Neler Yeni

Yardım 14-15 bin TL Laptop Önerisi ( Monster Almalımıyım )

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
monsterın ısındığını ilk defa senden duydum kanka
Mesaj otomatik birleştirildi:

çoğu arkadaşım aşırı memnunlar
ısınıyor evet. clevo kasalar yüzünden. Ancak yeni modellerde böyle değil. Tulpar modelleri güzel mesela.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
Nedeniyle Laptop Önermenizi İstiyorum

Şu anki bütcem 14800 TL. Rtx 3060 16gb ram kesin olmasını istiyorum.
Ama işlemci konusunda biraz kararsızım i7 11. Nesil olursa çok daha güzel olur.
Tercihim 17 inch ekran olması bu özelliklerin hepsi Monster Tulpar T7 v24.1 de var ama internette monsterlar çok ısınıyor yok çok sorun çıkartıyor diyorler.
Aslında bir arkadaşımda var ama hiçbir sıkıntı olmadığını söylüyor. Sizin görüşleriniz nelerdir. Hangi laptopları alabilirim.

Düşündüğüm PC: https://www.hepsiburada.com/monster...3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000BSAHW
Bu bütçeye 16 ram 3060 laptop alamazsınız bütçenizi arttırmanız lazım istediğin seviyedeki cihazlar en az 28-30 bin seviyesinden başlıyor

+ olarak Monster notebooklar kasa kalitesi olarak çok düşük ve ısınma sorunu yaşayan çok insan gördüm çevrende sadece ısınma da değil mavi ekran hatası gibi değişik gene bir çok sorunlada karşılaştılar

Az biraz sakin

80+ Bronze
Bu bütçeye 16 ram 3060 laptop alamazsınız bütçenizi arttırmanız lazım istediğin seviyedeki cihazlar en az 28-30 bin seviyesinden başlıyor

+ olarak Monster notebooklar kasa kalitesi olarak çok düşük ve ısınma sorunu yaşayan çok insan gördüm çevrende sadece ısınma da değil mavi ekran hatası gibi değişik gene bir çok sorunlada karşılaştılar
2021 konusu olduğunu atlıyorsun dostum eski konuyu uyandırmışlar eskiden vardı ama uyandırmanın ne manası var anlamıyorum

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
2021 konusu olduğunu atlıyorsun dostum eski konuyu uyandırmışlar eskiden vardı ama uyandırmanın ne manası var anlamıyorum
Onu farketmedim hocam kusura bakmayın uyardığınız için sağolun

Ben de yazsam yardımcı olabilir misiniz hocam
Aynı şekilde bende yardımcı olabilirim aklınıza takılan bişey varsa

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Oyun ve video render için kullanacağım.

Bu laptopu önerenler oldu ama 15 inch olması ve ryzen 7 5800H olması beni birazcık korkutuyor.

Normalde bu laptopu alacaktım fakat acil ihtiyacım çıktığı için ve fiyatı 1350 dolardan 1600 doalra çıktığı için alma ihtimalim kalmadı
Hocam 1099 dolar yazıyor

Egemengnz2121

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Egemen
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih
Hocam ben laptop almak istiyorum ama pek anlamıyorum 15-20k arası bir bütçem var üstüne çıkamam hem iş hem oyun için istiyorum çok oyun oynamam ama işlemcisi felan iyi olsun diye oyunda oynatsin istiyorum. Bide kütüphaneye felan götüreceğim için şarjı iyi gitmeli ve fan sesi olmamalı. Var mı önerebileceğiniz bir laptop.

@Diavelin

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Hocam ben laptop almak istiyorum ama pek anlamıyorum 15-20k arası bir bütçem var üstüne çıkamam hem iş hem oyun için istiyorum çok oyun oynamam ama işlemcisi felan iyi olsun diye oyunda oynatsin istiyorum. Bide kütüphaneye felan götüreceğim için şarjı iyi gitmeli ve fan sesi olmamalı. Var mı önerebileceğiniz bir laptop.

@Diavelin
konu açmanız daha iyi olur.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan

@Diavelin
https://www.n11.com/urun/game-garaj...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel bu ürünü öneririm hocam gamegaraj güzel laptoplar üretmeye başladı hem oyun hem iş için her türlü üzmez sizi 17" inç ekran 144hz IPS panel 3050ti 16 ram 512 ssd ve i5 11400h ile güzel bir cihaz burdan cihazın incelemesini izleyebilirsiniz

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
ölü konuyu niye hortlatıyorsunuz arkadaşlar iyi misiniz xd

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih
https://www.n11.com/urun/game-garaj...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel bu ürünü öneririm hocam gamegaraj güzel laptoplar üretmeye başladı hem oyun hem iş için her türlü üzmez sizi 17" inç ekran 144hz IPS panel 3050ti 16 ram 512 ssd ve i5 11400h ile güzel bir cihaz burdan cihazın incelemesini izleyebilirsiniz

konu açmanız daha iyi olur.
Açtım da hocam çok fazla aynı konular olduğundan cevap gelmiyor

Top Bottom