Neler Yeni

Hepsiburada monitör iade alır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Arkadaşlar merhaba Hepsiburada üzerinden monitör aldım ancak beklediğim gibi çıkamadı pek beğenmedim açıkçası bu monitörü iade edebilir miyim her şeyini orijinal bir şekilde kutuladım sadece monitörüm önündeki model etketini söktüm ve HDMİ ambalajını açacak yer olmadığı için mecburen yırttım bunun dışında teslim aldığım gibi gönderdim iade olur mu acaba? Kablo ambalajı konusunda endişeliyim sorun çıkarmazlar umarım. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna
Arkadaşlar merhaba Hepsiburada üzerinden monitör aldım ancak beklediğim gibi çıkamadı pek beğenmedim açıkçası bu monitörü iade edebilir miyim her şeyini orijinal bir şekilde kutuladım sadece monitörüm önündeki model etketini söktüm ve HDMİ ambalajını açacak yer olmadığı için mecburen yırttım bunun dışında teslim aldığım gibi gönderdim iade olur mu acaba? Kablo ambalajı konusunda endişeliyim sorun çıkarmazlar umarım. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.
3 kere iade yaptım hepside sorunsuzdu direk kabul ettiler bence sorun çıkarmazlar

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
14 gün iade hakkın var alırlar iade

Ybeyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yusuf Beyaz
Hocam orjinal ambalaja zarar vermeniz sebebiyle iade almayabilirler. Aynı şekilde satamayacakları malum...

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
Olur firma iade kabul etmezse hepsiburada ile iletişime geçin. Ondan da sonuç alamazsanız tüketici hakem heyetine başvurun. İnternetten alınan ürünlerde 14 gün cayma hakkınız bulunuyor. Ambalajı sorun edeceklerini düşünmüyorum genelde firmalar ambalaj maliyeti çok olmadığı için pek umursamıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece hdmi kablosunun ambalajı yırtık onuda açmak mümkün değildi mecbur yırtmak zorunda kaldım
image.jpg

14 gün iade hakkın var alırlar iade
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olur firma iade kabul etmezse hepsiburada ile iletişime geçin. Ondan da sonuç alamazsanız tüketici hakem heyetine başvurun. İnternetten alınan ürünlerde 14 gün cayma hakkınız bulunuyor. Ambalajı sorun edeceklerini düşünmüyorum genelde firmalar ambalaj maliyeti çok olmadığı için pek umursamıyorlar.
Firma zaten kendileri hepsiburada satıcısı yani bence ederler sonuçta monitörde sorun yok ambalaj yırtık açamadım mecbur yırtmak zorunda kalıyorsun bilerek mi böyle ambalaj yapıyorlar yoksa 😄

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
Sadece hdmi kablosunun ambalajı yırtık onuda açmak mümkün değildi mecbur yırtmak zorunda kaldım Alıntıyı görüntüle

Firma zaten kendileri hepsiburada satıcısı yani bence ederler sonuçta monitörde sorun yok ambalaj yırtık açamadım mecbur yırtmak zorunda kalıyorsun bilerek mi böyle ambalaj yapıyorlar yoksa 😄
Hocam o zaman çok büyük ihtimal olumlu sonuçlanır iade talebiniz. Hepsiburada müşteri memnuniyeti açısından Türkiye'deki çoğu firmadan daha başarılı. Mağdur edeceklerini düşünmüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam orjinal ambalaja zarar vermeniz sebebiyle iade almayabilirler. Aynı şekilde satamayacakları malum...
Hocam hdmi ambalajı sadece o da açılmadı yırtarak açmak gerekiyor mecbur yırtım keşke dikkatli olsaydım

Hocam o zaman çok büyük ihtimal olumlu sonuçlanır iade talebiniz. Hepsiburada müşteri memnuniyeti açısından Türkiye'deki çoğu firmadan daha başarılı. Mağdur edeceklerini düşünmüyorum.
Bende öyle düşündüm yani hepsiburada satıcısı olduğundan sorun çıkmaz yarın kargoya vericem inşallah alırlar çünkü odam küçük ve 27 inç baya göz yoruyor yani o yüzden daha küçük monitör alıcam

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Emre
Satıcı HepsiBurada ise kabul eder. Satıcı başka biri ise almak istemezlerse ambalajları yırtık diye iadeyi red ederler. Kıl bi satıcı değil ise onlar da iadeyi kabul eder. İade olayı kısaca böyle.

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
Bende öyle düşündüm yani hepsiburada satıcısı olduğundan sorun çıkmaz yarın kargoya vericem inşallah alırlar çünkü odam küçük ve 27 inç baya göz yoruyor yani o yüzden daha küçük monitör alıcam
Hayırlı olsun şimdiden. Güzel günlerde, güle güle kullanın :) İyi geceler diliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
Hayırlı olsun şimdiden. Güzel günlerde, güle güle kullanın :) İyi geceler diliyorum.
Sağolun ilginiz için sizede iyi geceler

Satıcı HepsiBurada ise kabul eder. Satıcı başka biri ise almak istemezlerse ambalajları yırtık diye iadeyi red ederler. Kıl bi satıcı değil ise onlar da iadeyi kabul eder. İade olayı kısaca böyle.
Satıcısı hepsiburada sadece hdmi ambalajı yırtık onun haricinde sorun yok

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Emre
Sağolun ilginiz için sizede iyi geceler

Satıcısı hepsiburada sadece hdmi ambalajı yırtık onun haricinde sorun yok
Problem olmaz o zaman. Ben de HepsiBurada'nın kendisinden Anker R100 TWS almıştım kutusu bozuldu şarj almıyor ama kulaklıklar çalışıyor. Servise gönderdim bakayım ne olacak, yıllardır HepsiBurada ve Amazon üzerinden alış-veriş yapıyorum daha sorun yaşamadım.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
ambalajdan kaynaklı bi sorun yaratmaz farkındalar onlarda o ambalajın mecbur açılmasına üründe sorun yoksa her türlü iade alırlar

Top Bottom