Neler Yeni

13000 TL'ye Telefon önerir misiniz?

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,186
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
ben şahsen samsung s21 fe almayı düşünüyorum ama tam araştırabildiğimi düşünmüyorum bu fiyat bandında ne önerirsiniz?
mobile legends gibi oyunlar oynuyorum kasma , alan , kamera konusundan beni tatmin edebilecek bildiğiniz bir telefon var mı acaba

Bütçe:13.000 TL ye kadar
Yurtdışından 256 gb İphone 11 pro max 12675 tl. Bakın isterseniz. Kerkük'te...

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
Yurtdışından 256 gb İphone 11 pro max 12675 TL. Bakın isterseniz. Kerkük'te...
Dostum mantıklı da oyun açısından çok iyi gibi durmuyor ve yurt dışından aldığında Türkiye pasaportu için ayrı para veriyorsun öyle sıkıntılar var

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,186
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Dostum mantıklı da oyun açısından çok iyi gibi durmuyor ve yurt dışından aldığında Türkiye pasaportu için ayrı para veriyorsun öyle sıkıntılar var
Kanka yıllardır kullanıyorum. Her yıl son üç ayında kapanıyor. Yılbaşında geri açıkıyor. O üç ay zarfında da zaten birşekil hal ediyorum. İphone olmak zorunda değil. Diğer markalarda 2.5 ka daha ucuz. Zaten oradan kalan parayla kayıt ettirirsin.

Oyun için soruyosun, iphone pilini düşün yanında powerbankle dolaşacaksın rezalet bir bataryası var, o paraya külliyen israf, özenti zaten onu kullananların çoğu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
Oyun için soruyosun, iphone pilini düşün yanında powerbankle dolaşacaksın rezalet bir bataryası var, o paraya külliyen israf, özenti zaten onu kullananların çoğu.
bende ondan bahsediyorum sadece oyun için olmadığından en mantıklısı s21 fe geldi ama bi arkadaş düz s21 öneriyor arasındaki farklar nedir bilmiyorum daha doğrusu baktım ama çok bi bilgi sahibi olamadım o yüzden forum u ziyaret ettim iphone almam zaten

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
s21 fe yerine, işlemciden ötürü A73.

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
dostum epey sitesinde karşılaştırma yapınca:
işlemci açısnıdan vs daha iyi değil mi s21

Mobilde tercihim snapdragon olduğu için bunu yazdım. Dizüstünde intel, mobilde snapdragon benim için. Bu cihazı iş arkadaşım kullanıyor (s21fe). Sadece pil konusunda üzdüğünü söyledi. Bunu da belirtmek isterim. Ben tercih etmiyorum diye kötü bir işlemci değil yani bilginiz olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
Mobilde tercihim snapdragon olduğu için bunu yazdım. Dizüstünde intel, mobilde snapdragon benim için. Bu cihazı iş arkadaşım kullanıyor (s21fe). Sadece pil konusunda üzdüğünü söyledi. Bunu da belirtmek isterim. Ben tercih etmiyorum diye kötü bir işlemci değil yani bilginiz olsun.
xiaomi note 11 pro ile s21 arasında çok fark var mıdır acaba
bilgi için teşekkürler ayrıca

kırmızışarapp

80+ Silver

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
İphone dan şaşma kanka android gerçekten çöp ama 13 liraya 0 iphone kalmadı nerdeyse .d
+1 fakat 15k altı güzel iphone yok hocam maalesef..
Mesaj otomatik birleştirildi:

abartıyorsun kanka testlere bakmanı öneririm iphone 6-7-8 felan kullanıp bunu yazıyorsun sanırım , yeni modellerde öyle değil ve ayrıca 6-7-8 modelleride zamanında tüm androidlerden iyiydi ve pilide öyle .

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
+1 fakat 15k altı güzel iphone yok hocam maalesef..
Mesaj otomatik birleştirildi:

abartıyorsun kanka testlere bakmanı öneririm iphone 6-7-8 felan kullanıp bunu yazıyorsun sanırım , yeni modellerde öyle değil ve ayrıca 6-7-8 modelleride zamanında tüm androidlerden iyiydi ve pilide öyle .
artı olarak en yeni modelleri kıyaslayacak olursak iphonenun yanından geçebilecek bir telefon yok android çok kötü bir işletim sistemi.

Top Bottom