış. İnsanın kendisini ölçmesi lazım. Kendi potansiyelini bilip gerçekçi hedefler koyması lazım. Netlerine bakıp nerede olduğunu, nereye gelebileceğini görmesi lazım. Sen o yüzden 230k sıralama yaptın herhalde.

arasjr

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Aras Şimşek

Öncelikle herkese esenlikler dostlarım hedefim sayısalda 240 bin bu kalan 130 günde sayısaldan 240 bin mümkün mü? Daha önce YKS girmiş ya da bilgisi olan dostlarım yardımcı olursanız sevinirim.​

bi bana mı yanlış geliyor böyle konular ya kardeşim seni kendiden iyi başka kimse bilemez ne kadar saçma soru bu içini rahatlatma çabasından başka bir şey değil yapılabilir ama kime göre senin potansiyelin ne ders konusunda bunu biz nerden bilelim saçma saçma sorular sorma

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,501
İsim
Diyarhan
Yapılabilir mi diye soru sormayı ne zaman keseceksiniz? Bu forumda durduğun sürece yapamazsın. 4 ay dişini sık sınavına gir hedefini tuttur sonra istediğin gibi tembellik yapabilirsin.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
767
İsim
:(
240K ne olm yapamama ihtimali mi var?

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
sınav soruların zorluğuna bakarsak her türlü ihtimal değişir. mesela ben bu sene 21 net ile (ayt) 229k yaptım. şuanda bandırma onyedi eylül elektrik elektronik müh. okuyorum. şansına kalmış artık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,723
Üyeler
156,655
Son üye
ben123
Top Bottom