Neler Yeni

13500 TL'ye 6900 XT alınır mı?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Lütfen kimse gelip bunu alıyorsan şu PSU lazım şu işlemci şu monitör lazım gibi saçma sapan şeyler söylemesin piyasasını ve kartı bilenler yorum yaparsa sevinirim. Bu bütçelerde bu kart alınır mı? Sıfır diyor ama güvenilir mi emin olamıyorum ikinci el mining olup olmadığını anlamanın kesin yolu var mı?
Forumlarda adı milli dolandırıcıya çıkan satıcı bu. Sürekli isim değiştirir sorunlu veya yıpranmış ürünleri sıfır diye kakalar. Ayrıntılı konusu var forumda bulursan okumanı öneririm. Uzak dur kısacası.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Forumlarda adı milli dolandırıcıya çıkan satıcı bu. Sürekli isim değiştirir sorunlu veya yıpranmış ürünleri sıfır diye kakalar. Ayrıntılı konusu var forumda bulursan okumanı öneririm. Uzak dur kısacası.
Teşekkürler hocam yorum için bilmiyordum.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Yunus Şahin
Bu satıcıdan olmaz da başka birinden alınır 6900 XT. :D

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Yunus Şahin
Mining zamanına denk geldiği için temizi bulunur mu emin olamıyorum.

Miningden bir şey olmaz. Bilinçli bir mining yapılmışsa oyuncu kartından daha güvenilirdir.

Hem bende birçok miningli kart kullandım. Miningli kart çok kötü olmadığı halde dert edilecek bir sorun değil.

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
Lütfen kimse gelip bunu alıyorsan şu PSU lazım şu işlemci şu monitör lazım gibi saçma sapan şeyler söylemesin piyasasını ve kartı bilenler yorum yaparsa sevinirim. Bu bütçelerde bu kart alınır mı? Sıfır diyor ama güvenilir mi emin olamıyorum ikinci el mining olup olmadığını anlamanın kesin yolu var mı?
Size tavsiyem ventus isimli bu satıcıdan uzak durmanız.geçenlerde bu şahsa çok kötü eleştirilerde bulundu kullanıcılar paranızı çöpe atmak istemiyorsanız bir araştırın derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
selçuk akdeniz
Adam temizleyip sıfır diye satıyor faturada uydurma Dukan ve isim degistiriyor

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Arda doğan
Knk alma sakın 1 ay önce ben aldım dükkanları esenyurtta gameworld diye biryer sahte fatura basıp eski kartları satıyorlar o kartı aldım içi full toz ve pastı nem almış 80 dereceyi 2.dk dan geçti adam sürekli isim değiştiriyo asla bulaşma derim ama şjmdi baktım asus tuf olanı koymuş ona bir bak değerler ve kart temizse al aksine alma adam 2.elci dolandırıcı işlemcide aldım oda macunlu çıktı adamlar jelatine kadar kendi basıyo dükkanda bir annesi birde babası duruyo

Markel0ff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa Kaya
13500 TL ye 6900 xt mi 🤗imkansiz 16 17 olsa hadi bi nebze ama vardir bi bit yemi işin icinde

Knk alma sakın 1 ay önce ben aldım dükkanları esenyurtta gameworld diye biryer sahte fatura basıp eski kartları satıyorlar o kartı aldım içi full toz ve pastı nem almış 80 dereceyi 2.dk dan geçti adam sürekli isim değiştiriyo asla bulaşma derim ama şjmdi baktım asus tuf olanı koymuş ona bir bak değerler ve kart temizse al aksine alma adam 2.elci dolandırıcı işlemcide aldım oda macunlu çıktı adamlar jelatine kadar kendi basıyo dükkanda bir annesi birde babası duruyo
Geçmiş olsun iade falan edebildin mi?

Top Bottom