Neler Yeni

14 yaşında nasıl para kazanabilirim?

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bu yaşlarda gidip bir yerde çıraklık falan yapmak dışında para hikaye. Sermayen varsa coin alıp satabilirsin. Benim arkadaşım bu şekilde birkaç ayda 1000 dolar elde etti.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Merhabalar, 14 yaşındayım ve kendime en azından 2. el ps4 almak istiyorum yani yaklaşık 2000 TL kazanmam lazım. Nasıl para kazanabilirim? İngilizcem a2 b1 seviyesinde. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ingilizce dersi vermek aklıma geldi ama ailem "14 yaşında olan birisinden ders almazlar" veya "Seninde okulun, derslerin olacak, nasıl ders vermeye vakit bulacaksın?" diyorlar ve haklılar biraz da. Geçen hafta bionluğa çizim, fotoğrafı editleri yaptığım ilanları koydum ama hiç sipariş gelmedi. Detroit, witcher, bf1, bf5 oyunlarımın oldukları hesaplar var, bu hesapları saatlik insanlara kiraya verebilir miyim, böyle bir şey oluyor mu? İşe girsem okulum var. Minik bir ilçede yaşıyorum. Başka ne yapabilirim, lütfen yardımcı olur musunuz?
oyun eşyaları piyasasına gir çöp roblox oyunlarının petleri bile 1000 TL'ye satılıyor öğrenip kasıp satmayı dene yada csgon varsa kasa düşürmeye çalış silah kasası çıkarsan 400 , 500 TL falandır gruplarda %70i fiyatına satarsın roblox oyun yapımıyla falan uğraşma verdiğin emeğe değmez arkadaşımdan biliyorum yada en basiti çırak ol berberde falan ve o yaşında iş bulmak yerine ders çalışıp bursluluk sınavına gir kazanırsan aylık para gelir taksitle alırsın

Top Bottom