Neler Yeni

Galaxy S21 FE vs İphone 11

canka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can karaca
Bütçe
15000
İphone 11 64 gb 18500 TL . Samsung Galaxy S21 FE 128 gb 14500 TL
internette baktığımda aralarında dağlar kadar fark yok .
wild rift gibi oyunları oynuyorum gündelikte ve kamerayı sık kullanıyorum sizce hangisine yönelmeliyim
15000 TL bandında bildiğiniz daha iyi telefon varsa önerir misiniz

şahin doğan

80+ Platinum
Oyunlarda S21 Fe hem sürdürülebilir performansta iyi değil hem de bataryayı su gibi içiyor. Fotoğraf tarafında S21 Fe, video tarafında 11 daha iyi. Sosyal medyada paylaşacağım diyorsan 11 fotoğrafta da öne geçer. 11 64 GB'a o kadar para vermek yerine 2. el 12 al.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Semi kaan Çakır
ip11 şuan o fiyata ALINMAZ . 2019 çıkışlı ips lcd 828p 326ppı ekranlı , güncelleme desteğinin kesilmesine az kalmış ve çerçeveleri modern durmayan bir telefon . s21 fe alın geçin dicem batarya sorunu var onda da.
Mesaj otomatik birleştirildi:

realme gt2 bakabilirsiniz , işlemci ne kadar ısınan bir model olsa bile o fiyat bandında en mantıklı cihazlardan birisi.
gt2 pro da güzel cihazdır ama 15k satıldığını gördükten sonra bu fiyatı vermek insanın içinden gelmiyor.

canka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunlarda S21 Fe hem sürdürülebilir performansta iyi değil hem de bataryayı su gibi içiyor. Fotoğraf tarafında S21 Fe, video tarafında 11 daha iyi. Sosyal medyada paylaşacağım diyorsan 11 fotoğrafta da öne geçer. 11 64 GB'a o kadar para vermek yerine 2. el 12 al.
2. ele güvenemiyorum bu ara piyasada çok yurt dışı kayıtlı telefon dönüyor çok anlayan birisi değilim dolandırılmak istemiyorum

ip11 şuan o fiyata ALINMAZ . 2019 çıkışlı ips lcd 828p 326ppı ekranlı , güncelleme desteğinin kesilmesine az kalmış ve çerçeveleri modern durmayan bir telefon . s21 fe alın geçin dicem batarya sorunu var onda da.

realme gt2 bakabilirsiniz , işlemci ne kadar ısınan bir model olsa bile o fiyat bandında en mantıklı cihazlardan birisi.
gt2 pro da güzel cihazdır ama 15k satıldığını gördükten sonra bu fiyatı vermek insanın içinden gelmiyor.
zaten fiyatları gördükçe kalbime iniyor ne zaman biraz düşsün alırım desem 2-3k koyuyo üstüne artık vakti geldi daha yükselmeden model yükseltmem lazım

şahin doğan

80+ Platinum
2. ele güvenemiyorum bu ara piyasada çok yurt dışı kayıtlı telefon dönüyor çok anlayan birisi değilim dolandırılmak istemiyorum
E devletten IMEI sorgulatarak yurtdışı olup olmadığına bakabiliyorsun. 11 Hala kullanılır ama fiyatı çok yükseldi. Kesinlikle 2. el 12 öneririm. 2. el almayacaksan bu 2 cihaz yerine arkadaşın dediği gibi Realme GT 2 al.

canka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
E devletten IMEI sorgulatarak yurtdışı olup olmadığına bakabiliyorsun. 11 Hala kullanılır ama fiyatı çok yükseldi. Kesinlikle 2. el 12 öneririm. 2. el almayacaksan bu 2 cihaz yerine arkadaşın dediği gibi Realme GT 2 al.
sosyal medyada gt2 kamerası iş görür mü ?

şahin doğan

80+ Platinum
sosyal medyada gt2 kamerası iş görür mü ?
Kalite anlamında 21 Fe'den geri kalmaz sadece kamera performansı biraz düşük kalır o kadar ama her türlü iş görür.

Top Bottom