Neler Yeni

14 yaşında nasıl para kazanabilirim?

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Ayberk Albayrak
Ben 14-15 yaşındayken sera demiri çekiyordum günlük 80tl den ama 3 yıl geçti,çok riskli işlere girmeni tavsiye etmem 2-3 kere üzerimden sera demiri sıyırdı geçti kafayı patlatıyordum az kalsın,
Yaşadığın yerdeki samimi olduğun esnaflar varsa yanlarına git yardım et vs para verirler,yada restorant vs varsa bulaşıkçı olabilirsin bulaşık yıkamak çok zahmetli bir iş değil ve çok yorucu da değil.
Yaşadığın yerde internet cafe vs varsa gidip sor,bazı net cafeler gece vardiyasında çalışacak kişiler arıyorlar,saat 9 dan saat 1-2 ye kadar çalışırsın,yada net cafe temizliği yapabilirsin.

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Kendim minecraft işlerinde eklenti paketi tarzı şeyler satarak aylık 2000TL civarı kazanıyorum.9.sınıf öğrencisiyim yaklaşık 1 yıldır satışı yapıyorum,
4 yıldır da bu bölümle ilgileniyorum.İşleri büyüttükten sonra kendi sitemi açtım site üzerinden satış yapıyorum artık.
Hocam bizi aydınlatabilir misiniz? Nasıl oluyor? Ne gibi eklenti paketleri?

GolDunEll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yunus Aygül
Hocam bizi aydınlatabilir misiniz? Nasıl oluyor? Ne gibi eklenti paketleri?
Hocam minecraft çok oyunculu bölümünde sunucuları böyle şekillendirmek adına menüler, warplar vs. paketler yapılıyor.
Bu paketler survival, skyblock, bedwars tarzı oyun türleri ekliyor oyuna.Sonra da bunu satıyorsun bu kadar

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Hocam minecraft çok oyunculu bölümünde sunucuları böyle şekillendirmek adına menüler, warplar vs. paketler yapılıyor.
Bu paketler survival, skyblock, bedwars tarzı oyun türleri ekliyor oyuna.Sonra da bunu satıyorsun bu kadar
Eklenti paketleri deyince texturepack, mod, datapack fln sanmıştım. Peki bu saydıklarımda para var mı? Bu arada yaşınız kaçtı özel olmazsa

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
9.Sınıfım hocam, saydıklarında para var
Bende 9. Sınıfım ve başarını gerçekten tebrik ediyorum. Bahsettiğimiz işler için iyi bir sistem gerekiyor dimi. Yani benim imzadaki laptop ile bir şeyler yapamam gibime geliyor doğru mudur?

GolDunEll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yunus Aygül
Bende 9. Sınıfım ve başarını gerçekten tebrik ediyorum. Bahsettiğimiz işler için iyi bir sistem gerekiyor dimi. Yani benim imzadaki laptop ile bir şeyler yapamam gibime geliyor doğru mudur?
İ5 7.Nesil , gt 730, 8 gb ram ile yapıyorum.Teşekkür ediyorum :)

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
İOKBS sınavını girersen burs kazanabilirsin. Ayda 330 TL civarı burs veriyorlar.

Top Bottom