Neler Yeni

14 gün içerisinde monitör iade edebilir miyim

Atyxah

80+ Silver
monitör alacağım ama korkuyorum

hepsiburada n11 trendyol gibi yerlerden monitör aldam ölü piksel çıktı veya beğenmedim paketi de açılmış poşetleri de açılmış takıp kullandığım için 2. el olmuş yine de iade edebilir miyim

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ayberk SOKUL

hepsiburada n11 trendyol gibi yerlerden monitör aldam ölü piksel çıktı veya beğenmedim paketi de açılmış poşetleri de açılmış takıp kullandığım için 2. el olmuş yine de iade edebilir miyim
Arızayı bildir 15gun içerisinde iade hakkın var.birdahaki sefere amazonda üye ol oradan al .şartsız iade.tavsiyem olsun

mythrowib

80+ Silver

Evet. Amazon daha iyi bu konuda ama diğerleride alıyor

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Satıcıya bağlı, bazıları zorluk çıkartabilir THH'ye başvurup süreç uzayabilir.

Atyxah

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
silindi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arızayı bildir 15gun içerisinde iade hakkın var.birdahaki sefere amazonda üye ol oradan al .şartsız iade.tavsiyem olsun
Evet. Amazon daha iyi bu konuda ama diğerleride alıyor
prime üyeliğim var zaten ama amazonda aynı monitör 500 tl daha fazla olduğu için ki aynı satıcı 4 farklı platformda satış yapıyor üçü saydığım platformlar diğeri amazon her türlü aynı adamdan almak zorundayım ve aynı satıcı forumdan bir arkadaşa o monitörün iade edilmiş olanını tekrar göndermiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

bundan korktum ben de

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,147
Üyeler
145,118
Son üye
kogan
Top Bottom